Search found 6 matches

by Luciusa
01:02 04. Feb 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1409459

Re: Poděkování

já chci poděkovat všem co se motají kolem Ket :) hlavně Stanovi,Diovi,Ottovi..?Merakhovi(bohužel jen jedou :( ) a samozřejmě Alis :P

a tedko i kolem Isi hlavně Israelovi (je to rhozně fajn) a Halle(alis :) )
by Luciusa
14:21 29. Jan 2010
Forum: Příběhy ze hry
Topic: Ketrininy zápisky
Replies: 1
Views: 3120

Re: Ketrininy zápisky

Zápis druhý - nové tváře

Alis - Alis ano tou bych začala jako první,protože právě ona je teď mým sluncem , které mi tak moc pomáhá.Poznali jsme se sice , né zrova šťastně , kdy jsem potkala náhodou její bezvládné tělo a po té odnesla do chrámu , kde jí pomohl Ivorský kněz Jákob.Od té doby jsme ...
by Luciusa
14:12 29. Jan 2010
Forum: Příběhy ze hry
Topic: Ketrininy zápisky
Replies: 1
Views: 3120

Ketrininy zápisky

Zápis první

Konečně jsem si pořídila nějakou knihu , do keré budu moci zapisovat své poznatky.
V Karathe jsem už skoro měsíc , ale ani mi to nijak nepřijde.
V Juanině chrámu se stále učím jak být správnou paladinkou.Dokonce jesm už dostala svého vlasního koně , tedy spíše on si vybral mě.
Kýs.jpg ...
by Luciusa
13:39 25. Jan 2010
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1335816

Re: Vtípky

v americe je možné vše to nevíš? :mrgreen: třeba i to , že budou pršer krávy milky ;)
by Luciusa
07:30 25. Jan 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1409459

Re: Poděkování

taky bych ráda poděkovala,včereješk byl opravdu vydařený , zvlášt první setkáni Ket s tieflingem :) pak ta kočka s dráčkem neměla chybu..moc díky a také převelíký dík patří tej jednej Alis :P :mrgreen: