Search found 78 matches
- 22:56 20. Sep 2018
- Forum: Flames
- Topic: Existuje někdo kdo nepřestane hrát i po těch změnách?
- Replies: 55
- Views: 50773
Re: Existuje někdo kdo nepřestane hrát i po těch změnách?
Mno neříkám, že mám 100% pravdu a o tom zákazu jsem psal, že to není, ze mě. Ic nesmyslné zákony. No definoval bych to za sebe, jako informace, který leží někde na fóru, a přitom by měli být podle mě ve hře. Např. formou tabule u brány. Dyť to pro dm musí být jednoduché něco takového editovat ...
- 22:41 18. Sep 2018
- Forum: Flames
- Topic: Existuje někdo kdo nepřestane hrát i po těch změnách?
- Replies: 55
- Views: 50773
Re: Existuje někdo kdo nepřestane hrát i po těch změnách?
Chválím zrušení dobrodruha. Omezení lvlu mi tolik nevadí (stejně sem nebyl nikdy přes 16 na nové thálii, možná se to teď změní).
Nová podmínka na nezapomenutelnost mě trochu mrzela bo bard tulák už nemá význám (podle mě ideální spojení jak rp tak buildu nicméně už nemá význam).
Celkem souhlasím s ...
Nová podmínka na nezapomenutelnost mě trochu mrzela bo bard tulák už nemá význám (podle mě ideální spojení jak rp tak buildu nicméně už nemá význam).
Celkem souhlasím s ...
- 10:22 07. Sep 2018
- Forum: Koš
- Topic: Nová úprava barda apod
- Replies: 9
- Views: 7393
- 22:16 06. Sep 2018
- Forum: Koš
- Topic: Nová úprava barda apod
- Replies: 9
- Views: 7393
- 23:09 05. Sep 2018
- Forum: Koš
- Topic: Nová úprava barda apod
- Replies: 9
- Views: 7393
- 22:07 18. Sep 2017
- Forum: Diskuze
- Topic: Portréty postav
- Replies: 522
- Views: 350772
Re: Portréty postav
Bylo by možno dohrát mé postavy?
https://uloz.to/!rEm5Tctpei3E/port-e-ty-zip
https://uloz.to/!rEm5Tctpei3E/port-e-ty-zip
- 12:36 23. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Body dovedností
- Replies: 8
- Views: 4526
Re: Body dovedností
No tak ja samozřejmě prvních 10lvlů nemusím použít všechny body, ale mohl bych, de o to jestli jsou ve výsledku navíc a to asi tím pádem jsou počítám.
Něco jako, že by se po tom prvním lvlu počítali body mod int -1 +bonusy, když by to bylo kompenzovaný a to jsem v mechanice myslím neviděl.
Si tak ...
Něco jako, že by se po tom prvním lvlu počítali body mod int -1 +bonusy, když by to bylo kompenzovaný a to jsem v mechanice myslím neviděl.
Si tak ...
- 23:49 22. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Body dovedností
- Replies: 8
- Views: 4526
Re: Body dovedností
A je to pak něčím kompenzovaný?Caehan wrote:Na první úrovni dostáváš za dobrodruha stejně jako zloděj 4x (8+int a rasove bonusy)
- 22:21 22. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Body dovedností
- Replies: 8
- Views: 4526
VYŘEŠENO: Body dovedností
Udělal jsem si novou postavu, podle mě vše správně.
Na prvním lvlu wara (celkově druhý) 48 volných bodů do dovednosti. Už když jsem tu postavu zakládal, tak jsem to tam zahlíd.
To bude asi nejaký bug ne?
Na prvním lvlu wara (celkově druhý) 48 volných bodů do dovednosti. Už když jsem tu postavu zakládal, tak jsem to tam zahlíd.
To bude asi nejaký bug ne?
- 16:45 22. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: Chyba nechyba
- Replies: 15
- Views: 9215
Re: Chyba nechyba
Když se vrátím k původnímu téma Rejty, tak si každý odneste, co chcete. Zamyšlení nad tím, jestli opravdu thalie funguje nebo bude fungovat tak, jak chcete a pokud si tím nejste jistí, jestli by nebylo dobrý se zamyslet, jak to udělat jinak nebo to nedělat, taky si z toho nemusíte odnášet nic. Pouze ...
- 12:46 22. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: Chyba nechyba
- Replies: 15
- Views: 9215
Re: Chyba nechyba
Nechci nikoho vyřazovat, pro moji zaklínačku to je naopak výhoda, když se nechají řezat bez boje. A taky ne nebavím o tom, že něco má být agresivnější.
Poenta mýho příspěvku je v tom, proč dělat něco složitě, když nejlepší věci jsou vždy nejjednodušší řešení a zkuste někdo něco proti tomu říct ...
Poenta mýho příspěvku je v tom, proč dělat něco složitě, když nejlepší věci jsou vždy nejjednodušší řešení a zkuste někdo něco proti tomu říct ...
- 01:04 22. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: Chyba nechyba
- Replies: 15
- Views: 9215
Re: Chyba nechyba
Já nejsem rozhodně looter a nikdy jsem nebyl...
PS: Ty potvory se stále chovají divně a bylo to i na ST. Čumí a nebrání se.
PS2: Potvory fungují korektně pouze když je na servru cca do 10 lidí, pak to de rapidně dolů.
PS: Ty potvory se stále chovají divně a bylo to i na ST. Čumí a nebrání se.
PS2: Potvory fungují korektně pouze když je na servru cca do 10 lidí, pak to de rapidně dolů.
- 20:00 21. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: Chyba nechyba
- Replies: 15
- Views: 9215
Chyba nechyba
Ahoj.
Tak nějak nevím, kam to napsat jinam. Sice se nejedná přímo o chybu, ale chtěl bych navrhnout WB a DM aby dali hlavy dohromady a zkusili se zamyslet nad tím, co vytváření na NOVÉ THALII.
Vím, že takhle v chatu, u piva nebo na papíře ty nápady můžou vypadat pěkně, ale podívejte se, co to dělá ...
Tak nějak nevím, kam to napsat jinam. Sice se nejedná přímo o chybu, ale chtěl bych navrhnout WB a DM aby dali hlavy dohromady a zkusili se zamyslet nad tím, co vytváření na NOVÉ THALII.
Vím, že takhle v chatu, u piva nebo na papíře ty nápady můžou vypadat pěkně, ale podívejte se, co to dělá ...
- 15:55 17. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Karatha: Dolní město, spodní brána
- Replies: 1
- Views: 2360
VYŘEŠENO: Karatha: Dolní město, spodní brána
Dneska si jako obvykle du kolem té spodní brány, natočím k ní pohled směrem od města a spadne mi hra. Zkoušel sem to cca 5x pak i se změnou lokace, ale jakmile tím směrem natočím kameru pád. Nejsem si jistý esi to je lokace nebo postava, ale hodím to radši semka.
acc: max.spayne
postava: Alice ...
acc: max.spayne
postava: Alice ...
- 21:28 12. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: Timeout / vykopnutí hráčů part 2
- Replies: 31
- Views: 10735
Re: Timeout / vykopnutí hráčů part 2
My co jsme přišli z práce v osm... 