Search found 2 matches

by Calcathea
11:18 28. Oct 2008
Forum: Koš
Topic: Drow.
Replies: 2
Views: 2354

Re: Drow.

Diky... kdyžtak to tu smazni.
by Calcathea
10:36 28. Oct 2008
Forum: Koš
Topic: Drow.
Replies: 2
Views: 2354

Drow.

Zdravim všechny zde přítomné. Napadlo mě že bych se k vám přidal.

Chtěl jsem hrát v podtemnu. Ale nechce se mi hrát sám.

Otázka je prostá. Hraje někdo jiný ještě drowa??