Search found 78 matches

by Jose
22:56 20. Sep 2018
Forum: Flames
Topic: Existuje někdo kdo nepřestane hrát i po těch změnách?
Replies: 55
Views: 50773

Re: Existuje někdo kdo nepřestane hrát i po těch změnách?

Mno neříkám, že mám 100% pravdu a o tom zákazu jsem psal, že to není, ze mě. Ic nesmyslné zákony. No definoval bych to za sebe, jako informace, který leží někde na fóru, a přitom by měli být podle mě ve hře. Např. formou tabule u brány. Dyť to pro dm musí být jednoduché něco takového editovat ...
by Jose
22:41 18. Sep 2018
Forum: Flames
Topic: Existuje někdo kdo nepřestane hrát i po těch změnách?
Replies: 55
Views: 50773

Re: Existuje někdo kdo nepřestane hrát i po těch změnách?

Chválím zrušení dobrodruha. Omezení lvlu mi tolik nevadí (stejně sem nebyl nikdy přes 16 na nové thálii, možná se to teď změní).
Nová podmínka na nezapomenutelnost mě trochu mrzela bo bard tulák už nemá význám (podle mě ideální spojení jak rp tak buildu nicméně už nemá význam).
Celkem souhlasím s ...
by Jose
10:22 07. Sep 2018
Forum: Koš
Topic: Nová úprava barda apod
Replies: 9
Views: 7393

Re: Nová úprava barda apod

-
by Jose
22:16 06. Sep 2018
Forum: Koš
Topic: Nová úprava barda apod
Replies: 9
Views: 7393

Re: Nová úprava barda apod

-
by Jose
23:09 05. Sep 2018
Forum: Koš
Topic: Nová úprava barda apod
Replies: 9
Views: 7393

Nová úprava barda apod

-
by Jose
22:07 18. Sep 2017
Forum: Diskuze
Topic: Portréty postav
Replies: 522
Views: 350772

Re: Portréty postav

Bylo by možno dohrát mé postavy?
https://uloz.to/!rEm5Tctpei3E/port-e-ty-zip
by Jose
12:36 23. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Body dovedností
Replies: 8
Views: 4526

Re: Body dovedností

No tak ja samozřejmě prvních 10lvlů nemusím použít všechny body, ale mohl bych, de o to jestli jsou ve výsledku navíc a to asi tím pádem jsou počítám.
Něco jako, že by se po tom prvním lvlu počítali body mod int -1 +bonusy, když by to bylo kompenzovaný a to jsem v mechanice myslím neviděl.
Si tak ...
by Jose
23:49 22. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Body dovedností
Replies: 8
Views: 4526

Re: Body dovedností

Caehan wrote:Na první úrovni dostáváš za dobrodruha stejně jako zloděj 4x (8+int a rasove bonusy)
A je to pak něčím kompenzovaný?
by Jose
22:21 22. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Body dovedností
Replies: 8
Views: 4526

VYŘEŠENO: Body dovedností

Udělal jsem si novou postavu, podle mě vše správně.
Na prvním lvlu wara (celkově druhý) 48 volných bodů do dovednosti. Už když jsem tu postavu zakládal, tak jsem to tam zahlíd.
To bude asi nejaký bug ne?
by Jose
16:45 22. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: Chyba nechyba
Replies: 15
Views: 9215

Re: Chyba nechyba

Když se vrátím k původnímu téma Rejty, tak si každý odneste, co chcete. Zamyšlení nad tím, jestli opravdu thalie funguje nebo bude fungovat tak, jak chcete a pokud si tím nejste jistí, jestli by nebylo dobrý se zamyslet, jak to udělat jinak nebo to nedělat, taky si z toho nemusíte odnášet nic. Pouze ...
by Jose
12:46 22. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: Chyba nechyba
Replies: 15
Views: 9215

Re: Chyba nechyba

Nechci nikoho vyřazovat, pro moji zaklínačku to je naopak výhoda, když se nechají řezat bez boje. A taky ne nebavím o tom, že něco má být agresivnější.

Poenta mýho příspěvku je v tom, proč dělat něco složitě, když nejlepší věci jsou vždy nejjednodušší řešení a zkuste někdo něco proti tomu říct ...
by Jose
01:04 22. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: Chyba nechyba
Replies: 15
Views: 9215

Re: Chyba nechyba

Já nejsem rozhodně looter a nikdy jsem nebyl...

PS: Ty potvory se stále chovají divně a bylo to i na ST. Čumí a nebrání se.
PS2: Potvory fungují korektně pouze když je na servru cca do 10 lidí, pak to de rapidně dolů.
by Jose
20:00 21. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: Chyba nechyba
Replies: 15
Views: 9215

Chyba nechyba

Ahoj.
Tak nějak nevím, kam to napsat jinam. Sice se nejedná přímo o chybu, ale chtěl bych navrhnout WB a DM aby dali hlavy dohromady a zkusili se zamyslet nad tím, co vytváření na NOVÉ THALII.
Vím, že takhle v chatu, u piva nebo na papíře ty nápady můžou vypadat pěkně, ale podívejte se, co to dělá ...
by Jose
15:55 17. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Karatha: Dolní město, spodní brána
Replies: 1
Views: 2360

VYŘEŠENO: Karatha: Dolní město, spodní brána

Dneska si jako obvykle du kolem té spodní brány, natočím k ní pohled směrem od města a spadne mi hra. Zkoušel sem to cca 5x pak i se změnou lokace, ale jakmile tím směrem natočím kameru pád. Nejsem si jistý esi to je lokace nebo postava, ale hodím to radši semka.

acc: max.spayne
postava: Alice ...
by Jose
21:28 12. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: Timeout / vykopnutí hráčů part 2
Replies: 31
Views: 10735

Re: Timeout / vykopnutí hráčů part 2

My co jsme přišli z práce v osm... :(