to hrajou i Haggardi ne? nebo je to dost podobné.Modrovousice wrote:Kráásná historická balada.
http://www.youtube.com/watch?v=xWY6GMYgGjI
Search found 12 matches
- 21:16 07. Feb 2010
- Forum: Pokec
- Topic: Jakou hudbu posloucháte?
- Replies: 2134
- Views: 702405
Re: Jakou hudbu posloucháte?
- 17:03 07. Feb 2010
- Forum: Příběhy ze hry
- Topic: Pergameny Hallah
- Replies: 2
- Views: 3956
Re: Pergameny Hallah
2 pergamen. pergamen je jasne nedodělan ... na krajich je vidět par krvavých otisků které byly čištěny ale moc nepustili
2. pergamen vnitrnosti
2. pergamen vnitrnosti
- 14:42 07. Feb 2010
- Forum: Příběhy ze hry
- Topic: Pergameny Hallah
- Replies: 2
- Views: 3956
Re: Pergameny Hallah
1. pergamen z druhe strany
Kostra zvířete
Kostra zvířete
- 13:40 07. Feb 2010
- Forum: Příběhy ze hry
- Topic: Pergameny Hallah
- Replies: 2
- Views: 3956
Pergameny Hallah
Pergameny jež si Hallah črtá, píše, a následně ruzně studuje.
// texty jsou jen orientační, jde o to, aby bylo vidět že pergameny jsou celé popsane
1 pergamen lidská kostra... //(předchází mu zvířecí kostra, časem dodám)
// texty jsou jen orientační, jde o to, aby bylo vidět že pergameny jsou celé popsane
1 pergamen lidská kostra... //(předchází mu zvířecí kostra, časem dodám)
- 23:48 06. Feb 2010
- Forum: Koš
- Topic: Unos od Ivorskeho pomnicku
- Replies: 5
- Views: 5282
Re: Unos od Ivorskeho pomnicku
protoze ted zacnou vsichni debatovat o tom proc vyuzivaj jine tema a zacne pekna hadkaDenGrasse wrote:Proč máte domluvu o hře v topicu Flames?
- 16:06 06. Feb 2010
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1362635
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Co mi na Thalii chybí? :) Potřeba vylučovat...
Návrh: když budete mít velkou potřebu, zpomalí vás to aby jste se nepoto :) a když už to bude moc tak se poto a choroba. Už vidím toho bojovníka jak v jeskyni v zápalu bitvy křičí: "Musím čůrat!"
No je to jen návrh :) nevím jak složité to je ...
Návrh: když budete mít velkou potřebu, zpomalí vás to aby jste se nepoto :) a když už to bude moc tak se poto a choroba. Už vidím toho bojovníka jak v jeskyni v zápalu bitvy křičí: "Musím čůrat!"
No je to jen návrh :) nevím jak složité to je ...
- 19:36 03. Feb 2010
- Forum: Koš
- Topic: doména kouzla
- Replies: 2
- Views: 1883
Re: doména kouzla
ahaaa ..... *podrbe se na hlavičce* aj tak když jste na to už přišli tak to už asi na doktorku nedotáhnu
s tím teda nic neudělám hold si budu muset ještě počkat... a já se tak těšila že jsem konečně dosáhla správné úrovně
s tím teda nic neudělám hold si budu muset ještě počkat... a já se tak těšila že jsem konečně dosáhla správné úrovně
- 19:26 03. Feb 2010
- Forum: Koš
- Topic: doména kouzla
- Replies: 2
- Views: 1883
doména kouzla
jen mala otázka,
Mám klerika, mam u něj dvě domény a z každé té domény bych měla mít podle popisku té domény přístup k určitým kouzlum na určité úrovni. první mám za jednu doménu Vyleč vážná zranění(2) ...v druhém okruhu kouzel mám kouzlo vyleč vážnázranění(takže v pořádku) jenže za druhou doménu ...
Mám klerika, mam u něj dvě domény a z každé té domény bych měla mít podle popisku té domény přístup k určitým kouzlum na určité úrovni. první mám za jednu doménu Vyleč vážná zranění(2) ...v druhém okruhu kouzel mám kouzlo vyleč vážnázranění(takže v pořádku) jenže za druhou doménu ...
- 23:17 27. Jan 2010
- Forum: Koš
- Topic: Pady serveru
- Replies: 750
- Views: 235241
Re: Pady serveru
chichi..copak se asi děje asi u dvaceti pocitaču v ČR? KLIK KLIK KLIK

Re: Vtípky
hehe kampak to s tou leností dotáhnem 

Re: Vtípky
Žorž wrote:Když jsme u těch fotek....nějak se nedivím, že cena zůstala ne jednom zlotém:
http://aukro.cz/show_item.php?item=870907090#gallery
(zajeďte dolů do galerie)
ještě, že to je za jeden zlaty.představa jak by to vypadalo za -1 není vábná
Re: Vtípky
Dle mě je to fotomontáž ;)
Jo, ještě jsem neviděl člověka, co by sebou nosil takovou bublinu. :D
Ale vážně, mohlo se to klidně stát. Řidič si neuvědomil (nevšimnul), že to má dlouhou hlaveň a chtěl zastavit až u něj a hlaveň mu projela skrz okno. Naprosto běžná nehoda...:D
jo jo, ani tam není ...
Jo, ještě jsem neviděl člověka, co by sebou nosil takovou bublinu. :D
Ale vážně, mohlo se to klidně stát. Řidič si neuvědomil (nevšimnul), že to má dlouhou hlaveň a chtěl zastavit až u něj a hlaveň mu projela skrz okno. Naprosto běžná nehoda...:D
jo jo, ani tam není ...