Chyba při odlogu

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
petrk123
Nováček
Posts: 8
Joined: 21:33 11. Oct 2009

Chyba při odlogu

Post by petrk123 »

Zdravim...rovnou k věci....jsem si takhle v sobotu řekl ,že když už jsem v Krynu tak bych si mohl zajjít do mágovo věže....tak jsem to zkusil...Na hoře jsem zabil truhlu vzal jsem jí klíč a šel dolů....pozabíjel jsem tam ty potvory v dílně až na posledního golema...nezbyly kouzla...tak jsem vypadl v útočišti ven odešel jsem kus od věže chvíli jsem byl afk a pak jsem se odpojil....Když jsem se druhej den lognul tak jsem se obejvil přímo u všech těch potovr v dílně.....sice jsem je pozabíjel ale klíč nikde a nemlžu se odtamtud dostat....a teď už ani nemůžu do hry protože nemám kouzla a když bych se připojil tak by mě hned sundali :| :|
petrk123
Nováček
Posts: 8
Joined: 21:33 11. Oct 2009

Re: Chyba při odlogu

Post by petrk123 »

Tak vyřešeno...připojil jsem se s tim že se teda necham zabít :twisted: ....A zjistil jsem že tam někdo byl a dveře byly otevřené :D
Locked