Search found 5 matches
žádost
Zdravím chtěl bych se zeptat jestli by bylo možný projednat ten můj prohřešek co jsem spáchal už kdysi děkuji
žádost
Zdravím ano jsem to já který dostal zákaz měl jsem nick:zigy
přesto tu píšu po 6 měsíční pauze bych rád zavítal do světa Thálie
jsem si vědom co jsem předtím provedl a nebude se to opakovat
tím si můžete být jistí tímto se omlouvám adminovi Rejty kterého
jsem před tím urazil a byl bych rád kdyby ...
přesto tu píšu po 6 měsíční pauze bych rád zavítal do světa Thálie
jsem si vědom co jsem předtím provedl a nebude se to opakovat
tím si můžete být jistí tímto se omlouvám adminovi Rejty kterého
jsem před tím urazil a byl bych rád kdyby ...
Re: BAN
dobře no jen sem se snažil říct že já si thálie vážím a už bych nic takového neudělal proto sem vůbec píšu.
Re: BAN
Snažím se tady říct že sem se poučil z toho že jsem 4 měsíce nehrál ale ty to prostě ignoruješ a pořád vycházíš z toho co jsem kdysi udělal nevim proč to děláš jiní admini to pochopily ale ty prostě ne!!
BAN
Zdravím admin tým chtěl bych se zeptat jestli by bylo možné odbanovat hráče zigy99,tnn555
píšu protože už sem si uvědomil po 4 měsicích banu,že podvádět se nevyplácí a tímto se chci omluvit jestli sem urazil rejtyho a žádám o prominutí.
píšu protože už sem si uvědomil po 4 měsicích banu,že podvádět se nevyplácí a tímto se chci omluvit jestli sem urazil rejtyho a žádám o prominutí.