Search found 16 matches
Re: Vtípky
mléčný ocásek:?
- 20:02 08. Dec 2010
- Forum: Koš
- Topic: NWN Toolset (samotný editor)
- Replies: 15
- Views: 8586
Re: NWN Toolset (samotný editor)
nwn je v tomhle jako COD taky je jedno kde ju máš kam ji přetáhneš, prostě si z novýho umístění při prvni spuštění pošteluje reg a jede 
Re: Loot
jak psal kucik někde jinde DC přes 50 at už na past nebo zámek je blbost a je to chyba, pozůstatek minulostiPrasokralik wrote:zámek 52
- 19:58 08. Dec 2010
- Forum: Koš
- Topic: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
- Replies: 135
- Views: 111889
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Zlobři - vzhledem ke své síle rozhodně nejsou dostatečně oceněni
Hnědý medvě vs. Skalní medvěd - hnědý medvěd je silnější než skalní, přesto je za něho méně xp než za skalního medvěda který je slabší, tyto dvě hodnoty navrhuji prohodit
ty mědvědi se tu řešili, obecně jde o to že ten hnědák ...
Hnědý medvě vs. Skalní medvěd - hnědý medvěd je silnější než skalní, přesto je za něho méně xp než za skalního medvěda který je slabší, tyto dvě hodnoty navrhuji prohodit
ty mědvědi se tu řešili, obecně jde o to že ten hnědák ...
- 19:57 08. Dec 2010
- Forum: Koš
- Topic: Barvíř-zbroj
- Replies: 12
- Views: 5906
Re: Barvíř-zbroj
ok pokud neodumřu vyčerpáním, po dnešních 2 hodinách v práci po tejdu a pů nemoci !Bahnak wrote:už se zde někde taky řešilo, jde o to že když dáš plátovce vzhled nějaký ten vzhled který s plechem nema nic společnyho, upravilo ji to tuším i AC... každopádně chyba, spamuj PJ kanal kolem 22:30... to budu u PC...
- 19:56 08. Dec 2010
- Forum: Koš
- Topic: Barvíř-zbroj
- Replies: 12
- Views: 5906
Re: Barvíř-zbroj
pokud někdo tvrdohlavě narve jedničku.... tak to vypíše zvolený vzhled není pdoporován.
mohl bych tedy něko poprosit o výměnu toho zmetku? díky
pokud ne moje chyba budu muset škudlit a sežere mě už i liška natož jezevec
mohl bych tedy něko poprosit o výměnu toho zmetku? díky
pokud ne moje chyba budu muset škudlit a sežere mě už i liška natož jezevec
- 22:45 07. Dec 2010
- Forum: Koš
- Topic: Barvíř-zbroj
- Replies: 12
- Views: 5906
Re: Barvíř-zbroj
čaues nebudu zakládat novej topic, a jestli to tu někde je tak jsem to nenašel a předem se omlouvám
dneska jsem si změnil u barvýře zbroj, (zbroj ze startovací lokace - trpasličí destičková) chci si hrát barba takže bez hrudního plátu ale s pořádnou náloží na ramenou a pravé ruce.
problém je ten že ...
dneska jsem si změnil u barvýře zbroj, (zbroj ze startovací lokace - trpasličí destičková) chci si hrát barba takže bez hrudního plátu ale s pořádnou náloží na ramenou a pravé ruce.
problém je ten že ...
Re: Loot
tak o tom nepiště a začněte na tom makat, akorát teda budu mít konkurenci no 
- 15:28 03. Dec 2010
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1405910
Re: Poděkování
já se přidávám k poděkování za laberta a největší radost mam z tý hlavy, která si ce nic nestojí ale pro měšce je to mocná trofej 
Re: Vtípky
boha kdes to vhrabal? to je super
- 19:14 29. Nov 2010
- Forum: Koš
- Topic: level bez učitele
- Replies: 0
- Views: 4105
level bez učitele
Zdar tak dneska jsem měl při pádu exp na lvl-up, po restartu jsem si skusil cvičně nahodit lvl čaroděje, a hele ono to drželo, takže chyba je v tom, že jsem dotal ten lvl čaroděje, zadarmo, bez učitele, v krynu a navíc jako třetí class
jinak díky za okamžité řešení
jinak díky za okamžité řešení
- 10:06 19. Nov 2010
- Forum: Koš
- Topic: Gsko po úpravě
- Replies: 62
- Views: 22791
Re: Gsko po úpravě
GS Greater Sanctuary (lepší útočiště) jsem vždycky chápal pouze jako kouzlo, prvoplánovitě sloužící k řešení krizové situace, tím myslím sloužící hlavně pro útěk od někud, kde se to už nedá ustát a to je s krátkou dobou působení naprosto dostačující, já jsem spokojen jak to ted je až na ty drobné ...
- 16:28 18. Nov 2010
- Forum: Koš
- Topic: Vyvolavaní
- Replies: 61
- Views: 17795
Re: Vyvolavaní
jo párače jsem potkal ve stokách tenkrát jsem byl na 4 lvl? tak nějak taky s popiskem "povolaný" jak tam kilej toho rakashu a koboldy
pak jsem tam potkal pasti a jelikož je postava zloděj viděl jsem to jako příjemné zpestření, a přikládal jsem to dinamickému "spawnu" pastí
já s nima problém nemám ...
pak jsem tam potkal pasti a jelikož je postava zloděj viděl jsem to jako příjemné zpestření, a přikládal jsem to dinamickému "spawnu" pastí
já s nima problém nemám ...
- 15:55 18. Nov 2010
- Forum: Koš
- Topic: Krejci - update
- Replies: 65
- Views: 22832
Re: Krejci - update
cena za výdělek je vcelku vtipná na kameni kde leštidlos stojí dejme tomu 400 jsou to 2zl takže je tu % dané 0,5 výdělek to ovšem neplatí u surovin po prvním zpracování
což je možná chyba a tak ji tu hlásím u brusičství se dají prodávat i pouze broušené kameny a to za velice zajímací ceny
řekněme ...
což je možná chyba a tak ji tu hlásím u brusičství se dají prodávat i pouze broušené kameny a to za velice zajímací ceny
řekněme ...