Search found 9 matches

by slonowous
18:10 03. Feb 2016
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1411025

Re: Poděkování

Děkuju Thalii za krásnej svět a spoustu bezvadnejch dobrodružtví!.


Díky!.
by slonowous
21:20 29. Jan 2016
Forum: Koš
Topic: Lagy
Replies: 115
Views: 62642

Re: Lagy

mám doma nevyužité 4gb ram Zeppelin 2 x 2GB /1333/1288UL CL9 nejsou uplně nové, ale je tam doživotní záruka. Nic za to nechci. Jestli to pomůže serveru... rád daruji.
by slonowous
23:00 09. Dec 2015
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠNO - připojení k serveru selhalo
Replies: 9
Views: 7193

Re: připojení k serveru selhalo

slonowous wrote:Ahoj. Mám takový problém s připojením. Nainstaloval jsem si NWN na notebook a ve hře mi o píše" připojení k serveru selhalo" . Haky, cep a další věci mám. Odpoledne mi to na stolním Pc normálně jelo a teď to nejde ani na jednom.

Jde stím něco udělat?. Předem díky.
acc je slonowous1
by slonowous
23:00 09. Dec 2015
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠNO - připojení k serveru selhalo
Replies: 9
Views: 7193

VYŘEŠNO - připojení k serveru selhalo

Ahoj. Mám takový problém s připojením. Nainstaloval jsem si NWN na notebook a ve hře mi o píše" připojení k serveru selhalo" . Haky, cep a další věci mám. Odpoledne mi to na stolním Pc normálně jelo a teď to nejde ani na jednom.

Jde stím něco udělat?. Předem díky.
by slonowous
22:33 22. Nov 2015
Forum: Koš
Topic: Hiran a hlubinny ork - error dobrodruh
Replies: 2
Views: 3726

Re: Hiran a hlubinny ork - error dobrodruh

děkuju moc
by slonowous
21:49 22. Nov 2015
Forum: Koš
Topic: Hiran a hlubinny ork - error dobrodruh
Replies: 2
Views: 3726

Hiran a hlubinny ork - error dobrodruh

Při zakládání postavy tyto dvě subrasy orka nezačnou s povoláním dobrodruh, tudíž s nimi nejde hrát. Mohli by jste se na to podívat?... díky
by slonowous
16:37 07. Nov 2010
Forum: Koš
Topic: Obří kladivo....nefunguje násada
Replies: 4
Views: 2866

Re: Obří kladivo....nefunguje násada

tak je to ok.
by slonowous
18:27 29. Aug 2010
Forum: Koš
Topic: Obří kladivo....nefunguje násada
Replies: 4
Views: 2866

Obří kladivo....nefunguje násada

vykoval jsem platinove obří kladivo a ať tam dám jakoukoli násadu, tak je kladivo bez jakých koliv vlastností ...chová se stále, jako by bylo bez násady. nejde stím něco udělat? .... díky
by slonowous
21:07 21. Jan 2010
Forum: Diskuze
Topic: Portréty postav
Replies: 522
Views: 359638

Re: Portrety postav