Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Vše, co se netýká hry samotné.

Moderators: DM, WB

User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by Rejty »

Nějaký zážitek ze hry, na který nemůžete zapomenout či Vás pobavil? :wink:
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Fidorka
Obyvatel
Posts: 111
Joined: 16:10 27. Apr 2007

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

Post by Fidorka »

Velká výprava...mocný válečník vepředu...za jeho zády zbytek družiny , čaroděj , klerik , zloděj. Vše je připraveno k poslednímu boji s nemrtvým vládcem.

Otvírají se dveře do starého trůního sálu. Hordy nemrtvých se hrnou ze sálu...první pasti zloděje spomalují útok...ohnivá koule od čaroděje dělá strašnou paseku v řadách nemrtvých...klerik se pokuší rozdrtit nemrtvé boží silou...válečník klidně stojí.

Válečník již je úplně obklopen hordu nemrtvých , dokonce i nemrtvý vládce již vyšel a začíná sesílat kouzlo ! Družina se snaží pomoc stojícímu válečníkovi...zlodějovy ohnivé šípy neomylně zasahují nemrtvé...čarodějova kouzla v pravidelných intervalech probleskují tmou prastaré hrobky...klerik tasí svou zbraň a snaží se probít k válečníkovi...

Je po boji...družina stojí nad padlým válečníkem...

Zloděj : Toho něčím ochromil ten starej kosťa ?

Čaroděj : Takového kouzla bych si všimnul !

Klerik : Stál úplně v klidu , vždyť ani nezařval bojový pokřik jako vždy...nerozumím tomu co se stalo.


Válečník : // Jsem si zrovna míchal jogurt... :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Post by Daanri »

:lol: :lol: :lol: :lol:
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Post by Kiri »

LOL mazec, no hlavne ze si sledovala :D
User avatar
Fidorka
Obyvatel
Posts: 111
Joined: 16:10 27. Apr 2007

Post by Fidorka »

Kiri wrote:LOL mazec, no hlavne ze si sledovala :D
Tak moment já byla ten klerik ! A ten válečník byl ... ,.§,.§ů,... *někdo ji odtrhl od klávesnice*
Theo
Měšťan
Posts: 227
Joined: 01:49 28. Apr 2007

Post by Theo »

Fidorka wrote:
Kiri wrote:LOL mazec, no hlavne ze si sledovala :D
Tak moment já byla ten klerik ! A ten válečník byl ... ,.§,.§ů,... *někdo ji odtrhl od klávesnice*
Tentokrat nemichal jogurt ? :lol:
User avatar
Sokar
Nováček
Posts: 38
Joined: 19:00 28. Apr 2007

Post by Sokar »

Krus s Laen se vraci zpet hrobkou z Vetrneho udoli...

Pred ohnivou sachovnici se Laen promeni v prase a zacne zbesile pobihat kolem Kruse, ktery prohlasi: ,,Ha, prasatko, Krus mit hlad." Laen zacne pobihat jeste zbesileji a rozbehne se k sachovnici a slapne na ohnivou past, ktera ji spali do bezvedomi. Krus se zastavi, chvili tupe cumi a pak prohlasi: ,,Ha, pecene prasatko."

//nastesti vse dobre dopadlo, hrac se probral se ze zachvatu smichu a stihl ji zachranit
Krus Kolohnát - smrdutý půlork
Farim - trpasličí bojovník
User avatar
Fidorka
Obyvatel
Posts: 111
Joined: 16:10 27. Apr 2007

Post by Fidorka »

Vrog se prochází po přístavu na Mlžných ostrovech a nejednou jeden z přístavních otroků prohlásí : " Zdravím všechny čestné lidi ! "

Takový šok už jsem dlouho nezažila :lol: :lol:
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Uz uz to vypadalo, ze Najiv prijde o pocestnost s nekym tak ohromnym... A pred celym nastoupenym Ivory k tomu. A on spadne server. :(

DM, priznejte se, ze ste to provedli schvalne, byste Najiva uchranili osudu horsiho smrti?!? :D
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

566344 wrote:Uz uz to vypadalo, ze Najiv prijde o pocestnost s nekym tak ohromnym... A pred celym nastoupenym Ivory k tomu. A on spadne server. :(

DM, priznejte se, ze ste to provedli schvalne, byste Najiva uchranili osudu horsiho smrti?!? :D
Ehm.. podla casu kedy si to poslal je zrejme ze v tu dobu bol automaticky restart o 18:00 Ale to si asi vedel.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Sylmael wrote:Ehm.. podla casu kedy si to poslal je zrejme ze v tu dobu bol automaticky restart o 18:00 Ale to si asi vedel.
Nekaz mi to! :oops:
User avatar
Fidorka
Obyvatel
Posts: 111
Joined: 16:10 27. Apr 2007

Post by Fidorka »

Poděkování Najívovi , že přetrpěl strašidelné vyprávění ( Ramhlukvíl to je strašné monstrum :twisted: ) a za to že vydržel i umělé dýchání z Grůtou. Liuovi za lekce z patologie a z vaření mozků. A Grutě za její nadšenou snahu stát se členkou domobrany v Ivory a za ženský dojem na Najíva... :lol: :lol:

Díky Vám všem ... to byl zas večerní program ... komedie , romantika a horor.
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Fidorka wrote:...
Díky Vám všem ... to byl zas večerní program ... komedie , romantika a horor.
Tak nevim co byl vetsi horor - jestli Gruta nebo ta Najivova naivita. :D

Z me strany obdiv za nervy okolnich posluchacu. Liuuv cynizmus a sprostota likvidovali i jen samotny naznak hroziveho vypraveni jiz v zarodku, z jeho umne pripravy skreti ruky a'la bazant se zvedal kufr i otrlemu medikovi a o vrcholu kulinarskeho sadizmu - mozkomori mozecek s kvetakem - se radeji moc rozepisovat nebudu. Ti nemnozi prezivsi jez zdolali tyto nastrahy mohou odedneska pouzivat svuj jemnocit misto struhadla. :P

A finalni dik patri Grule - teprve diky ni jsem si uvedomil, kam az muze sahat vyska hodnoceni esteticna - ovsem v minusem pred samotnou hodnotou- kdyz je merena pulorci krasavici v ruzovouckych satickach. :roll:
User avatar
Morn
Poutník
Posts: 62
Joined: 23:36 27. Apr 2007
Location: Praha
Contact:

Post by Morn »

Chtěl bych poděkovat všem kdo se zůčastnil Gruty námluvámím s Najívem :lol:

Zároven se chci omluvit za zmizení ale nějakej blbec v baráku něco dělal s elektrikou a byly jsme asi 4 hodky bez proudu :evil:
Odevšad vede do podsvětí stejně dlouhá cest.

ΕIΜΑΙ ΕΥΓΝΩΜΩΝ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΘΕΟYΣ ΓΙΑ OΛΕΣ ΤΙΣ ΝIΚΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤI ΟΙ ΘΕΟI ΚΑΤΑΡAΣΤΗΚΕ ΤΟΥΣ ΕΧΘΡΟYΣ ΑΠO ΔΕΙΛIΑ ΚΑΙ ΑΝΟΗΣIΑ
User avatar
Žorž
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1274
Joined: 18:11 27. Apr 2007
Location: Praga
Contact:

Děkuji

Post by Žorž »

Jop, byl to...řekněme...nepopsatelný zážitek. Děkuji všem zúčastněným.
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek

Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Post Reply