Vcelareni

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Vcelareni

Post by Lord_Berserk »

Se chci zeptat esi se planuje nejaky rozumejsi vyuziti tohodle skillu.
Vcera sem se nudil a dotah sem asi za 20min pokusu skill na 1% z toho sem nasbiral 5 lahvi medu ... no a hostinskej mi dal 20 zlataku ... krkoun :mrgreen:

Bude vcelareni nejak do budoucna vyuzitelny a nebo se s nim nepocita ???
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
Silvaner01
Měšťan
Posts: 176
Joined: 00:28 24. May 2010
Location: Brno

Re: Vcelareni

Post by Silvaner01 »

Lord_Berserk wrote:Se chci zeptat esi se planuje nejaky rozumejsi vyuziti tohodle skillu.
Vcera sem se nudil a dotah sem asi za 20min pokusu skill na 1% z toho sem nasbiral 5 lahvi medu ... no a hostinskej mi dal 20 zlataku ... krkoun :mrgreen:

Bude vcelareni nejak do budoucna vyuzitelny a nebo se s nim nepocita ???

Jo, to se přidám...
Já to zkoušel na prvním levlu, tu včelařinu, málem jsem u toho umřel,
protože mě akorát poštípaly včely a jediný co z toho bylo, tak měla
moje postava asi 3 hodiny větší prsa :twisted: což evidentně bersova
postava nepotřebuje :P

Aspoň jíst kdyby to šlo...
=================
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Vcelareni

Post by Molly23 »

A co třeba rybaření že... nebo já nevím. Mám skill asi 7 procent... možná později je to drsnější
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Re: Vcelareni

Post by monstera »

Molly23 wrote:A co třeba rybaření že... nebo já nevím. Mám skill asi 7 procent... možná později je to drsnější
Pokud si pamatuju, je to pozůstatek z předwipové doby, kde byl potřeba med nebo vosk při psaní svitků... už nevím přesně, jak to bylo
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
maku
DM Thalie
Posts: 807
Joined: 14:19 29. Dec 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Vcelareni

Post by maku »

OT // Jsem zásadně proti vnášení včel, vos či srčnů do hry ! Trpím apifobií! Dost, že občas zapomenu vypnout zvuk, kdyz vlezu do oněch míst, kde ty žlutý potvory lítaj a pak vystřelím ze židle jako raketa, pak začnu slyšet ten odporný zvuk.
DM THALIE
ICQ: 648-472-535
e-mail: mkubale@seznam.cz
http://youtube.com/user/ThalieDrow
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Vcelareni

Post by Bahnak »

Ano, je to pozůstatek ze starých dob, nicméně je neškodný (až tedy na nálet včel, který umí i zabíjet :-D ).
Systémově hře nijak nevadí a stejně jako rybaření je to spíše bonus pro Roleplayery - možnost chytit si na prut rybu a upéct na ohni či si z úlu vytáhnout medík... Já jsem za tyto malinké drobnosti rád. No vážně, kdo může o sobě prohlásit že sbírá na Thalii nejlépe med?
A ještě ta věc, že když dosáhnete 100% ve včelařině tak dostanete pernamentně systémem přiděleno +2 do všech atributů a imku na jedy
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Vcelareni

Post by Molly23 »

Ten med jde jíst?
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
Práček
Velmistr
Posts: 1180
Joined: 22:03 11. Mar 2010
Location: Práglevačka

Re: Vcelareni

Post by Práček »

Bahnak wrote:No vážně, kdo může o sobě prohlásit že sbírá na Thalii nejlépe med?
no jen pockej...zalozim si v podtemnu profesionalní vcelařinu...z celého podtemna bude velký úl...hmmm Shianala včelí králov...tedy matriarcha 8)

chápeme se nééé :mrgreen:


Image
Image
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Vcelareni

Post by Lord_Berserk »

Bahnak wrote:Ano, je to pozůstatek ze starých dob, nicméně je neškodný (až tedy na nálet včel, který umí i zabíjet :-D ).
Systémově hře nijak nevadí a stejně jako rybaření je to spíše bonus pro Roleplayery - možnost chytit si na prut rybu a upéct na ohni či si z úlu vytáhnout medík... Já jsem za tyto malinké drobnosti rád. No vážně, kdo může o sobě prohlásit že sbírá na Thalii nejlépe med?
A ještě ta věc, že když dosáhnete 100% ve včelařině tak dostanete pernamentně systémem přiděleno +2 do všech atributů a imku na jedy
To vim ze to je pozustatek ... bohuzel ten med nejde ani jist, tak sem se ptal esi s tim bylo zamejsleno i neco vic ??? Me se to jako RP libi ze muzes vcelarit, ale neni to vyuzitelny a ani tech moc ULU na Thalii neni :D
Last edited by Lord_Berserk on 14:56 02. Feb 2011, edited 1 time in total.
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Vcelareni

Post by Prasokralik »

Kdyby ten med šel jíst tak ta tvoje "elfka" bude mít ještě větší p . . . ozadí než už má! Dobře ře tomu tak není! :viking:
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
Locked