Search found 135 matches

by Urlraen
18:39 18. Sep 2011
Forum: Koš
Topic: Kámen vidění
Replies: 36
Views: 16996

Re: Kámen vidění

Tušim, že už v prodeji není. Při výměně věcí mi z inventáře odebrali DM všechny (cca 8 :) ). Věci, které se dobíjely přes meditaci (použití/den) k sehnání snad mimo el. rukavic nejsou.
by Urlraen
16:02 27. Apr 2011
Forum: Koš
Topic: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
Replies: 130
Views: 110708

Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?

Zaškrtl jsem papírový dračí doupě. Tenkrát jsme to hráli na intru i o prázdninách. Škoda že na to není čas, je to přeci jenom nejlepší :)
K NWN přímo mě dotáhl Garett s Jeanesem, prý potřebovali někoho kdo s nima bude chodit dungy a expit :D
by Urlraen
11:29 27. Apr 2011
Forum: Galerie
Topic: Galerie - srandičky
Replies: 161
Views: 172361

Re: Galerie - srandičky

Zametači :D
by Urlraen
16:15 26. Apr 2011
Forum: Koš
Topic: Sobi
Replies: 4
Views: 3166

Re: Sobi

Kdesi na planetě Marklar, kousek od marklaru žijí marklaři a jejich vůdce Marklar a je tam jeden z nejtěžších dungů. Dung je plný marklarů :)
(Southpark :))
Máš to blbě:
Kdesi na marklar Marklar, marklar od markladu žijí marklaři a jejich marklar Marklar a je tam jeden z nejtěžších marklarů ...
by Urlraen
23:20 16. Mar 2011
Forum: Pokec
Topic: Váš portret
Replies: 489
Views: 241288

Re: Váš portret

Barbarská fotka Urlraenova vládce! :D
Image
by Urlraen
18:22 07. Mar 2011
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1336530

Re: Vtípky

by Urlraen
00:03 26. Feb 2011
Forum: Pokec
Topic: Tričko "Thalie"
Replies: 94
Views: 68179

Re: Tričko "Thalie"

Taky přihodim.
Mám známou z Plzně co se věnuje tričkům. Tady jsou nějaké její výtvory http://www.trika1.estranky.cz/
Cena by se pohybovala cca okolo 250 korun/ks.
by Urlraen
16:39 25. Feb 2011
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1336530

Re: Vtípky

slencak wrote:http://www.loupak.cz/video/tv-a-radio/6252-wipeout-to-nejlepsi-5-dil-kompilace :lol:
Heh tak to bylo dobrý :D
by Urlraen
18:41 11. Feb 2011
Forum: Koš
Topic: Královna brouků ohniváků
Replies: 13
Views: 7847

Re: Královna brouků ohniváků

Mě jen přišlo divný, že neutíkala ani. Prostě jen tak stála jak paralyzovaná. Jezevci třeba normálně utíkaj a nestojí na místě, proto jsem to sem napsal :)

Heh, samozřejmě že jsem nešel po pokladu :D
by Urlraen
13:19 11. Feb 2011
Forum: Koš
Topic: Královna brouků ohniváků
Replies: 13
Views: 7847

Re: Královna brouků ohniváků

Tak to dostala strach až když mě uviděla a to takovej, že se ani nepohnula a zůstala stát na místě :)
by Urlraen
12:49 11. Feb 2011
Forum: Koš
Topic: Královna brouků ohniváků
Replies: 13
Views: 7847

Královna brouků ohniváků

Byl jsem na ní už podruhé a opět vůbec neútočila ani nekouzlila nic. Prostě tam jen tak stojí a nechává se domlátit.
by Urlraen
10:08 10. Feb 2011
Forum: Pokec
Topic: Zajímavá videa
Replies: 526
Views: 255062

Re: Zajímavá videa


kdo jen muze takouvou vec vybudovat? (by me zajímalo jestli tam někdo žil, nebo proč to bylo udělaáno? netuší někdo?
http://www.youtube.com/watch?v=ZmDhRvvs5Xw
Údajně to sloužilo jako cesta k nějaký vodní elektrárně. http://en.wikipedia.org/wiki/Caminito_del_Rey
Ale nechtěl bych tamtudy chodit po ...
by Urlraen
13:00 08. Feb 2011
Forum: Koš
Topic: Dominante - PC
Replies: 80
Views: 35769

Re: Dominante - PC

Nevim kolik je třeba na bigbiovku ;) ale pochybuju, že si mniši do výcviku nedávaj body. Já tam body mám :D
by Urlraen
12:47 08. Feb 2011
Forum: Koš
Topic: Dominante - PC
Replies: 80
Views: 35769

Re: Dominante - PC

Firefox_ wrote:*pokrčí rameny* Proti Urlraenovi jsem nešel, ale proti epickému monkovi zhora ano a srazil jsem ho myslím vždycky.
Mám na mysli to, že jeho zvyšování nemá penalizováno (cross skill se tomu říká myslim). Samozřejmě, že ho nemá tak vysoký jako bojovník, koneckonců nejede na sílu :)
by Urlraen
12:40 08. Feb 2011
Forum: Koš
Topic: Dominante - PC
Replies: 80
Views: 35769

Re: Dominante - PC

Monk výcvik má.