to decka:
skrytí i tichý pohyb nejčastěji používá dextrová postava že?
Oba skilly zvyšuje dextra.
U obyč. krejčího se i teď při odstavenem craftu daji koupit itemy navyšující HIDE a MOVE S. Sice jen slabé, ale dají...
Pokud řešíš schování se před mágem tak myslím že je OK že si mág namemoroval ...
Search found 30 matches
- 21:44 07. May 2010
- Forum: Koš
- Topic: Neviditelnost + skrytí
- Replies: 59
- Views: 30113
- 11:51 07. May 2010
- Forum: Koš
- Topic: Neviditelnost + skrytí
- Replies: 59
- Views: 30113
Re: Neviditelnost + skrytí
Píšu ke konkrétnímu stavu na modulu kterej je ted a k tomu jak se dá využít kouzlo TS, to co jsem psal je stav po výměně věcí kterých se mi dostalo, pokud je v plánu do budoucna nějaká další obměna, která na modulu není je naprosto jiná věc. Samozřejmě že bludy to nejsou, ale to nynější stav.
- 09:37 07. May 2010
- Forum: Koš
- Topic: Neviditelnost + skrytí
- Replies: 59
- Views: 30113
Re: Neviditelnost + skrytí
True seeing sice na Thalii krouhnutej je, ale po nedávném odstranění veškerých předmětů s bonusy do hide a silent move nemá zloděj/sd na stejnem lvl žádnou šanci se casterovi schovat, takže vlastně funguje tak, že i hide prohlídne )
- 21:10 02. May 2010
- Forum: Koš
- Topic: Výměna Itemů
- Replies: 124
- Views: 32753
Re: Výměna Itemů
Pokud jsem se doslechl dobře, tak se oholí jen dexterum roby, jinak zbroje zustávaj.de Aers wrote:To se odebíraj i skilly ? Myslim tim výcvik... třeba zbroj +5AC +13výcvik... tak jí oholíte na +5AC ?![]()
![]()
![]()
- 17:47 02. May 2010
- Forum: Koš
- Topic: Výměna Itemů
- Replies: 124
- Views: 32753
Re: Výměna Itemů
Jinak, hůl jako item má 50 nábojů, to se dávalo na všechny nové předměty plošně a pak předpokládám tým řešil vzhledem užitečnosti daného kouzla a ceny předmětu, kolik nábojů bude stát zrovna to či ono kouzlo a tady to (pokud si dobře vzpomínám a nejsem si uplně jist) bylo zrovna 2 náboje/použití jak ...
- 17:30 02. May 2010
- Forum: Koš
- Topic: Výměna Itemů
- Replies: 124
- Views: 32753
Re: Výměna Itemů
Doslechl jsem se, že zámysl s dobíjenim tu je, ale tady asi Necroo podělil 450/50
a to ještě špatně, protože tady stojí dva náboje použití
a to ještě špatně, protože tady stojí dva náboje použití
- 17:19 02. May 2010
- Forum: Koš
- Topic: Výměna Itemů
- Replies: 124
- Views: 32753
Re: Výměna Itemů
Nepleteš se v obchodech už je ta samá s 50 nábojema myslim
- 15:43 25. Apr 2010
- Forum: Koš
- Topic: Kouzlo na plášti
- Replies: 6
- Views: 3312
Re: Kouzlo na plášti
Tenhle v tezoru byl, ale mám to i na dalšim plášti, kterej v trezoru nebyl. Je možný, že jako předlohu pro ty pláště sem si v paletě vybral něco kouzlem obraz a ten upravil, ale jak se to muže dostat zpátky, to je mi záhada, navíc po takový době.
- 15:10 25. Apr 2010
- Forum: Koš
- Topic: Kouzlo na plášti
- Replies: 6
- Views: 3312
Re: Kouzlo na plášti
Třeba na tomhle, plášt je upravovanej přes DM, ale už tak před měsícem cca a do včerejška to tam nebylo )
- 09:29 25. Apr 2010
- Forum: Koš
- Topic: Kouzlo na plášti
- Replies: 6
- Views: 3312
Kouzlo na plášti
Přes noc se mi objevilo na některých pláštích neomezené použití obrazu denně.
- 20:23 24. Apr 2010
- Forum: Koš
- Topic: Fiona, nefunkční quest - ODSTAVENO
- Replies: 5
- Views: 3352
Re: Fiona, nefunkční quest
Pokud vim, tak na questy v nových lokacích v Doreskym hvozdu nebyly a asi stále nejsou napojeny scripty, proto se ti tam žádnej nepodaří splnit.
- 11:51 10. Apr 2010
- Forum: Koš
- Topic: Obchodní v dílně(povrch)
- Replies: 25
- Views: 8527
Re: Obchodní v dílně(povrch)
odměnit nějakym banánkem.
BAN za vložení "špatného" předmětu k obchodníkovi?? :shock: :roll:
Já o tom přirozeně nerozhoduju, ale ano pár dní klidu určitě prospěje expertovi, kterej umyslně nakoupí o patro níž deset flašek za 60 a nahoře je dá za 400. Tohle udělá dvacetkrát za sebou a tím zacpe ...
BAN za vložení "špatného" předmětu k obchodníkovi?? :shock: :roll:
Já o tom přirozeně nerozhoduju, ale ano pár dní klidu určitě prospěje expertovi, kterej umyslně nakoupí o patro níž deset flašek za 60 a nahoře je dá za 400. Tohle udělá dvacetkrát za sebou a tím zacpe ...
- 10:42 10. Apr 2010
- Forum: Koš
- Topic: Obchodní v dílně(povrch)
- Replies: 25
- Views: 8527
Re: Obchodní v dílně(povrch)
Tak balíček jsem tam viděl cpát postavu Orakul (to ho velice rád prásknu
) a vubec si myslim, že by bylo fajn, pokud by to šlo logovat a nejvtipnější prodejce po zásluze odměnit nějakym banánkem, strženim levelu nebo tak.
Re: Alchymie
Tady je ten screen, vařeno dnes. Pokud máš +12 je to bug, jak se ti to povedlo netušim a vysyp je do koše.
Re: Alchymie
Jak jste se dostali k +12 by mně zajímalo, mám top alchymistu dost dlouho a maximálně jde +8 elementem