Search found 230 matches
Re: Vtípky
Tak to je docela hnusný 
- 23:28 14. Mar 2011
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1362149
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Poslal bych je hrát do Podtemna .. a ono by je to rychle přešloDenGrasse wrote: To, že si lidé zakládají jen spolky v nichž mají postavy zásadně rovnocenné postavení není chyba reálií.
- 11:26 12. Mar 2011
- Forum: Koš
- Topic: Pady serveru
- Replies: 750
- Views: 235192
Re: Pady serveru
Chodit před pravidelným restartem do dungu je celkem hovadina, ne? A neprobíhající hláška o restartu nic nemění na faktu, že restart se opakuje den co den ve stejný čas.
- 11:25 12. Mar 2011
- Forum: Koš
- Topic: Pady serveru
- Replies: 750
- Views: 235192
- 11:24 12. Mar 2011
- Forum: Koš
- Topic: Pady serveru
- Replies: 750
- Views: 235192
Re: Pady serveru
Chodit před pravidelným restartem do dungu je celkem hovadina, ne? A neprobíhající hláška o restartu nic nemění na faktu, že restart se opakuje den co den ve stejný čas.
- 11:23 12. Mar 2011
- Forum: Koš
- Topic: Pady serveru
- Replies: 750
- Views: 235192
Re: Pady serveru
Chodit před pravidelným restartem do dungu je celkem hovadina, ne? A neprobíhající hláška o restartu nic nemění na faktu, že restart se opakuje den co den ve stejný čas.
- 15:17 04. Mar 2011
- Forum: Koš
- Topic: Pady serveru
- Replies: 750
- Views: 235192
Re: Pady serveru
Po naběhnutí serveru ho nechte chvilku dýchat, nepřipojujte se hned.
- 00:21 03. Mar 2011
- Forum: Koš
- Topic: Pady serveru
- Replies: 750
- Views: 235192
Re: Pady serveru
Omlouvám se hráčům - nějak jsem ho přetížil
Jakmile se nahodí server, tak napravím případné ztráty.
- 19:56 08. Feb 2011
- Forum: Galerie
- Topic: Galerie - srandičky
- Replies: 161
- Views: 169986
Re: Galerie - srandičky
A co ti tak nepřipadá ?-RoF- wrote:...
- 08:31 04. Feb 2011
- Forum: Koš
- Topic: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
- Replies: 63
- Views: 21338
Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Thal sice ne, pravda - ale Maku můžeLord_Berserk wrote: protoze tam ani Thal se dostat nemuze
- 22:23 03. Feb 2011
- Forum: Informace
- Topic: Prohřešky hráčů + tresty
- Replies: 148
- Views: 885443
Re: Prohřešky hráčů + tresty
Acc: Tadomekaari (postava Beldandy de Waller)
Prohřešek: Zneužívání systému časových XP a jejich cílené lovení pomocí textového makra.
Trest: Zastavení přísunu časových XP, smazání časových xp + 3 měsíce ban.
Prohřešek: Zneužívání systému časových XP a jejich cílené lovení pomocí textového makra.
Trest: Zastavení přísunu časových XP, smazání časových xp + 3 měsíce ban.
Re: Vcelareni
OT // Jsem zásadně proti vnášení včel, vos či srčnů do hry ! Trpím apifobií! Dost, že občas zapomenu vypnout zvuk, kdyz vlezu do oněch míst, kde ty žlutý potvory lítaj a pak vystřelím ze židle jako raketa, pak začnu slyšet ten odporný zvuk.
Re: Vtípky
Nemůžu si pomoci. Hned mi vyskočila hláška z Aktu "A bez sociální záchranné sítě"
Re: Vtípky
Vida.. tohle jsem nečekal
Čekal jsem, že řekne něco jako "Na dívku ti seru.. jsem teplej"
- 00:04 17. Aug 2010
- Forum: Koš
- Topic: Vypnutí časovek v dílně
- Replies: 92
- Views: 25751
Re: Vypnutí časovek v dílně
To by stačilo. Jdi spát!Miking wrote:...