Search found 706 matches

by de Aers
18:51 11. Mar 2014
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331943

Re: Vtípky

de Aers wrote:
Puxina wrote:Na co mu to je?
Chtěl jsem napsat, že k kakání... Ale s timhle si neutře ani tu zadnici :)

Edit: ninja
Nemá to být, když už : KE kakání ?
by de Aers
18:07 11. Mar 2014
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331943

Re: Vtípky

Puxina wrote:Na co mu to je?
Chtěl jsem napsat, že k kakání... Ale s timhle si neutře ani tu zadnici :)

Edit: ninja
by de Aers
10:07 22. Feb 2014
Forum: Pokec
Topic: Fantasy obrazárna
Replies: 984
Views: 382027

Re: Fantasy obrazárna

375584_dom_kniga_fei_kot_kotye_knigi_kotel_magiya_alximiy_1680x1050_(www.GdeFon.ru).jpg
by de Aers
19:20 31. Jan 2014
Forum: Pokec
Topic: Zajímavá videa
Replies: 526
Views: 254570

Re: Zajímavá videa

J.F.Payne wrote:Dement v akci:

http://retardo.dk/videos.php?id=7170
:lol: :lol:
by de Aers
10:02 31. Jan 2014
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331943

Re: Vtípky

Víte, jaký je rozdíl mezi ženou a slivovicí?
Žádný. Čím je starší, tím je větší opice.
by de Aers
12:26 25. Jan 2014
Forum: Mimo Thalii a NWN
Topic: Dwarf Fortress - Komunitní pevnost (informace)
Replies: 84
Views: 50138

Re: Dwarf Fortress - Komunitní pevnost (informace)

Dorazil jsem v divočině na místo podle "kompasu" kde by měl být můj cíl už mi to neukazovalo, že mam jít na Západ nebo na Jih, a ukazovalo mi to jen ***, tak jsem předpokládal, že jsem na správném místě, kde má být můj cíl, ale nikde nikdo ať jsem to tam prolezl jak jsem mohl :?
by de Aers
01:00 25. Jan 2014
Forum: Mimo Thalii a NWN
Topic: Dwarf Fortress - Komunitní pevnost (informace)
Replies: 84
Views: 50138

Re: Dwarf Fortress - Komunitní pevnost (informace)

Jsem za lamu a dal jsem si nejdřív Adventurer :) Jedu podle návodu a snažim se přežít i s nastavením demigoda :D
by de Aers
00:10 25. Jan 2014
Forum: Mimo Thalii a NWN
Topic: Dwarf Fortress - Komunitní pevnost (informace)
Replies: 84
Views: 50138

Re: Dwarf Fortress - Komunitní pevnost (informace)

Vygenerovala se mi hra a když dám play. Tak mam na výběr ze tří módů :
Dwarf Fortress (to chápu jako, že je hra s tou skupinou trpošů a budováním pevnosti)
Adventurer (bude to single rpg)
Legends ( Nevííím)
by de Aers
23:02 24. Jan 2014
Forum: Mimo Thalii a NWN
Topic: Dwarf Fortress - Komunitní pevnost (informace)
Replies: 84
Views: 50138

Re: Dwarf Fortress - Komunitní pevnost (informace)

Jééé a to se mi právě líbí, že to nejde vyhrát :) Jinak to teda začíná tak, že hraju jen za jednoho trpa ? :) Toho šampóna a postupně zbytek se k němu přidá ? A začnem craftit nebo jak to jako je ? :)
by de Aers
22:42 24. Jan 2014
Forum: Mimo Thalii a NWN
Topic: Dwarf Fortress - Komunitní pevnost (informace)
Replies: 84
Views: 50138

Re: Dwarf Fortress - Komunitní pevnost (informace)

Podle toho, co chceš... samotná generace světa není *tak* podstatná... ale jestli chceš, aby doběhnula v rozumném čase a s rozumnými výsledky, nastav si to podle téhle stránky:

http://dwarffortresswiki.org/index.php/DF2012:Quickstart_guide
Ono to má nějaký konec ? Teda jako... ta hra má jaký cíl ...
by de Aers
22:35 24. Jan 2014
Forum: Mimo Thalii a NWN
Topic: Dwarf Fortress - Komunitní pevnost (informace)
Replies: 84
Views: 50138

Re: Dwarf Fortress - Komunitní pevnost (informace)

To můžu hrát i jen za jednoho trphajzlíka ? :) Jo na ty návody mrknu... mě se nelíbilo jak mluvil, to je takový na dlouho. Já to mám raději tyhle návody na čtení. Jak zprovoznim ten Winter balíček co jsem stáhnul a co to vlastně je ?
To je čistě pro informaci, je to save naší místní hry těsně po ...
by de Aers
22:11 24. Jan 2014
Forum: Mimo Thalii a NWN
Topic: Dwarf Fortress - Komunitní pevnost (informace)
Replies: 84
Views: 50138

Re: Dwarf Fortress - Komunitní pevnost (informace)

To můžu hrát i jen za jednoho trphajzlíka ? :) Jo na ty návody mrknu... mě se nelíbilo jak mluvil, to je takový na dlouho. Já to mám raději tyhle návody na čtení. Jak zprovoznim ten Winter balíček co jsem stáhnul a co to vlastně je ?
by de Aers
21:32 24. Jan 2014
Forum: Mimo Thalii a NWN
Topic: Dwarf Fortress - Komunitní pevnost (informace)
Replies: 84
Views: 50138

Re: Dwarf Fortress - Komunitní pevnost (informace)

++Jsem z toho jalovej... kdy to začne ? Ten svět se tvoří tak dlouho ? :)

Mi tu akorát přibývají ty roky a dál nějak nevim co.
Bez názvu.png
by de Aers
21:31 24. Jan 2014
Forum: Mimo Thalii a NWN
Topic: Dwarf Fortress - Komunitní pevnost (informace)
Replies: 84
Views: 50138

Re: Dwarf Fortress - Komunitní pevnost (informace)

+ Když už teda nastavuju vlastní svět jak to doporučujete, aby to nebylo nejsnažší ? A nějak nechápu, když se ten svět předemnou tvoří, tak si říkám, že je to moc zelený, moc modrý... to je povrch ne ?
by de Aers
21:26 24. Jan 2014
Forum: Mimo Thalii a NWN
Topic: Dwarf Fortress - Komunitní pevnost (informace)
Replies: 84
Views: 50138

Re: Dwarf Fortress - Komunitní pevnost (informace)

Bože, jak spustim ten balíček Winter ? Bože, jak se to hraje ? :D