Nemá to být, když už : KE kakání ?de Aers wrote:Chtěl jsem napsat, že k kakání... Ale s timhle si neutře ani tu zadniciPuxina wrote:Na co mu to je?
Edit: ninja
Search found 706 matches
Re: Vtípky
Re: Vtípky
Chtěl jsem napsat, že k kakání... Ale s timhle si neutře ani tu zadniciPuxina wrote:Na co mu to je?
Edit: ninja
- 10:07 22. Feb 2014
- Forum: Pokec
- Topic: Fantasy obrazárna
- Replies: 984
- Views: 382027
- 19:20 31. Jan 2014
- Forum: Pokec
- Topic: Zajímavá videa
- Replies: 526
- Views: 254570
Re: Vtípky
Víte, jaký je rozdíl mezi ženou a slivovicí?
Žádný. Čím je starší, tím je větší opice.
Žádný. Čím je starší, tím je větší opice.
- 12:26 25. Jan 2014
- Forum: Mimo Thalii a NWN
- Topic: Dwarf Fortress - Komunitní pevnost (informace)
- Replies: 84
- Views: 50138
Re: Dwarf Fortress - Komunitní pevnost (informace)
Dorazil jsem v divočině na místo podle "kompasu" kde by měl být můj cíl už mi to neukazovalo, že mam jít na Západ nebo na Jih, a ukazovalo mi to jen ***, tak jsem předpokládal, že jsem na správném místě, kde má být můj cíl, ale nikde nikdo ať jsem to tam prolezl jak jsem mohl 
- 01:00 25. Jan 2014
- Forum: Mimo Thalii a NWN
- Topic: Dwarf Fortress - Komunitní pevnost (informace)
- Replies: 84
- Views: 50138
Re: Dwarf Fortress - Komunitní pevnost (informace)
Jsem za lamu a dal jsem si nejdřív Adventurer
Jedu podle návodu a snažim se přežít i s nastavením demigoda 
- 00:10 25. Jan 2014
- Forum: Mimo Thalii a NWN
- Topic: Dwarf Fortress - Komunitní pevnost (informace)
- Replies: 84
- Views: 50138
Re: Dwarf Fortress - Komunitní pevnost (informace)
Vygenerovala se mi hra a když dám play. Tak mam na výběr ze tří módů :
Dwarf Fortress (to chápu jako, že je hra s tou skupinou trpošů a budováním pevnosti)
Adventurer (bude to single rpg)
Legends ( Nevííím)
Dwarf Fortress (to chápu jako, že je hra s tou skupinou trpošů a budováním pevnosti)
Adventurer (bude to single rpg)
Legends ( Nevííím)
- 23:02 24. Jan 2014
- Forum: Mimo Thalii a NWN
- Topic: Dwarf Fortress - Komunitní pevnost (informace)
- Replies: 84
- Views: 50138
Re: Dwarf Fortress - Komunitní pevnost (informace)
Jééé a to se mi právě líbí, že to nejde vyhrát
Jinak to teda začíná tak, že hraju jen za jednoho trpa ?
Toho šampóna a postupně zbytek se k němu přidá ? A začnem craftit nebo jak to jako je ? 
- 22:42 24. Jan 2014
- Forum: Mimo Thalii a NWN
- Topic: Dwarf Fortress - Komunitní pevnost (informace)
- Replies: 84
- Views: 50138
Re: Dwarf Fortress - Komunitní pevnost (informace)
Podle toho, co chceš... samotná generace světa není *tak* podstatná... ale jestli chceš, aby doběhnula v rozumném čase a s rozumnými výsledky, nastav si to podle téhle stránky:
http://dwarffortresswiki.org/index.php/DF2012:Quickstart_guide
Ono to má nějaký konec ? Teda jako... ta hra má jaký cíl ...
http://dwarffortresswiki.org/index.php/DF2012:Quickstart_guide
Ono to má nějaký konec ? Teda jako... ta hra má jaký cíl ...
- 22:35 24. Jan 2014
- Forum: Mimo Thalii a NWN
- Topic: Dwarf Fortress - Komunitní pevnost (informace)
- Replies: 84
- Views: 50138
Re: Dwarf Fortress - Komunitní pevnost (informace)
To můžu hrát i jen za jednoho trphajzlíka ? :) Jo na ty návody mrknu... mě se nelíbilo jak mluvil, to je takový na dlouho. Já to mám raději tyhle návody na čtení. Jak zprovoznim ten Winter balíček co jsem stáhnul a co to vlastně je ?
To je čistě pro informaci, je to save naší místní hry těsně po ...
To je čistě pro informaci, je to save naší místní hry těsně po ...
- 22:11 24. Jan 2014
- Forum: Mimo Thalii a NWN
- Topic: Dwarf Fortress - Komunitní pevnost (informace)
- Replies: 84
- Views: 50138
Re: Dwarf Fortress - Komunitní pevnost (informace)
To můžu hrát i jen za jednoho trphajzlíka ?
Jo na ty návody mrknu... mě se nelíbilo jak mluvil, to je takový na dlouho. Já to mám raději tyhle návody na čtení. Jak zprovoznim ten Winter balíček co jsem stáhnul a co to vlastně je ?
- 21:32 24. Jan 2014
- Forum: Mimo Thalii a NWN
- Topic: Dwarf Fortress - Komunitní pevnost (informace)
- Replies: 84
- Views: 50138
Re: Dwarf Fortress - Komunitní pevnost (informace)
++Jsem z toho jalovej... kdy to začne ? Ten svět se tvoří tak dlouho ? 
Mi tu akorát přibývají ty roky a dál nějak nevim co.
Mi tu akorát přibývají ty roky a dál nějak nevim co.
- 21:31 24. Jan 2014
- Forum: Mimo Thalii a NWN
- Topic: Dwarf Fortress - Komunitní pevnost (informace)
- Replies: 84
- Views: 50138
Re: Dwarf Fortress - Komunitní pevnost (informace)
+ Když už teda nastavuju vlastní svět jak to doporučujete, aby to nebylo nejsnažší ? A nějak nechápu, když se ten svět předemnou tvoří, tak si říkám, že je to moc zelený, moc modrý... to je povrch ne ?
- 21:26 24. Jan 2014
- Forum: Mimo Thalii a NWN
- Topic: Dwarf Fortress - Komunitní pevnost (informace)
- Replies: 84
- Views: 50138
Re: Dwarf Fortress - Komunitní pevnost (informace)
Bože, jak spustim ten balíček Winter ? Bože, jak se to hraje ? 