a tedko i kolem Isi hlavně Israelovi (je to rhozně fajn) a Halle(alis
Search found 6 matches
- 01:02 04. Feb 2010
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1409459
Re: Poděkování
já chci poděkovat všem co se motají kolem Ket
hlavně Stanovi,Diovi,Ottovi..?Merakhovi(bohužel jen jedou
) a samozřejmě Alis 
a tedko i kolem Isi hlavně Israelovi (je to rhozně fajn) a Halle(alis
)
a tedko i kolem Isi hlavně Israelovi (je to rhozně fajn) a Halle(alis
- 14:21 29. Jan 2010
- Forum: Příběhy ze hry
- Topic: Ketrininy zápisky
- Replies: 1
- Views: 3120
Re: Ketrininy zápisky
Zápis druhý - nové tváře
Alis - Alis ano tou bych začala jako první,protože právě ona je teď mým sluncem , které mi tak moc pomáhá.Poznali jsme se sice , né zrova šťastně , kdy jsem potkala náhodou její bezvládné tělo a po té odnesla do chrámu , kde jí pomohl Ivorský kněz Jákob.Od té doby jsme ...
Alis - Alis ano tou bych začala jako první,protože právě ona je teď mým sluncem , které mi tak moc pomáhá.Poznali jsme se sice , né zrova šťastně , kdy jsem potkala náhodou její bezvládné tělo a po té odnesla do chrámu , kde jí pomohl Ivorský kněz Jákob.Od té doby jsme ...
- 14:12 29. Jan 2010
- Forum: Příběhy ze hry
- Topic: Ketrininy zápisky
- Replies: 1
- Views: 3120
Ketrininy zápisky
Zápis první
Konečně jsem si pořídila nějakou knihu , do keré budu moci zapisovat své poznatky.
V Karathe jsem už skoro měsíc , ale ani mi to nijak nepřijde.
V Juanině chrámu se stále učím jak být správnou paladinkou.Dokonce jesm už dostala svého vlasního koně , tedy spíše on si vybral mě.
Kýs.jpg ...
Konečně jsem si pořídila nějakou knihu , do keré budu moci zapisovat své poznatky.
V Karathe jsem už skoro měsíc , ale ani mi to nijak nepřijde.
V Juanině chrámu se stále učím jak být správnou paladinkou.Dokonce jesm už dostala svého vlasního koně , tedy spíše on si vybral mě.
Kýs.jpg ...
- 13:56 25. Jan 2010
- Forum: Diskuze
- Topic: Portréty postav
- Replies: 522
- Views: 356681
Re: Vtípky
v americe je možné vše to nevíš?
třeba i to , že budou pršer krávy milky 
- 07:30 25. Jan 2010
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1409459
Re: Poděkování
taky bych ráda poděkovala,včereješk byl opravdu vydařený , zvlášt první setkáni Ket s tieflingem
pak ta kočka s dráčkem neměla chybu..moc díky a také převelíký dík patří tej jednej Alis
