Search found 230 matches

by maku
17:51 15. Mar 2011
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331914

Re: Vtípky

Tak to je docela hnusný :biggrin:
by maku
23:28 14. Mar 2011
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1362149

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

DenGrasse wrote: To, že si lidé zakládají jen spolky v nichž mají postavy zásadně rovnocenné postavení není chyba reálií. :wink:
Poslal bych je hrát do Podtemna .. a ono by je to rychle přešlo :mrgreen:
by maku
11:26 12. Mar 2011
Forum: Koš
Topic: Pady serveru
Replies: 750
Views: 235192

Re: Pady serveru

Chodit před pravidelným restartem do dungu je celkem hovadina, ne? A neprobíhající hláška o restartu nic nemění na faktu, že restart se opakuje den co den ve stejný čas.
by maku
11:25 12. Mar 2011
Forum: Koš
Topic: Pady serveru
Replies: 750
Views: 235192

Re: Pady serveru

.
by maku
11:24 12. Mar 2011
Forum: Koš
Topic: Pady serveru
Replies: 750
Views: 235192

Re: Pady serveru

Chodit před pravidelným restartem do dungu je celkem hovadina, ne? A neprobíhající hláška o restartu nic nemění na faktu, že restart se opakuje den co den ve stejný čas.
by maku
11:23 12. Mar 2011
Forum: Koš
Topic: Pady serveru
Replies: 750
Views: 235192

Re: Pady serveru

Chodit před pravidelným restartem do dungu je celkem hovadina, ne? A neprobíhající hláška o restartu nic nemění na faktu, že restart se opakuje den co den ve stejný čas.
by maku
15:17 04. Mar 2011
Forum: Koš
Topic: Pady serveru
Replies: 750
Views: 235192

Re: Pady serveru

Po naběhnutí serveru ho nechte chvilku dýchat, nepřipojujte se hned.
by maku
00:21 03. Mar 2011
Forum: Koš
Topic: Pady serveru
Replies: 750
Views: 235192

Re: Pady serveru

Omlouvám se hráčům - nějak jsem ho přetížil :) Jakmile se nahodí server, tak napravím případné ztráty.
by maku
19:56 08. Feb 2011
Forum: Galerie
Topic: Galerie - srandičky
Replies: 161
Views: 169986

Re: Galerie - srandičky

-RoF- wrote:...
A co ti tak nepřipadá ? :mrgreen:
by maku
08:31 04. Feb 2011
Forum: Koš
Topic: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Replies: 63
Views: 21338

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

Lord_Berserk wrote: protoze tam ani Thal se dostat nemuze :twisted:
Thal sice ne, pravda - ale Maku může :lol: :mrgreen:
by maku
22:23 03. Feb 2011
Forum: Informace
Topic: Prohřešky hráčů + tresty
Replies: 148
Views: 885443

Re: Prohřešky hráčů + tresty

Acc: Tadomekaari (postava Beldandy de Waller)

Prohřešek: Zneužívání systému časových XP a jejich cílené lovení pomocí textového makra.

Trest: Zastavení přísunu časových XP, smazání časových xp + 3 měsíce ban.
by maku
21:35 01. Feb 2011
Forum: Koš
Topic: Vcelareni
Replies: 9
Views: 5569

Re: Vcelareni

OT // Jsem zásadně proti vnášení včel, vos či srčnů do hry ! Trpím apifobií! Dost, že občas zapomenu vypnout zvuk, kdyz vlezu do oněch míst, kde ty žlutý potvory lítaj a pak vystřelím ze židle jako raketa, pak začnu slyšet ten odporný zvuk.
by maku
17:09 17. Aug 2010
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331914

Re: Vtípky

Nemůžu si pomoci. Hned mi vyskočila hláška z Aktu "A bez sociální záchranné sítě"
by maku
15:06 17. Aug 2010
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331914

Re: Vtípky

Vida.. tohle jsem nečekal :mrgreen: Čekal jsem, že řekne něco jako "Na dívku ti seru.. jsem teplej"
by maku
00:04 17. Aug 2010
Forum: Koš
Topic: Vypnutí časovek v dílně
Replies: 92
Views: 25751

Re: Vypnutí časovek v dílně

Miking wrote:...
To by stačilo. Jdi spát!