Search found 8 matches

by petrk123
23:13 11. Aug 2012
Forum: Koš
Topic: Smrt
Replies: 3
Views: 2701

Re: Smrt

Já jsem vůl....
by petrk123
23:09 11. Aug 2012
Forum: Koš
Topic: Smrt
Replies: 3
Views: 2701

Smrt

Ahoj před chvíli jsem byl v krynu u ohnivých elementálů a koukám, že už nemam lektvary tak jsem šel pryč a modlil jsem se abych se mohl vyléčit kouzlama.... no na začátku modlení jsem zničeho nic umřel.... Chtěl bych se zeptat proč
by petrk123
19:01 20. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: Chyba při odlogu
Replies: 1
Views: 2164

Re: Chyba při odlogu

Tak vyřešeno...připojil jsem se s tim že se teda necham zabít :twisted: ....A zjistil jsem že tam někdo byl a dveře byly otevřené :D
by petrk123
18:52 20. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: Chyba při odlogu
Replies: 1
Views: 2164

Chyba při odlogu

Zdravim...rovnou k věci....jsem si takhle v sobotu řekl ,že když už jsem v Krynu tak bych si mohl zajjít do mágovo věže....tak jsem to zkusil...Na hoře jsem zabil truhlu vzal jsem jí klíč a šel dolů....pozabíjel jsem tam ty potvory v dílně až na posledního golema...nezbyly kouzla...tak jsem vypadl v ...
by petrk123
11:28 16. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: Brána
Replies: 0
Views: 4146

Brána

včera jsem doklepl level... A tak jsem si řekl , že vyzkouším nová kouzla...vyvolal jsem bráno
u bílého slaada...než jsem si doprohlédnul jeho skiily tak zmizel...-neodvolal se prostě zmizel...ani nd do minuty nebyl...zkoušel jsem to víckrát...ale pořád stejné
by petrk123
16:51 15. Jun 2010
Forum: Koš
Topic:
Replies: 4
Views: 3619

Re: OČ

Tak to asi bude tim no
by petrk123
21:07 14. Jun 2010
Forum: Koš
Topic:
Replies: 4
Views: 3619

Re: OČ

Ták jsem se připojil a je to zase v pohodě ....no nechápu :)
by petrk123
21:00 14. Jun 2010
Forum: Koš
Topic:
Replies: 4
Views: 3619

Zdravím...Hraju svoji kleričku (Cania Ma´for)A mam malej problém....Zjistil jsem že mam se mi nějak jaksi záhadně zmenšilo přirozené OČ na 6 a při tom nemam žádnej postih ...je to trochu nepříjemné mít se zbrojí OČ 12 :D:D