No tak jsem se tam z pověstné . . . . . . lognul. Mají to tam pěkné, určitě by to bylo zajimavé, ale má to jeden háček neni tam ani noha!!-RoF- wrote:Rodí se pomalu i tohle http://demona2.neverwinter.cz/forum/
Search found 93 matches
- 22:02 23. Mar 2011
- Forum: Koš
- Topic: Persistentní světy NWN2
- Replies: 48
- Views: 20172
Re: Persistentní světy NWN2
- 15:59 21. Mar 2011
- Forum: Koš
- Topic: Persistentní světy NWN2
- Replies: 48
- Views: 20172
Persistentní světy NWN2
Zdravíčko všem!
Vím, že tu už nějakou dobu moc nehraju, protože na to nemám čas.
Nicméně se chci zeptat Vás hráčů na tomto serveru co si myslíte o rodících se světech se persistentních světech NWN2. Hladal jsem nějaké vlaštovky a našel jsem tohle
http://mystake.imach.cz/index.php?sec=news
Díky ...
Vím, že tu už nějakou dobu moc nehraju, protože na to nemám čas.
Nicméně se chci zeptat Vás hráčů na tomto serveru co si myslíte o rodících se světech se persistentních světech NWN2. Hladal jsem nějaké vlaštovky a našel jsem tohle
http://mystake.imach.cz/index.php?sec=news
Díky ...
- 09:11 25. Feb 2011
- Forum: Koš
- Topic: Antivirový program
- Replies: 13
- Views: 5975
Re: Antivirový program
To sem nikdy neřeklzma wrote:ja rek ze ne?.)Jkerry wrote:Však NOD je ESETzma wrote:ja nemam zadnej pac sem linej nakej nainstalovat.)
jinak za me NOD
- 18:53 24. Feb 2011
- Forum: Koš
- Topic: Antivirový program
- Replies: 13
- Views: 5975
Re: Antivirový program
Však NOD je ESETzma wrote:ja nemam zadnej pac sem linej nakej nainstalovat.)
jinak za me NOD
- 09:19 23. Feb 2011
- Forum: Koš
- Topic: Antivirový program
- Replies: 13
- Views: 5975
Re: Antivirový program
Jedině ESET v kombinaci s kerio firewall. Všecko ostatní je na . . .
a jelikož jsem paranoidní mám všechny disky zašifrovaný.
a jelikož jsem paranoidní mám všechny disky zašifrovaný.
- 09:08 23. Feb 2011
- Forum: Pokec
- Topic: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry
- Replies: 30
- Views: 30581
Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry
Dungeons & Dragons 3.5e - bez konkurence
Blood Bowl - to si zahrajte je to prdel !!! , dávám odkaz na pravidla.
http://www.bloodbowlonline.com/LivingRulebook5.pdf
jedná se o americkej fotbal ve fantasy stylu
Blood Bowl - to si zahrajte je to prdel !!! , dávám odkaz na pravidla.
http://www.bloodbowlonline.com/LivingRulebook5.pdf
jedná se o americkej fotbal ve fantasy stylu
- 08:58 23. Feb 2011
- Forum: Pokec
- Topic: Vaše plocha
- Replies: 274
- Views: 152861
Re: Vaše plocha
-RoF- wrote:Jkerry wrote:Aktualizuji plochu ze dne 30. srpna 2009
Teď mám tohle. Jsou to win7 kdyby to někdo nepoznal![]()
![]()
Dobré, já si nedávno v práci dal tohle
Mám rád prázdnou šedou tmavou a nezáživnou plochu bez ikon su prostě magor no!
- 08:45 23. Feb 2011
- Forum: Pokec
- Topic: Vaše plocha
- Replies: 274
- Views: 152861
Re: Vaše plocha
Aktualizuji plochu ze dne 30. srpna 2009
Teď mám tohle. Jsou to win7 kdyby to někdo nepoznal
Teď mám tohle. Jsou to win7 kdyby to někdo nepoznal
- 10:29 10. Aug 2010
- Forum: Koš
- Topic: osudový výběr
- Replies: 111
- Views: 32235
Re: osudový výběr
Má podobu Ďasa s helmou (Fighter lvl 18) Takže už nemá dva ubohý útoky a samozřejmě je nezranitelný.LDamian wrote:No dobra, ale jak byl upraven nebo proc je ted pouzitelny? Nejak tomu stale nerozumim.Jkerry wrote:Černý meč katastrof je teď použitelný spell. Předtím byl akorát tak na šťárání v nose.
- 10:20 10. Aug 2010
- Forum: Koš
- Topic: osudový výběr
- Replies: 111
- Views: 32235
Re: osudový výběr
Černý meč katastrof je teď použitelný spell. Předtím byl akorát tak na šťárání v nose.
- 08:35 31. Jul 2010
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1403892
Re: Poděkování
Děkuji Joance za včerejší hru
Docela mi napravila špatnej den. Ani jsem nevnímal čas.
Re: Vtípky
Něco hodící se pro tyto dny. Občas si tak připadám
Kupte si tyhle hodinky jsou fakt dobrý.
Kupte si tyhle hodinky jsou fakt dobrý.
- 11:02 11. Jul 2010
- Forum: Pokec
- Topic: Jakou hudbu posloucháte?
- Replies: 2134
- Views: 702372
- 15:32 08. Jul 2010
- Forum: Koš
- Topic: Nova pravidla - Timestop
- Replies: 34
- Views: 13684
Re: Nova pravidla - Timestop
Je fakt že NPCkám v Timestopu nikdo kouzlit útočný kouzla nezakázal to jsem zažil na vlastní kůži u jednoho licha. Hodil si TS a pěkně mě opral.