Search found 93 matches

by Jkerry
22:02 23. Mar 2011
Forum: Koš
Topic: Persistentní světy NWN2
Replies: 48
Views: 20172

Re: Persistentní světy NWN2

-RoF- wrote:Rodí se pomalu i tohle http://demona2.neverwinter.cz/forum/
No tak jsem se tam z pověstné . . . . . . lognul. Mají to tam pěkné, určitě by to bylo zajimavé, ale má to jeden háček neni tam ani noha!!
by Jkerry
15:59 21. Mar 2011
Forum: Koš
Topic: Persistentní světy NWN2
Replies: 48
Views: 20172

Persistentní světy NWN2

Zdravíčko všem!

Vím, že tu už nějakou dobu moc nehraju, protože na to nemám čas.

Nicméně se chci zeptat Vás hráčů na tomto serveru co si myslíte o rodících se světech se persistentních světech NWN2. Hladal jsem nějaké vlaštovky a našel jsem tohle

http://mystake.imach.cz/index.php?sec=news

Díky ...
by Jkerry
09:11 25. Feb 2011
Forum: Koš
Topic: Antivirový program
Replies: 13
Views: 5975

Re: Antivirový program

zma wrote:
Jkerry wrote:
zma wrote:ja nemam zadnej pac sem linej nakej nainstalovat.)
jinak za me NOD
Však NOD je ESET
ja rek ze ne?.)
To sem nikdy neřekl :wall:
by Jkerry
18:53 24. Feb 2011
Forum: Koš
Topic: Antivirový program
Replies: 13
Views: 5975

Re: Antivirový program

zma wrote:ja nemam zadnej pac sem linej nakej nainstalovat.)
jinak za me NOD
Však NOD je ESET
by Jkerry
13:26 23. Feb 2011
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1332086

Re: Vtípky

abdul_comic.jpg
by Jkerry
09:19 23. Feb 2011
Forum: Koš
Topic: Antivirový program
Replies: 13
Views: 5975

Re: Antivirový program

Jedině ESET v kombinaci s kerio firewall. Všecko ostatní je na . . .

a jelikož jsem paranoidní mám všechny disky zašifrovaný.
by Jkerry
09:08 23. Feb 2011
Forum: Pokec
Topic: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry
Replies: 30
Views: 30581

Re: Vaše oblíbené RPG, stolní či figurkové hry

Dungeons & Dragons 3.5e - bez konkurence

Blood Bowl - to si zahrajte je to prdel !!! , dávám odkaz na pravidla.
http://www.bloodbowlonline.com/LivingRulebook5.pdf
jedná se o americkej fotbal ve fantasy stylu
by Jkerry
08:58 23. Feb 2011
Forum: Pokec
Topic: Vaše plocha
Replies: 274
Views: 152861

Re: Vaše plocha

-RoF- wrote:
Jkerry wrote:Aktualizuji plochu ze dne 30. srpna 2009

Teď mám tohle. Jsou to win7 kdyby to někdo nepoznal
:D :D :D Dobré, já si nedávno v práci dal tohle :wink:


Mám rád prázdnou šedou tmavou a nezáživnou plochu bez ikon su prostě magor no!
by Jkerry
08:45 23. Feb 2011
Forum: Pokec
Topic: Vaše plocha
Replies: 274
Views: 152861

Re: Vaše plocha

Aktualizuji plochu ze dne 30. srpna 2009

Teď mám tohle. Jsou to win7 kdyby to někdo nepoznal
plocha.jpg
by Jkerry
10:29 10. Aug 2010
Forum: Koš
Topic: osudový výběr
Replies: 111
Views: 32235

Re: osudový výběr

LDamian wrote:
Jkerry wrote:Černý meč katastrof je teď použitelný spell. Předtím byl akorát tak na šťárání v nose.
No dobra, ale jak byl upraven nebo proc je ted pouzitelny? Nejak tomu stale nerozumim. :)
Má podobu Ďasa s helmou (Fighter lvl 18) Takže už nemá dva ubohý útoky a samozřejmě je nezranitelný.
by Jkerry
10:20 10. Aug 2010
Forum: Koš
Topic: osudový výběr
Replies: 111
Views: 32235

Re: osudový výběr

Černý meč katastrof je teď použitelný spell. Předtím byl akorát tak na šťárání v nose.
by Jkerry
08:35 31. Jul 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403892

Re: Poděkování

Děkuji Joance za včerejší hru :) Docela mi napravila špatnej den. Ani jsem nevnímal čas.
by Jkerry
14:30 14. Jul 2010
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1332086

Re: Vtípky

Něco hodící se pro tyto dny. Občas si tak připadám
je_horko.jpg

Kupte si tyhle hodinky jsou fakt dobrý.
microsoft-watch.jpg
by Jkerry
15:32 08. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: Nova pravidla - Timestop
Replies: 34
Views: 13684

Re: Nova pravidla - Timestop

Je fakt že NPCkám v Timestopu nikdo kouzlit útočný kouzla nezakázal to jsem zažil na vlastní kůži u jednoho licha. Hodil si TS a pěkně mě opral.