Děkuju Thalii za krásnej svět a spoustu bezvadnejch dobrodružtví!.
Díky!.
Search found 9 matches
- 18:10 03. Feb 2016
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1411025
Re: Lagy
mám doma nevyužité 4gb ram Zeppelin 2 x 2GB /1333/1288UL CL9 nejsou uplně nové, ale je tam doživotní záruka. Nic za to nechci. Jestli to pomůže serveru... rád daruji.
- 23:00 09. Dec 2015
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠNO - připojení k serveru selhalo
- Replies: 9
- Views: 7193
Re: připojení k serveru selhalo
acc je slonowous1slonowous wrote:Ahoj. Mám takový problém s připojením. Nainstaloval jsem si NWN na notebook a ve hře mi o píše" připojení k serveru selhalo" . Haky, cep a další věci mám. Odpoledne mi to na stolním Pc normálně jelo a teď to nejde ani na jednom.
Jde stím něco udělat?. Předem díky.
- 23:00 09. Dec 2015
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠNO - připojení k serveru selhalo
- Replies: 9
- Views: 7193
VYŘEŠNO - připojení k serveru selhalo
Ahoj. Mám takový problém s připojením. Nainstaloval jsem si NWN na notebook a ve hře mi o píše" připojení k serveru selhalo" . Haky, cep a další věci mám. Odpoledne mi to na stolním Pc normálně jelo a teď to nejde ani na jednom.
Jde stím něco udělat?. Předem díky.
Jde stím něco udělat?. Předem díky.
- 22:33 22. Nov 2015
- Forum: Koš
- Topic: Hiran a hlubinny ork - error dobrodruh
- Replies: 2
- Views: 3726
Re: Hiran a hlubinny ork - error dobrodruh
děkuju moc
- 21:49 22. Nov 2015
- Forum: Koš
- Topic: Hiran a hlubinny ork - error dobrodruh
- Replies: 2
- Views: 3726
Hiran a hlubinny ork - error dobrodruh
Při zakládání postavy tyto dvě subrasy orka nezačnou s povoláním dobrodruh, tudíž s nimi nejde hrát. Mohli by jste se na to podívat?... díky
- 16:37 07. Nov 2010
- Forum: Koš
- Topic: Obří kladivo....nefunguje násada
- Replies: 4
- Views: 2866
Re: Obří kladivo....nefunguje násada
tak je to ok.
- 18:27 29. Aug 2010
- Forum: Koš
- Topic: Obří kladivo....nefunguje násada
- Replies: 4
- Views: 2866
Obří kladivo....nefunguje násada
vykoval jsem platinove obří kladivo a ať tam dám jakoukoli násadu, tak je kladivo bez jakých koliv vlastností ...chová se stále, jako by bylo bez násady. nejde stím něco udělat? .... díky
- 21:07 21. Jan 2010
- Forum: Diskuze
- Topic: Portréty postav
- Replies: 522
- Views: 359638