Search found 43 matches

by Minde
20:19 25. Jan 2010
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1334043

Re: Vtípky

Dle mě je to fotomontáž ;)
Jo, ještě jsem neviděl člověka, co by sebou nosil takovou bublinu. :D
Ale vážně, mohlo se to klidně stát. Řidič si neuvědomil (nevšimnul), že to má dlouhou hlaveň a chtěl zastavit až u něj a hlaveň mu projela skrz okno. Naprosto běžná nehoda...:D

jasně že se to stane ...
by Minde
23:13 19. Jan 2010
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1334043

Re: Vtípky

Sorrow wrote:Neco na dlouhe noci kdyby se nechtelo spat :D
http://cheddarvision.tv/
bychom mohli vyhlasit soutěž o to kdo zahledne první ruku co je kontroluje( smozdrejme bez screenu neplati 8) )
by Minde
23:10 19. Jan 2010
Forum: Koš
Topic: Pád hry
Replies: 25
Views: 8311

Re: Pád hry

tady má nekdo absták :oops:


trest: ban,
Za co: snažil se přihlásit na náš server
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
by Minde
23:05 19. Jan 2010
Forum: Koš
Topic: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Replies: 63
Views: 21377

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

no mě přijde jako vtip o tom hlasovat... :p :oops:
by Minde
18:05 19. Jan 2010
Forum: Koš
Topic: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
Replies: 63
Views: 21377

Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE

já myslím že vlákno vtípky je k tomu dobré né? ;)
by Minde
12:17 18. Jan 2010
Forum: Koš
Topic: Mordekainovo rozptyleni - pad hry
Replies: 32
Views: 19625

Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry

jo s tou nahotou se mi to taky stalo pri odchodu s podsveti(ale z je to déle(a asi to byl spise probem u me))... ale spis se mi porad stava ze jdu z podsveti v inventari mam vybavenou zbran ale u postavicky ji nevidim....
by Minde
11:12 18. Jan 2010
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1334043

Re: Vtípky

SKANDÁL ODHALEN!!!!

Prosíme DMka o vysvětlení...
by Minde
17:00 17. Jan 2010
Forum: Koš
Topic: Výslovnost
Replies: 28
Views: 8784

Re: Výslovnost

a ja budu dál rikaj Dej-Analog :p :)
by Minde
21:41 16. Jan 2010
Forum: Koš
Topic: Výslovnost
Replies: 28
Views: 8784

Re: Výslovnost

tsss..to víš že jsem viděl..(a dost se mi líbil :) ) a nic proti Džuaně nemám...mě se to moc líbí :D a doufám, že tě některý kronikář popoří ;)
by Minde
21:09 16. Jan 2010
Forum: Koš
Topic: Výslovnost
Replies: 28
Views: 8784

Re: Výslovnost

Pajule wrote:nevim podle mě Džuana :D ale já skoro celé 4roky si myslela , že je to Džauna :D

Pajky ty perlíš :D Džuanaaaa!!!!
by Minde
21:47 11. Jan 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Replies: 1723
Views: 726628

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Plnime plan na 102%!

Ne, to je proto, ze nacteni modulu se odhaduje z dost hloupyho vypisu, kterej server dela a az dosahnu urcityho nesmyslnyho cisla, tak je proste hotovo. Jenze jak se modul zvetsuje, zvetsuje se i to cislo...a tak dal :)

kolik lidí potřebujeme, abychom plnili plán na 250 ...
by Minde
23:18 07. Jan 2010
Forum: Koš
Topic: dráček- noziccky
Replies: 2
Views: 2180

Re: dráček- noziccky

No me se to stává dost často tak se ptám jestli je to jen u mě nebo je to v něčem jiném....

ono mě to u Piwien docela štvě jelikož v proměně je tev většinu času :)
by Minde
22:47 07. Jan 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Replies: 1723
Views: 726628

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Divila jsem se jak dobře se dá tady sexpit... podle toho co se ke mě doneslo jsou odměny za sex největší odměny za RP, o kterých jsem budto slyšela nebo co jsem dostala :). Takže hráči, nejvýnosnější erpení je sexpení :), má to mnoho pozitivních efektů. Něco se (možná) přiučíte, dostanete nějaké xp ...
by Minde
18:38 06. Jan 2010
Forum: Pokec
Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
Replies: 1330
Views: 470218

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Po malé uprave mám konečně obrázek jak si představuju Piwien.

Na obrázku je s Piwikem i Kessa jak zachranujě Piwien před utopením v jezírku u Ivorského hřbitova :)

(při upravě fotky mi vypomáhala Modrouvousica (spokojena? ;) )

piwo_kes2a.jpg


+ jěště přidávám detailní podobu Piwien

Piwo2 ...