CO VAM NA THALII CHYBI?

Napadá Vás něco?

Moderators: DM, WB

User avatar
CizaD
Poutník
Posts: 51
Joined: 19:33 03. May 2007
Location: Veselá
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by CizaD »

Já jsem vyjádřil přání které je už v názvu topicu ..... CO VÁM NA THALII CHYBI?

Řešení je mnoho, přistoupilo se k tomuto opatření poté co jistý člověk to zneužíval, sám jsem tohle coby zloděj nezneužil tak proč to neudělat třeba tak že lidé kteří hrají zloděje a jsou ,,slušní,, nemají u sebe předmět který kompenzuje tento postih. Když bue zlobit přijde o něj. např.
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Sorrow »

:D
K CizaD: Omlouvam se za nej, zrejme ho take postihla ta ,,vybusnost,, :wink:
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
Agnoros
Měšťan
Posts: 169
Joined: 10:28 31. Oct 2009
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Agnoros »

CizaD wrote:Já jsem vyjádřil přání které je už v názvu topicu ..... CO VÁM NA THALII CHYBI?

Řešení je mnoho, přistoupilo se k tomuto opatření poté co jistý člověk to zneužíval, sám jsem tohle coby zloděj nezneužil tak proč to neudělat třeba tak že lidé kteří hrají zloděje a jsou ,,slušní,, nemají u sebe předmět který kompenzuje tento postih. Když bue zlobit přijde o něj. např.
nebo udělat nějaky zachrany hod proti okradani např naslouchani a vsimavosti.. ze zaslechnete jak vam někdo šustivě vyndava měšec nebo si všimnete že mate cízí ruku v kapse na zadnici.. :) aspon by se tyhle featy ještě vice využily :)
Qevorlos de Findeliarn Jest mág dobrého srdce, které ustupuje jeho chtíči po nesmrtelnosti. Taktéže jest vychovatelem a učitelem etiky v sirotčinci karathském.

Znuděn bojem mezi dobrem a zlem. Zcela nad těmito rozpory povznesen

magie neni černa ani bila, stejně jako svět není černobílý .. dělí se jen podle toho jak ji využijete

Febrilioviel Dy'nelamne Čarodějka z řádu azurových mágů.
User avatar
CizaD
Poutník
Posts: 51
Joined: 19:33 03. May 2007
Location: Veselá
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by CizaD »

Agnoros wrote:
CizaD wrote:Já jsem vyjádřil přání které je už v názvu topicu ..... CO VÁM NA THALII CHYBI?

Řešení je mnoho, přistoupilo se k tomuto opatření poté co jistý člověk to zneužíval, sám jsem tohle coby zloděj nezneužil tak proč to neudělat třeba tak že lidé kteří hrají zloděje a jsou ,,slušní,, nemají u sebe předmět který kompenzuje tento postih. Když bue zlobit přijde o něj. např.
nebo udělat nějaky zachrany hod proti okradani např naslouchani a vsimavosti.. ze zaslechnete jak vam někdo šustivě vyndava měšec nebo si všimnete že mate cízí ruku v kapse na zadnici.. :) aspon by se tyhle featy ještě vice využily :)
Tak právě na to si hází zloděj když tě okrádá. Jestli ho při tom chytíš nebo ne. Když si nehodí tak ti to napíše ,,byl jsi okraden,, když uspěje nevíš nic. Nesnažím se teď řešit to co vytáhnout lze nebo nelze pouze to nějak vymyslet ten systém aby to bylo spravedlivé pro obě strany. Ale možná to bude na jinou diskuzi a ne pro tuto.
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by innfra »

Je to obohacování o cizí majetek, já to k životu nepotřebuji a nechybí mi to.
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by monstera »

innfra wrote:Je to obohacování o cizí majetek, já to k životu nepotřebuji a nechybí mi to.
Souhlas, zloději mi vůbec nechybějí a jsem pro tresty useknutí ruky, v opakovaném případě i hlavy.
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Jose
Obyvatel
Posts: 115
Joined: 15:56 30. Sep 2009

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Jose »

No když přehlidnu, že ste muj dotaz lehce zasklili, nešlo by to okrádání upravit tak, aby mu to třeba při prvnim uspěchu dalo náhodný předmět např nějaky drahokam? Čili, že by sice postavu okradl, ale ta věc by nebyla z jeho inventáře. Popř by při neuspěšnym hodu byl odhalen jako doted, popř by to vypsalo nejakou hlašku "chytil tě" a dostal by paralyzu, bo to byl si okraden, toho si v vypisu nikdo nevšimne. Ja vim budete řikat, že to neni možný aby ukradl něco co v invu postava nemá, ale copak tohle je reality show?
Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!
User avatar
Miky
Měšťan
Posts: 183
Joined: 07:21 28. Dec 2008

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Miky »

Jose wrote:No když přehlidnu, že ste muj dotaz lehce zasklili, nešlo by to okrádání upravit tak, aby mu to třeba při prvnim uspěchu dalo náhodný předmět např nějaky drahokam? Čili, že by sice postavu okradl, ale ta věc by nebyla z jeho inventáře. Popř by při neuspěšnym hodu byl odhalen jako doted, popř by to vypsalo nejakou hlašku "chytil tě" a dostal by paralyzu, bo to byl si okraden, toho si v vypisu nikdo nevšimne. Ja vim budete řikat, že to neni možný aby ukradl něco co v invu postava nemá, ale copak tohle je reality show?
Dost naivní :wink: Velmi rychle by se našli chytráci, co by si takhle vzájemně "vylepšili rozpočet".
User avatar
Agnoros
Měšťan
Posts: 169
Joined: 10:28 31. Oct 2009
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Agnoros »

monstera wrote:
innfra wrote:Je to obohacování o cizí majetek, já to k životu nepotřebuji a nechybí mi to.
Souhlas, zloději mi vůbec nechybějí a jsem pro tresty useknutí ruky, v opakovaném případě i hlavy.
přidavam i svuj souhlas jsem převelice vděčen za to že ted dlí nad Thalii magicka ochrana před všemi lapky..

pozn: co povolit okradaní jen mimo města..? a ve městech by již zmíněná "magická" ochrana zůstala, bylo by to tak že zloději by okradali jako bandité .. kteří už na thalii jsou :)
Qevorlos de Findeliarn Jest mág dobrého srdce, které ustupuje jeho chtíči po nesmrtelnosti. Taktéže jest vychovatelem a učitelem etiky v sirotčinci karathském.

Znuděn bojem mezi dobrem a zlem. Zcela nad těmito rozpory povznesen

magie neni černa ani bila, stejně jako svět není černobílý .. dělí se jen podle toho jak ji využijete

Febrilioviel Dy'nelamne Čarodějka z řádu azurových mágů.
Jose
Obyvatel
Posts: 115
Joined: 15:56 30. Sep 2009

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Jose »

No mozna, ale to by se dalo rict o vsem. Cokoliv clovek vytvori ma chyby.

Ps: A proc by si ten rozpocet nevylepsili? Od toho okradani je. Krom toho by mohl byt system porovnani lvlu. Takze low by videlal hodne na high a na opak.
Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Krata »

zloděj je moje oblíbené povolání a ještě nikdy sem nevyužil okrádání.. vlastně jednou, ale okradený si mě všiml a okradl mě.. ale každopádně sem taky za, aby se sprovoznilo..

někdo snad už psal, ukrást předmět maximálně o dvou políčkách, nebude to zbran ani zbroj, skill okrádání se každym použitim sníží o pár bodů ( závyslosti na lvlech) a obnoví se až za nějaký čas, kde je problém? zamezí se luxování invu i častému používání této vlastnoti..
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Jose
Obyvatel
Posts: 115
Joined: 15:56 30. Sep 2009

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Jose »

Já nejsem pro ani proti. Neměl jsem se do toho vubec mychat :evil:
Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!
User avatar
Modrovousice
Měšťan
Posts: 293
Joined: 10:26 29. Sep 2009
Location: Myší díra

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Modrovousice »

Co mi na Thalii chybí? :) Potřeba vylučovat...
Návrh: když budete mít velkou potřebu, zpomalí vás to aby jste se nepoto :) a když už to bude moc tak se poto a choroba. Už vidím toho bojovníka jak v jeskyni v zápalu bitvy křičí: "Musím čůrat!"

No je to jen návrh :) nevím jak složité to je naskriptit, ale je tu plno důležitějších věcí. Každopádně by se mi to moc líbilo hehe.
Earania Rastailo - profesionální servírka, pracovitá krejčová, ale hlavně Juanina kněžk. Ex-ředitelka sirotčince.

Rerithien Gweth - zrzavá elfkaa, bývalá žebračka, zámečnice a nynější umělkyně hledající práci

Směsice všelijakých postaviček, které hraju podle nálady.
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Daanri »

Modrovousice wrote:Co mi na Thalii chybí? :) Potřeba vylučovat...
Návrh: když budete mít velkou potřebu, zpomalí vás to aby jste se nepoto :) a když už to bude moc tak se poto a choroba. Už vidím toho bojovníka jak v jeskyni v zápalu bitvy křičí: "Musím čůrat!"

No je to jen návrh :) nevím jak složité to je naskriptit, ale je tu plno důležitějších věcí. Každopádně by se mi to moc líbilo hehe.
To je snad len vtip ne? :roll: Nebudeme z Thalie a z NWN predsa robit SIMS. A ked to chce niekto hrat v ramci RP, tak to moze aj bez systemu. :wink:
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Alis
Nováček
Posts: 12
Joined: 11:10 24. Jan 2010

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Alis »

Modrovousice wrote:Co mi na Thalii chybí? :) Potřeba vylučovat...
Návrh: když budete mít velkou potřebu, zpomalí vás to aby jste se nepoto :) a když už to bude moc tak se poto a choroba. Už vidím toho bojovníka jak v jeskyni v zápalu bitvy křičí: "Musím čůrat!"

No je to jen návrh :) nevím jak složité to je naskriptit, ale je tu plno důležitějších věcí. Každopádně by se mi to moc líbilo hehe.

chichi už vidim jak pujdem Ivorským lesíkem a na každém kroku bude na zemi ležet item *exkrement* :D
Post Reply