Obří kladivo....nefunguje násada

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
slonowous
Nováček
Posts: 10
Joined: 17:48 16. Jan 2010
Location: Tvarůžkárna
Contact:

Obří kladivo....nefunguje násada

Post by slonowous »

vykoval jsem platinove obří kladivo a ať tam dám jakoukoli násadu, tak je kladivo bez jakých koliv vlastností ...chová se stále, jako by bylo bez násady. nejde stím něco udělat? .... díky
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Obří kladivo....nefunguje násada

Post by nomis_b »

Hm, takze vyzkouseno a u me vse OK.

Muze pls nekdo vyzkouset, zda problem pretrvava ? Jestli nikod nic nenapise, povazuju ho za vyreseny.
A zase se craftí...
cer-c
Nováček
Posts: 40
Joined: 21:02 21. Jun 2010

Re: Obří kladivo....nefunguje násada

Post by cer-c »

Dnes jsem dělal obří kladivo z platiny 200%. Násada byla dubová (všude jinde mi funguje dub bez postihů) a výsledek je kladivo bez magického DMG. Včera jsem zkoušel 180% platina 20% stříbro a to stříbro se tam projevilo. Platina však nikoli.
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Obří kladivo....nefunguje násada

Post by nomis_b »

a zkousel si i zrban tomu podobnou ze stejneho materialu, treba velky mec, nebo velkou sekeru ? Ne vsechny velikosti zbranimaji stejne vlastnosti.

Kdyztak mi posli PM se screenem toho predmetu pls.

I kdyz.. ted se divam, ze 200%platiny by tam melo byt tak i tak...mrknu na to teda.
A zase se craftí...
slonowous
Nováček
Posts: 10
Joined: 17:48 16. Jan 2010
Location: Tvarůžkárna
Contact:

Re: Obří kladivo....nefunguje násada

Post by slonowous »

tak je to ok.
Locked