Zdravim všechny zde přítomné. Napadlo mě že bych se k vám přidal.
Chtěl jsem hrát v podtemnu. Ale nechce se mi hrát sám.
Otázka je prostá. Hraje někdo jiný ještě drowa??
Drow.
Drow.
Calcathea Almendeth De Corvereia
Re: Drow.
V soucasne dobe jsou v podtemnu dve rodiny - drowska rodina N´Abarn, ktera ted moc nefunguje a drowska rodina Arkenvirr, ktera se nedavno rozjela a co sem koukal, tak tam lidi hrajou. Dam ti pristup na forum podtemna a muzes se s nima domluvit.
Vedoucí týmu Thalie