Search found 5 matches

by jouda
23:59 14. Mar 2010
Forum: Koš
Topic: žádost
Replies: 1
Views: 1505

žádost

Zdravím chtěl bych se zeptat jestli by bylo možný projednat ten můj prohřešek co jsem spáchal už kdysi děkuji
by jouda
16:27 26. Nov 2009
Forum: Koš
Topic: žádost
Replies: 2
Views: 2324

žádost

Zdravím ano jsem to já který dostal zákaz měl jsem nick:zigy
přesto tu píšu po 6 měsíční pauze bych rád zavítal do světa Thálie
jsem si vědom co jsem předtím provedl a nebude se to opakovat
tím si můžete být jistí tímto se omlouvám adminovi Rejty kterého
jsem před tím urazil a byl bych rád kdyby ...
by jouda
10:37 09. Oct 2009
Forum: Koš
Topic: BAN
Replies: 6
Views: 3641

Re: BAN

dobře no jen sem se snažil říct že já si thálie vážím a už bych nic takového neudělal proto sem vůbec píšu.
by jouda
19:11 08. Oct 2009
Forum: Koš
Topic: BAN
Replies: 6
Views: 3641

Re: BAN

Snažím se tady říct že sem se poučil z toho že jsem 4 měsíce nehrál ale ty to prostě ignoruješ a pořád vycházíš z toho co jsem kdysi udělal nevim proč to děláš jiní admini to pochopily ale ty prostě ne!!
by jouda
10:56 07. Oct 2009
Forum: Koš
Topic: BAN
Replies: 6
Views: 3641

BAN

Zdravím admin tým chtěl bych se zeptat jestli by bylo možné odbanovat hráče zigy99,tnn555
píšu protože už sem si uvědomil po 4 měsicích banu,že podvádět se nevyplácí a tímto se chci omluvit jestli sem urazil rejtyho a žádám o prominutí.