Search found 30 matches

by Dečka
21:44 07. May 2010
Forum: Koš
Topic: Neviditelnost + skrytí
Replies: 59
Views: 30113

Re: Neviditelnost + skrytí

to decka:
skrytí i tichý pohyb nejčastěji používá dextrová postava že?
Oba skilly zvyšuje dextra.
U obyč. krejčího se i teď při odstavenem craftu daji koupit itemy navyšující HIDE a MOVE S. Sice jen slabé, ale dají...
Pokud řešíš schování se před mágem tak myslím že je OK že si mág namemoroval ...
by Dečka
11:51 07. May 2010
Forum: Koš
Topic: Neviditelnost + skrytí
Replies: 59
Views: 30113

Re: Neviditelnost + skrytí

Píšu ke konkrétnímu stavu na modulu kterej je ted a k tomu jak se dá využít kouzlo TS, to co jsem psal je stav po výměně věcí kterých se mi dostalo, pokud je v plánu do budoucna nějaká další obměna, která na modulu není je naprosto jiná věc. Samozřejmě že bludy to nejsou, ale to nynější stav.
by Dečka
09:37 07. May 2010
Forum: Koš
Topic: Neviditelnost + skrytí
Replies: 59
Views: 30113

Re: Neviditelnost + skrytí

True seeing sice na Thalii krouhnutej je, ale po nedávném odstranění veškerých předmětů s bonusy do hide a silent move nemá zloděj/sd na stejnem lvl žádnou šanci se casterovi schovat, takže vlastně funguje tak, že i hide prohlídne )
by Dečka
21:10 02. May 2010
Forum: Koš
Topic: Výměna Itemů
Replies: 124
Views: 32753

Re: Výměna Itemů

de Aers wrote:To se odebíraj i skilly ? Myslim tim výcvik... třeba zbroj +5AC +13výcvik... tak jí oholíte na +5AC ? :D :D :D :D
Pokud jsem se doslechl dobře, tak se oholí jen dexterum roby, jinak zbroje zustávaj.
by Dečka
17:47 02. May 2010
Forum: Koš
Topic: Výměna Itemů
Replies: 124
Views: 32753

Re: Výměna Itemů

Jinak, hůl jako item má 50 nábojů, to se dávalo na všechny nové předměty plošně a pak předpokládám tým řešil vzhledem užitečnosti daného kouzla a ceny předmětu, kolik nábojů bude stát zrovna to či ono kouzlo a tady to (pokud si dobře vzpomínám a nejsem si uplně jist) bylo zrovna 2 náboje/použití jak ...
by Dečka
17:30 02. May 2010
Forum: Koš
Topic: Výměna Itemů
Replies: 124
Views: 32753

Re: Výměna Itemů

Doslechl jsem se, že zámysl s dobíjenim tu je, ale tady asi Necroo podělil 450/50
a to ještě špatně, protože tady stojí dva náboje použití :wink:
by Dečka
17:19 02. May 2010
Forum: Koš
Topic: Výměna Itemů
Replies: 124
Views: 32753

Re: Výměna Itemů

Nepleteš se v obchodech už je ta samá s 50 nábojema myslim
by Dečka
15:43 25. Apr 2010
Forum: Koš
Topic: Kouzlo na plášti
Replies: 6
Views: 3312

Re: Kouzlo na plášti

Tenhle v tezoru byl, ale mám to i na dalšim plášti, kterej v trezoru nebyl. Je možný, že jako předlohu pro ty pláště sem si v paletě vybral něco kouzlem obraz a ten upravil, ale jak se to muže dostat zpátky, to je mi záhada, navíc po takový době.
by Dečka
15:10 25. Apr 2010
Forum: Koš
Topic: Kouzlo na plášti
Replies: 6
Views: 3312

Re: Kouzlo na plášti

Třeba na tomhle, plášt je upravovanej přes DM, ale už tak před měsícem cca a do včerejška to tam nebylo )
by Dečka
09:29 25. Apr 2010
Forum: Koš
Topic: Kouzlo na plášti
Replies: 6
Views: 3312

Kouzlo na plášti

Přes noc se mi objevilo na některých pláštích neomezené použití obrazu denně.
by Dečka
20:23 24. Apr 2010
Forum: Koš
Topic: Fiona, nefunkční quest - ODSTAVENO
Replies: 5
Views: 3352

Re: Fiona, nefunkční quest

Pokud vim, tak na questy v nových lokacích v Doreskym hvozdu nebyly a asi stále nejsou napojeny scripty, proto se ti tam žádnej nepodaří splnit.
by Dečka
11:51 10. Apr 2010
Forum: Koš
Topic: Obchodní v dílně(povrch)
Replies: 25
Views: 8527

Re: Obchodní v dílně(povrch)

odměnit nějakym banánkem.
BAN za vložení "špatného" předmětu k obchodníkovi?? :shock: :roll:

Já o tom přirozeně nerozhoduju, ale ano pár dní klidu určitě prospěje expertovi, kterej umyslně nakoupí o patro níž deset flašek za 60 a nahoře je dá za 400. Tohle udělá dvacetkrát za sebou a tím zacpe ...
by Dečka
10:42 10. Apr 2010
Forum: Koš
Topic: Obchodní v dílně(povrch)
Replies: 25
Views: 8527

Re: Obchodní v dílně(povrch)

Tak balíček jsem tam viděl cpát postavu Orakul (to ho velice rád prásknu :twisted: ) a vubec si myslim, že by bylo fajn, pokud by to šlo logovat a nejvtipnější prodejce po zásluze odměnit nějakym banánkem, strženim levelu nebo tak.
by Dečka
15:08 02. Apr 2010
Forum: Koš
Topic: Alchymie
Replies: 44
Views: 18771

Re: Alchymie

Tady je ten screen, vařeno dnes. Pokud máš +12 je to bug, jak se ti to povedlo netušim a vysyp je do koše.
by Dečka
18:08 01. Apr 2010
Forum: Koš
Topic: Alchymie
Replies: 44
Views: 18771

Re: Alchymie

Jak jste se dostali k +12 by mně zajímalo, mám top alchymistu dost dlouho a maximálně jde +8 elementem