Search found 2 matches
Re: Drow.
Diky... kdyžtak to tu smazni.
Drow.
Zdravim všechny zde přítomné. Napadlo mě že bych se k vám přidal.
Chtěl jsem hrát v podtemnu. Ale nechce se mi hrát sám.
Otázka je prostá. Hraje někdo jiný ještě drowa??
Chtěl jsem hrát v podtemnu. Ale nechce se mi hrát sám.
Otázka je prostá. Hraje někdo jiný ještě drowa??