Search found 8 matches
Re: Smrt
Já jsem vůl....
Smrt
Ahoj před chvíli jsem byl v krynu u ohnivých elementálů a koukám, že už nemam lektvary tak jsem šel pryč a modlil jsem se abych se mohl vyléčit kouzlama.... no na začátku modlení jsem zničeho nic umřel.... Chtěl bych se zeptat proč
- 19:01 20. Jun 2010
- Forum: Koš
- Topic: Chyba při odlogu
- Replies: 1
- Views: 2164
Re: Chyba při odlogu
Tak vyřešeno...připojil jsem se s tim že se teda necham zabít
....A zjistil jsem že tam někdo byl a dveře byly otevřené 
- 18:52 20. Jun 2010
- Forum: Koš
- Topic: Chyba při odlogu
- Replies: 1
- Views: 2164
Chyba při odlogu
Zdravim...rovnou k věci....jsem si takhle v sobotu řekl ,že když už jsem v Krynu tak bych si mohl zajjít do mágovo věže....tak jsem to zkusil...Na hoře jsem zabil truhlu vzal jsem jí klíč a šel dolů....pozabíjel jsem tam ty potvory v dílně až na posledního golema...nezbyly kouzla...tak jsem vypadl v ...
Brána
včera jsem doklepl level... A tak jsem si řekl , že vyzkouším nová kouzla...vyvolal jsem bráno
u bílého slaada...než jsem si doprohlédnul jeho skiily tak zmizel...-neodvolal se prostě zmizel...ani nd do minuty nebyl...zkoušel jsem to víckrát...ale pořád stejné
u bílého slaada...než jsem si doprohlédnul jeho skiily tak zmizel...-neodvolal se prostě zmizel...ani nd do minuty nebyl...zkoušel jsem to víckrát...ale pořád stejné
Re: OČ
Tak to asi bude tim no
Re: OČ
Ták jsem se připojil a je to zase v pohodě ....no nechápu 
OČ
Zdravím...Hraju svoji kleričku (Cania Ma´for)A mam malej problém....Zjistil jsem že mam se mi nějak jaksi záhadně zmenšilo přirozené OČ na 6 a při tom nemam žádnej postih ...je to trochu nepříjemné mít se zbrojí OČ 12
:D