Dle mě je to fotomontáž ;)
Jo, ještě jsem neviděl člověka, co by sebou nosil takovou bublinu. :D
Ale vážně, mohlo se to klidně stát. Řidič si neuvědomil (nevšimnul), že to má dlouhou hlaveň a chtěl zastavit až u něj a hlaveň mu projela skrz okno. Naprosto běžná nehoda...:D
jasně že se to stane ...
Search found 43 matches
- 11:45 20. Jan 2010
- Forum: Koš
- Topic: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
- Replies: 63
- Views: 21377
Re: Vtípky
bychom mohli vyhlasit soutěž o to kdo zahledne první ruku co je kontroluje( smozdrejme bez screenu neplati
Re: Pád hry
tady má nekdo absták
trest: ban,
Za co: snažil se přihlásit na náš server

trest: ban,
Za co: snažil se přihlásit na náš server
- 23:05 19. Jan 2010
- Forum: Koš
- Topic: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
- Replies: 63
- Views: 21377
Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
no mě přijde jako vtip o tom hlasovat... :p 
- 18:05 19. Jan 2010
- Forum: Koš
- Topic: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
- Replies: 63
- Views: 21377
Re: taková vtípková anketa -WIPE? ANO ČI NE
já myslím že vlákno vtípky je k tomu dobré né? 
- 12:17 18. Jan 2010
- Forum: Koš
- Topic: Mordekainovo rozptyleni - pad hry
- Replies: 32
- Views: 19625
Re: Mordekainovo rozptyleni - pad hry
jo s tou nahotou se mi to taky stalo pri odchodu s podsveti(ale z je to déle(a asi to byl spise probem u me))... ale spis se mi porad stava ze jdu z podsveti v inventari mam vybavenou zbran ale u postavicky ji nevidim....
Re: Vtípky
SKANDÁL ODHALEN!!!!
Prosíme DMka o vysvětlení...
Prosíme DMka o vysvětlení...
- 17:00 17. Jan 2010
- Forum: Koš
- Topic: Výslovnost
- Replies: 28
- Views: 8784
Re: Výslovnost
a ja budu dál rikaj Dej-Analog :p 
- 21:41 16. Jan 2010
- Forum: Koš
- Topic: Výslovnost
- Replies: 28
- Views: 8784
Re: Výslovnost
tsss..to víš že jsem viděl..(a dost se mi líbil
) a nic proti Džuaně nemám...mě se to moc líbí
a doufám, že tě některý kronikář popoří 
- 21:09 16. Jan 2010
- Forum: Koš
- Topic: Výslovnost
- Replies: 28
- Views: 8784
Re: Výslovnost
Pajule wrote:nevim podle mě Džuanaale já skoro celé 4roky si myslela , že je to Džauna
Pajky ty perlíš
- 21:47 11. Jan 2010
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
- Replies: 1723
- Views: 726628
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Plnime plan na 102%!
Ne, to je proto, ze nacteni modulu se odhaduje z dost hloupyho vypisu, kterej server dela a az dosahnu urcityho nesmyslnyho cisla, tak je proste hotovo. Jenze jak se modul zvetsuje, zvetsuje se i to cislo...a tak dal :)
kolik lidí potřebujeme, abychom plnili plán na 250 ...
Ne, to je proto, ze nacteni modulu se odhaduje z dost hloupyho vypisu, kterej server dela a az dosahnu urcityho nesmyslnyho cisla, tak je proste hotovo. Jenze jak se modul zvetsuje, zvetsuje se i to cislo...a tak dal :)
kolik lidí potřebujeme, abychom plnili plán na 250 ...
- 23:18 07. Jan 2010
- Forum: Koš
- Topic: dráček- noziccky
- Replies: 2
- Views: 2180
Re: dráček- noziccky
No me se to stává dost často tak se ptám jestli je to jen u mě nebo je to v něčem jiném....
ono mě to u Piwien docela štvě jelikož v proměně je tev většinu času
ono mě to u Piwien docela štvě jelikož v proměně je tev většinu času
- 22:47 07. Jan 2010
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
- Replies: 1723
- Views: 726628
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Divila jsem se jak dobře se dá tady sexpit... podle toho co se ke mě doneslo jsou odměny za sex největší odměny za RP, o kterých jsem budto slyšela nebo co jsem dostala :). Takže hráči, nejvýnosnější erpení je sexpení :), má to mnoho pozitivních efektů. Něco se (možná) přiučíte, dostanete nějaké xp ...
- 18:38 06. Jan 2010
- Forum: Pokec
- Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
- Replies: 1330
- Views: 470218
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Po malé uprave mám konečně obrázek jak si představuju Piwien.
Na obrázku je s Piwikem i Kessa jak zachranujě Piwien před utopením v jezírku u Ivorského hřbitova :)
(při upravě fotky mi vypomáhala Modrouvousica (spokojena? ;) )
piwo_kes2a.jpg
+ jěště přidávám detailní podobu Piwien
Piwo2 ...
Na obrázku je s Piwikem i Kessa jak zachranujě Piwien před utopením v jezírku u Ivorského hřbitova :)
(při upravě fotky mi vypomáhala Modrouvousica (spokojena? ;) )
piwo_kes2a.jpg
+ jěště přidávám detailní podobu Piwien
Piwo2 ...