Search found 12 matches

by Alis
21:16 07. Feb 2010
Forum: Pokec
Topic: Jakou hudbu posloucháte?
Replies: 2134
Views: 702405

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Modrovousice wrote:Kráásná historická balada.
http://www.youtube.com/watch?v=xWY6GMYgGjI
to hrajou i Haggardi ne? nebo je to dost podobné.
by Alis
17:03 07. Feb 2010
Forum: Příběhy ze hry
Topic: Pergameny Hallah
Replies: 2
Views: 3956

Re: Pergameny Hallah

2 pergamen. pergamen je jasne nedodělan ... na krajich je vidět par krvavých otisků které byly čištěny ale moc nepustili

2. pergamen vnitrnosti
by Alis
14:42 07. Feb 2010
Forum: Příběhy ze hry
Topic: Pergameny Hallah
Replies: 2
Views: 3956

Re: Pergameny Hallah

1. pergamen z druhe strany

Kostra zvířete
by Alis
13:40 07. Feb 2010
Forum: Příběhy ze hry
Topic: Pergameny Hallah
Replies: 2
Views: 3956

Pergameny Hallah

Pergameny jež si Hallah črtá, píše, a následně ruzně studuje.

// texty jsou jen orientační, jde o to, aby bylo vidět že pergameny jsou celé popsane :)

1 pergamen lidská kostra... //(předchází mu zvířecí kostra, časem dodám)
by Alis
23:48 06. Feb 2010
Forum: Koš
Topic: Unos od Ivorskeho pomnicku
Replies: 5
Views: 5282

Re: Unos od Ivorskeho pomnicku

DenGrasse wrote:Proč máte domluvu o hře v topicu Flames?
protoze ted zacnou vsichni debatovat o tom proc vyuzivaj jine tema a zacne pekna hadka :)
by Alis
16:06 06. Feb 2010
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1362635

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Co mi na Thalii chybí? :) Potřeba vylučovat...
Návrh: když budete mít velkou potřebu, zpomalí vás to aby jste se nepoto :) a když už to bude moc tak se poto a choroba. Už vidím toho bojovníka jak v jeskyni v zápalu bitvy křičí: "Musím čůrat!"

No je to jen návrh :) nevím jak složité to je ...
by Alis
19:36 03. Feb 2010
Forum: Koš
Topic: doména kouzla
Replies: 2
Views: 1883

Re: doména kouzla

ahaaa ..... *podrbe se na hlavičce* aj tak když jste na to už přišli tak to už asi na doktorku nedotáhnu :oops:


s tím teda nic neudělám hold si budu muset ještě počkat... a já se tak těšila že jsem konečně dosáhla správné úrovně :)
by Alis
19:26 03. Feb 2010
Forum: Koš
Topic: doména kouzla
Replies: 2
Views: 1883

doména kouzla

jen mala otázka,

Mám klerika, mam u něj dvě domény a z každé té domény bych měla mít podle popisku té domény přístup k určitým kouzlum na určité úrovni. první mám za jednu doménu Vyleč vážná zranění(2) ...v druhém okruhu kouzel mám kouzlo vyleč vážnázranění(takže v pořádku) jenže za druhou doménu ...
by Alis
23:17 27. Jan 2010
Forum: Koš
Topic: Pady serveru
Replies: 750
Views: 235241

Re: Pady serveru

chichi..copak se asi děje asi u dvaceti pocitaču v ČR? KLIK KLIK KLIK :D :D :D
by Alis
11:44 25. Jan 2010
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1332208

Re: Vtípky

hehe kampak to s tou leností dotáhnem :)

Image
by Alis
22:04 24. Jan 2010
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1332208

Re: Vtípky

Žorž wrote:Když jsme u těch fotek....nějak se nedivím, že cena zůstala ne jednom zlotém:

http://aukro.cz/show_item.php?item=870907090#gallery

(zajeďte dolů do galerie)


ještě, že to je za jeden zlaty.představa jak by to vypadalo za -1 není vábná :D
by Alis
13:33 24. Jan 2010
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1332208

Re: Vtípky

Dle mě je to fotomontáž ;)
Jo, ještě jsem neviděl člověka, co by sebou nosil takovou bublinu. :D
Ale vážně, mohlo se to klidně stát. Řidič si neuvědomil (nevšimnul), že to má dlouhou hlaveň a chtěl zastavit až u něj a hlaveň mu projela skrz okno. Naprosto běžná nehoda...:D

jo jo, ani tam není ...