Search found 135 matches
- 18:39 18. Sep 2011
- Forum: Koš
- Topic: Kámen vidění
- Replies: 36
- Views: 16996
Re: Kámen vidění
Tušim, že už v prodeji není. Při výměně věcí mi z inventáře odebrali DM všechny (cca 8
). Věci, které se dobíjely přes meditaci (použití/den) k sehnání snad mimo el. rukavic nejsou.
- 16:02 27. Apr 2011
- Forum: Koš
- Topic: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
- Replies: 130
- Views: 110708
Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
Zaškrtl jsem papírový dračí doupě. Tenkrát jsme to hráli na intru i o prázdninách. Škoda že na to není čas, je to přeci jenom nejlepší 
K NWN přímo mě dotáhl Garett s Jeanesem, prý potřebovali někoho kdo s nima bude chodit dungy a expit
K NWN přímo mě dotáhl Garett s Jeanesem, prý potřebovali někoho kdo s nima bude chodit dungy a expit
- 11:29 27. Apr 2011
- Forum: Galerie
- Topic: Galerie - srandičky
- Replies: 161
- Views: 172361
Re: Galerie - srandičky
Zametači 
Re: Sobi
Kdesi na planetě Marklar, kousek od marklaru žijí marklaři a jejich vůdce Marklar a je tam jeden z nejtěžších dungů. Dung je plný marklarů :)
(Southpark :))
Máš to blbě:
Kdesi na marklar Marklar, marklar od markladu žijí marklaři a jejich marklar Marklar a je tam jeden z nejtěžších marklarů ...
(Southpark :))
Máš to blbě:
Kdesi na marklar Marklar, marklar od markladu žijí marklaři a jejich marklar Marklar a je tam jeden z nejtěžších marklarů ...
- 23:20 16. Mar 2011
- Forum: Pokec
- Topic: Váš portret
- Replies: 489
- Views: 241288
Re: Váš portret
Barbarská fotka Urlraenova vládce! 


- 00:03 26. Feb 2011
- Forum: Pokec
- Topic: Tričko "Thalie"
- Replies: 94
- Views: 68179
Re: Tričko "Thalie"
Taky přihodim.
Mám známou z Plzně co se věnuje tričkům. Tady jsou nějaké její výtvory http://www.trika1.estranky.cz/
Cena by se pohybovala cca okolo 250 korun/ks.
Mám známou z Plzně co se věnuje tričkům. Tady jsou nějaké její výtvory http://www.trika1.estranky.cz/
Cena by se pohybovala cca okolo 250 korun/ks.
Re: Vtípky
Heh tak to bylo dobrýslencak wrote:http://www.loupak.cz/video/tv-a-radio/6252-wipeout-to-nejlepsi-5-dil-kompilace
- 18:41 11. Feb 2011
- Forum: Koš
- Topic: Královna brouků ohniváků
- Replies: 13
- Views: 7847
Re: Královna brouků ohniváků
Mě jen přišlo divný, že neutíkala ani. Prostě jen tak stála jak paralyzovaná. Jezevci třeba normálně utíkaj a nestojí na místě, proto jsem to sem napsal 
Heh, samozřejmě že jsem nešel po pokladu
Heh, samozřejmě že jsem nešel po pokladu
- 13:19 11. Feb 2011
- Forum: Koš
- Topic: Královna brouků ohniváků
- Replies: 13
- Views: 7847
Re: Královna brouků ohniváků
Tak to dostala strach až když mě uviděla a to takovej, že se ani nepohnula a zůstala stát na místě 
- 12:49 11. Feb 2011
- Forum: Koš
- Topic: Královna brouků ohniváků
- Replies: 13
- Views: 7847
Královna brouků ohniváků
Byl jsem na ní už podruhé a opět vůbec neútočila ani nekouzlila nic. Prostě tam jen tak stojí a nechává se domlátit.
- 10:08 10. Feb 2011
- Forum: Pokec
- Topic: Zajímavá videa
- Replies: 526
- Views: 255062
Re: Zajímavá videa
kdo jen muze takouvou vec vybudovat? (by me zajímalo jestli tam někdo žil, nebo proč to bylo udělaáno? netuší někdo?
http://www.youtube.com/watch?v=ZmDhRvvs5Xw
Údajně to sloužilo jako cesta k nějaký vodní elektrárně. http://en.wikipedia.org/wiki/Caminito_del_Rey
Ale nechtěl bych tamtudy chodit po ...
- 13:00 08. Feb 2011
- Forum: Koš
- Topic: Dominante - PC
- Replies: 80
- Views: 35769
Re: Dominante - PC
Nevim kolik je třeba na bigbiovku
ale pochybuju, že si mniši do výcviku nedávaj body. Já tam body mám 
- 12:47 08. Feb 2011
- Forum: Koš
- Topic: Dominante - PC
- Replies: 80
- Views: 35769
Re: Dominante - PC
Mám na mysli to, že jeho zvyšování nemá penalizováno (cross skill se tomu říká myslim). Samozřejmě, že ho nemá tak vysoký jako bojovník, koneckonců nejede na síluFirefox_ wrote:*pokrčí rameny* Proti Urlraenovi jsem nešel, ale proti epickému monkovi zhora ano a srazil jsem ho myslím vždycky.
- 12:40 08. Feb 2011
- Forum: Koš
- Topic: Dominante - PC
- Replies: 80
- Views: 35769
Re: Dominante - PC
Monk výcvik má.