a to ti řekl zase kdo? Rakša byla ultimátní, ale roky si ji brávali jiní mágové na své cesty a to nikomu nevadilo (Elwin, apod.).-darkvision- wrote:Kde beru jistotu? Na to ti odpovedel Tanur.
To s tim expenim bylo jen tak mimo, reakce na to ze ti sebrali hracku a nebudes si ted davat prahvozd
osudový výběr
Re: osudový výběr
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: osudový výběr
Tak mě taky přijde zvláštní, že se to upravilo až ted a vcelku se vlkovi nedivím, většinou se to upravilo až po jeho masovém používání
Já se bavím jak reagují někteří hráči, třeba tady darkvisiona bych chtěl vidět, jak by reagoval, kdyby konečně upravili lepší útočiště.
Je zvláštní, že se tu některé úpravy udělají bez upozornění.
Já se bavím jak reagují někteří hráči, třeba tady darkvisiona bych chtěl vidět, jak by reagoval, kdyby konečně upravili lepší útočiště.
Je zvláštní, že se tu některé úpravy udělají bez upozornění.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: osudový výběr
Jsem se z toho topicu stale nedozvedel, co se vlastne upravilo.
1. Vyhazuje ted ovladnuti z utociste nebo nevyhazuje? Je zakazano kouzlit ovladnuti z utociste nebo neni? Muze napriklad mag v utocisti davat bojovnikovi v cvc ovladnuti tak dlouho, az se podari bez toho, aby vypadl z utociste?
2. Pokud nekdo upravil jenom rakshy, tak to vazne neni zmena pravidel, ani opraveni toho vyhazovani z utociste ani zmena nastaveni postav. Je to bezna uprava lokace a potvor a ta se normalne nikam nepise.
3. Meč katastrof (black blade of disaster) se take nejak upravoval? Jak?
1. Vyhazuje ted ovladnuti z utociste nebo nevyhazuje? Je zakazano kouzlit ovladnuti z utociste nebo neni? Muze napriklad mag v utocisti davat bojovnikovi v cvc ovladnuti tak dlouho, az se podari bez toho, aby vypadl z utociste?
2. Pokud nekdo upravil jenom rakshy, tak to vazne neni zmena pravidel, ani opraveni toho vyhazovani z utociste ani zmena nastaveni postav. Je to bezna uprava lokace a potvor a ta se normalne nikam nepise.
3. Meč katastrof (black blade of disaster) se take nejak upravoval? Jak?
Last edited by LDamian on 08:42 10. Aug 2010, edited 2 times in total.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: osudový výběr
Já s omezením rakši souhlasím, to byl prostě masakr. Na druhou stranu se bojím co příjde dál. Byla by škoda prskavky osekat na pouhé boosty a counterspell. Každej by měl mít šanci si někde něco zabít i sám.
Takovej hraničář si veme zvíře, lehce si ho může boostnou a pak po jeho boku rosekávat nepřítele na kousky. Čaroděj nemá vlastní dmg (pokud nechce hned prijít o kouzla nebo zadne nemit kdyz se zkombinuje), tudíž ztrácí a jeho expení padá na ovládnutém.
Takovej hraničář si veme zvíře, lehce si ho může boostnou a pak po jeho boku rosekávat nepřítele na kousky. Čaroděj nemá vlastní dmg (pokud nechce hned prijít o kouzla nebo zadne nemit kdyz se zkombinuje), tudíž ztrácí a jeho expení padá na ovládnutém.
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: osudový výběr
No pokad sis vsimnul ja za to loboval uz drive ze to tam mate moc snadny a svete div se, me to trebas bylo proti srsti to takhle vyuzivat. Protoze a ted ruce na srdce, kdyz vis (a ze zrovna ty vlku jsi v nwn zbehlej) ze by te to melo jako utocna akce vyhazovat a nevyhazuje, to budes smele vyuzivat dal a kdyz ti to vemou, tak sup s tim na forko???černý vlk wrote:a to ti řekl zase kdo? Rakša byla ultimátní, ale roky si ji brávali jiní mágové na své cesty a to nikomu nevadilo (Elwin, apod.).-darkvision- wrote:Kde beru jistotu? Na to ti odpovedel Tanur.
To s tim expenim bylo jen tak mimo, reakce na to ze ti sebrali hracku a nebudes si ted davat prahvozd
Jinak to byla reakce na Firefoxe s tim ze si nebude davat prahvozd, ze mu sebrali hracku, ne na tebe, protoze jak vim, ty si ho davat budes, nejsi zadnej lamak, ze.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: osudový výběr
ale tady se mýlíš v jedné věci, já o bugu dlouho ani nevěděl, kouzlil jsem GS ihned po ovládnutí znovu. moc snadné mi to s rakšou přišlo jen v jedné věci a to v té, že rychle běhá, to je celé-darkvision- wrote:No pokad sis vsimnul ja za to loboval uz drive ze to tam mate moc snadny a svete div se, me to trebas bylo proti srsti to takhle vyuzivat. Protoze a ted ruce na srdce, kdyz vis (a ze zrovna ty vlku jsi v nwn zbehlej) ze by te to melo jako utocna akce vyhazovat a nevyhazuje, to budes smele vyuzivat dal a kdyz ti to vemou, tak sup s tim na forko???černý vlk wrote:a to ti řekl zase kdo? Rakša byla ultimátní, ale roky si ji brávali jiní mágové na své cesty a to nikomu nevadilo (Elwin, apod.).-darkvision- wrote:Kde beru jistotu? Na to ti odpovedel Tanur.
To s tim expenim bylo jen tak mimo, reakce na to ze ti sebrali hracku a nebudes si ted davat prahvozd
Jinak to byla reakce na Firefoxe s tim ze si nebude davat prahvozd, ze mu sebrali hracku, ne na tebe, protoze jak vim, ty si ho davat budes, nejsi zadnej lamak, ze.
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: osudový výběr
Ach jo... stejně tu nic tímhle nevyřešíte... vzneste jen otázky na které vám odpoví tým a... zbytek je zbytečnej....
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: osudový výběr
k flamu tým fakt nepotřebuju a vyřešit ve flamu nic nechci, proto je to taky "flame"de Aers wrote:Ach jo... stejně tu nic tímhle nevyřešíte... vzneste jen otázky na které vám odpoví tým a... zbytek je zbytečnej....
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: osudový výběr
je to ve flames a tak to má hořet ! 
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
Re: osudový výběr
kde berete ty úvahy že má někdo právo si něco vybít sám?
ano je mi proti srsti když někdo ovládne potvoru a vybije s ní prahvozd... navíc jenu z nejsilnějších potvor - Rakša není roztomilej tygřík, ale démon probohy! a dokonce jeden z démonů vyšších - nejen že kouzlí, ale světě div se i přemýšlí!
narozdíl od některých hráčů to opakuji už postpadésáté
dung má být výprava z které se nemusíte vrátit..dobrodružství, zážitek, prožitek, užitek, ale ne přežitek!
postava se má bát..ano i epická postava má cítit strach - ne nadarmo je náš vlastní strach to nejtěžší co můžeme ovládnout
nevím po kolikáté už to říkám...přestante přemýšlet tolik nad těmi čísly - at to jsou čísla dmg, lvlu, počet zabitých potvor, počet expů, zlata, ajánevímcoještě
a žijte své postavy - získáte nový rozměr, který vás obohatí o spoutu zážitků - i když..když chcete svou postavu žít musíte o toho přemýšlet a to je namáhavé, chápu že to spoustu lidí nedělá - ale copak když promýšlíte buildy nemusíte přemýšlet? a počítat ta hloupá čísla /což je třeba pro mne odobně namáhavější než promýšlení jak by se postava zachovala v tu a tu chvíli/
hrát roboty, kteří necítí bolest, nemají před nikým úctu a žijí s neustálou jistotou že kliknou dole na ďábla a projsou zase do světa za každých okolností musí být doclea nuda /tedy ne pokud je vám 12/....
ano je mi proti srsti když někdo ovládne potvoru a vybije s ní prahvozd... navíc jenu z nejsilnějších potvor - Rakša není roztomilej tygřík, ale démon probohy! a dokonce jeden z démonů vyšších - nejen že kouzlí, ale světě div se i přemýšlí!
narozdíl od některých hráčů to opakuji už postpadésáté
dung má být výprava z které se nemusíte vrátit..dobrodružství, zážitek, prožitek, užitek, ale ne přežitek!
postava se má bát..ano i epická postava má cítit strach - ne nadarmo je náš vlastní strach to nejtěžší co můžeme ovládnout
nevím po kolikáté už to říkám...přestante přemýšlet tolik nad těmi čísly - at to jsou čísla dmg, lvlu, počet zabitých potvor, počet expů, zlata, ajánevímcoještě
a žijte své postavy - získáte nový rozměr, který vás obohatí o spoutu zážitků - i když..když chcete svou postavu žít musíte o toho přemýšlet a to je namáhavé, chápu že to spoustu lidí nedělá - ale copak když promýšlíte buildy nemusíte přemýšlet? a počítat ta hloupá čísla /což je třeba pro mne odobně namáhavější než promýšlení jak by se postava zachovala v tu a tu chvíli/
hrát roboty, kteří necítí bolest, nemají před nikým úctu a žijí s neustálou jistotou že kliknou dole na ďábla a projsou zase do světa za každých okolností musí být doclea nuda /tedy ne pokud je vám 12/....
Last edited by Luelle on 10:21 10. Aug 2010, edited 1 time in total.
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: osudový výběr
Černý meč katastrof je teď použitelný spell. Předtím byl akorát tak na šťárání v nose.
Diodric
Lathanien
Delrick
Lathanien
Delrick
Re: osudový výběr
No dobra, ale jak byl upraven nebo proc je ted pouzitelny? Nejak tomu stale nerozumim.Jkerry wrote:Černý meč katastrof je teď použitelný spell. Předtím byl akorát tak na šťárání v nose.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: osudový výběr
To že vám konečně zatrhli Rakšu je jedině dobře.
Už takhle může čaroděj povolávat Golema, který si nahodí sám kamennou kůži, štít smrti, kyselinový štít a ohnivý štít, který TAKY zvládne polovinu prahvozdu
Nebo spíš se oni zvládnou o něj
GSko by se mělo upravit, aby vyhazovalo při stejných akcích jako neviditelnost -> prostě by to měl být jenom invis, který nejde prohlédnout TSkem , což je taky dost dobrý ne?
Už takhle může čaroděj povolávat Golema, který si nahodí sám kamennou kůži, štít smrti, kyselinový štít a ohnivý štít, který TAKY zvládne polovinu prahvozdu
GSko by se mělo upravit, aby vyhazovalo při stejných akcích jako neviditelnost -> prostě by to měl být jenom invis, který nejde prohlédnout TSkem , což je taky dost dobrý ne?
Magbug - vesnický půlork-žoldák
Mutharil - Okřídlený elf bojující výhradně s oboustranným mečem a vlastnoručně vyrobeným lukem
Raphael le Mars
Tohle by mělo povinně hrát v každé lokaci jako hudba: http://www.youtube.com/watch?v=63W9AKlpGZk
Mutharil - Okřídlený elf bojující výhradně s oboustranným mečem a vlastnoručně vyrobeným lukem
Raphael le Mars
Tohle by mělo povinně hrát v každé lokaci jako hudba: http://www.youtube.com/watch?v=63W9AKlpGZk
Re: osudový výběr
Luelle wrote:
postava se má bát..ano i epická postava má cítit strach - ne nadarmo je náš vlastní strach to nejtěžší co můžeme ovládnout
Last edited by LDamian on 10:29 10. Aug 2010, edited 2 times in total.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: osudový výběr
Má podobu Ďasa s helmou (Fighter lvl 18) Takže už nemá dva ubohý útoky a samozřejmě je nezranitelný.LDamian wrote:No dobra, ale jak byl upraven nebo proc je ted pouzitelny? Nejak tomu stale nerozumim.Jkerry wrote:Černý meč katastrof je teď použitelný spell. Předtím byl akorát tak na šťárání v nose.
Diodric
Lathanien
Delrick
Lathanien
Delrick