Dominante - PC

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Dominante - PC

Post by Prasokralik »

Ono hlavně když se dva hráči domluví, jde zahrát všechno třeba s omámením, ale když mi od někoho z invisu přiletí omámení, já jako bojovník fakt nebudu pátrat jestli to bylo schválně omámení nebo něco jiného ale vypiju si lektvar, protože když jsem omámenej a bezbranej může mi přiletět nějaký objasňující tell co se vlastně děje a žem ám bejt ovládanej a nebo mi taky může přiletět igms/pracka/prstík nebo nějakej hezkej jinej dáreček

Navíc ovládnutí nevyhazuje z neviditelnosti, takže v případě používání takového kouzla na hráče by se to možná dalo brát jako zneužívání bugu, protože utočné akce mají neviditelnost rušit
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Dominante - PC

Post by DenGrasse »

nwnwiki wrote:Dazed creatures are in a partial state of stupor. They are unable to initiate attacks, cast spells or use skills and feats, but they can flee from combat at a reduced movement rate. Player characters can also drink potions while dazed.
Pokud to tak nastavuje mechanika, neni co řešit.
Obecně, interakci se zajatou/ovládnutou postavou nemůžeš vynucovat. Je na protihráči, jestli s tebou bude hrát. Tvý jediný právo je jeho postavu sejmout.

Kouzlo (či jeho použití) nebylo zatím na Thalii upraveno, pokud vím.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Tashara
Obyvatel
Posts: 106
Joined: 14:12 12. Jul 2010
Location: Ireland

Re: Dominante - PC

Post by Tashara »

Ted se jeste domluvte s kucikem, jak to mame hrat, protoze kucik pise uplne neco jineho nez ty Dengrasse.
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Dominante - PC

Post by DenGrasse »

kucik píše, jak by to mělo vypadat. DenGrasse píše jak to vypadá.

Až se kouzlo předělá, bude to vypadat jinak. Na předběžné podobě předělání jsme se už shodli, otázka je jestli to půjde vyřešit.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
wsweetjane
Šlechtic
Posts: 446
Joined: 14:52 07. Jun 2010

Re: Dominante - PC

Post by wsweetjane »

Dotaz, možná trochu mimo mísu - proč se na tomto serveru nustále protěžuje "hrubá síla" v podobě mlátiček a silových bulidů...? :)

Totiž - nabízí se mi otázka jestli pak mágům zůstává nějáká významnější moc...?

Myslím že úpravami se některá kouzla prostě znehodnocují - argument "prostě to umožňuje systém" se příjme na systémové zabití - omráčení a u kouzel se to neakceptuje?

Magie byla odjakživa silnější než hrubá síla...
:)
wsweetjane
Šlechtic
Posts: 446
Joined: 14:52 07. Jun 2010

Re: Dominante - PC

Post by wsweetjane »

add. "Nevím proč se rozčiluješ, prasokrálík má pravdu:"

???Cože? Takže pokud je někdo pod vlivem zmatení mysli...vypije lektvar - protože je to pro něj přirozené??? :)
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Dominante - PC

Post by Prasokralik »

wsweetjane wrote:add. "Nevím proč se rozčiluješ, prasokrálík má pravdu:"

???Cože? Takže pokud je někdo pod vlivem zmatení mysli...vypije lektvar - protože je to pro něj přirozené??? :)
mág má tři zadky kouzel kterejma tě může omráčit aniž bys proti tomu udělala cokoliv, tyhle kraviny vymýšlí mágové prostě proto, že se nudí, ne proto, že by neměli jinou možnost
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
Scrappy
Nováček
Posts: 43
Joined: 22:44 29. Jun 2010

Re: Dominante - PC

Post by Scrappy »

Mohl by jsi mi prosím vypsat ty tři zadky kouzel, spolu s jejich TO? Klidně jako soukromou zprávu, nebo to tady můžeš rozepsat pro všechny, aby se nám otevřely oči. :wink:
User avatar
Firefox_
Šlechtic
Posts: 468
Joined: 23:33 14. Jan 2010

Re: Dominante - PC

Post by Firefox_ »

Hold monster (DC asi 32 na epciu 34), Power world stun (bez sejvu na low level cíle s HP pod 150), Bigby's forceful hand (6. okruh), Bigby's crushing hand (9. okruh)+ bigbyovky z 7. a 8., které ale už nejsou tak dobré. Nestačí ti to?
Poupátko - :-O
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Dominante - PC

Post by Prasokralik »

Díky ff_ ;)
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
-speck-
Měšťan
Posts: 289
Joined: 01:12 27. Jan 2009

Re: Dominante - PC

Post by -speck- »

Firefox_ wrote:Hold monster (DC asi 32 na epciu 34), Power world stun (bez sejvu na low level cíle s HP pod 150), Bigby's forceful hand (6. okruh), Bigby's crushing hand (9. okruh)+ bigbyovky z 7. a 8., které ale už nejsou tak dobré. Nestačí ti to?
Hmm.
A beres v uvahu ze tu je dost plechovek? Sem tam nejakej monk. - takze bigbiovkama si neskrtnes (pokad one pc maxujou vycvik, coz myslim ze asi jo, ze)
Takze ti zbejva Power world stun - co kdyz nechce chytat low lvl, ale taky high lvl? Takze toto pada.
A zbyva jen Hold monster.

Takze podtrzeno secteno, neni skoro nic.
Kor s nynejsima sperkama, kdy pokad si vsimne nekdo maga, prehodi sperky a je v suchu.
-speck- : Yitro Al Zakkai
Necrooo: Rot´Jare, Verens
-darkvision- : Izzrar Zau'ndar pan všemocný kolující v tělech mnoha drowů
User avatar
Firefox_
Šlechtic
Posts: 468
Joined: 23:33 14. Jan 2010

Re: Dominante - PC

Post by Firefox_ »

Beru to v úvahu. Je jasné, že proti různým classám půjdu s různými kouzly. Monk výcvik nemá a pokud máš spell penetration (+ greater) tak není problém mu tou šestkovou bigbyovkou prorazit SR. Ještě jsem neviděl plechovku, která by si v pohodě házela na vůli proti DC 32 (34), ale možná že jsem jen potkával slabé postavy. Blbě se zastavují jen clerici a RDDčka - ty prostě musíš porazit za chodu. Když si vezmeš počet všech povolání, tak je to hodně slušné skore.
Poupátko - :-O
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
User avatar
Urlraen
Rytíř
Posts: 745
Joined: 09:42 02. Nov 2009

Re: Dominante - PC

Post by Urlraen »

Monk výcvik má.
Urlraen Zau'ndar - Vůdce klanu Zau'ndar.

Hladový pes loví nejlíp.

Drowí mysl
User avatar
Firefox_
Šlechtic
Posts: 468
Joined: 23:33 14. Jan 2010

Re: Dominante - PC

Post by Firefox_ »

*pokrčí rameny* Proti Urlraenovi jsem nešel, ale proti epickému monkovi zhora ano a srazil jsem ho, myslím, vždycky.
Last edited by Firefox_ on 12:47 08. Feb 2011, edited 1 time in total.
Poupátko - :-O
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
User avatar
Urlraen
Rytíř
Posts: 745
Joined: 09:42 02. Nov 2009

Re: Dominante - PC

Post by Urlraen »

Firefox_ wrote:*pokrčí rameny* Proti Urlraenovi jsem nešel, ale proti epickému monkovi zhora ano a srazil jsem ho myslím vždycky.
Mám na mysli to, že jeho zvyšování nemá penalizováno (cross skill se tomu říká myslim). Samozřejmě, že ho nemá tak vysoký jako bojovník, koneckonců nejede na sílu :)
Urlraen Zau'ndar - Vůdce klanu Zau'ndar.

Hladový pes loví nejlíp.

Drowí mysl
Locked