Search found 16 matches

by Mobill
13:35 09. Dec 2010
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1334043

Re: Vtípky

by Mobill
09:48 09. Dec 2010
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1334043

Re: Vtípky

mléčný ocásek:?
by Mobill
20:02 08. Dec 2010
Forum: Koš
Topic: NWN Toolset (samotný editor)
Replies: 15
Views: 8586

Re: NWN Toolset (samotný editor)

nwn je v tomhle jako COD taky je jedno kde ju máš kam ji přetáhneš, prostě si z novýho umístění při prvni spuštění pošteluje reg a jede :)
by Mobill
20:00 08. Dec 2010
Forum: Koš
Topic: Loot
Replies: 75
Views: 79535

Re: Loot

Prasokralik wrote:zámek 52
jak psal kucik někde jinde DC přes 50 at už na past nebo zámek je blbost a je to chyba, pozůstatek minulosti
by Mobill
19:58 08. Dec 2010
Forum: Koš
Topic: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Replies: 135
Views: 111889

Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC

Zlobři - vzhledem ke své síle rozhodně nejsou dostatečně oceněni

Hnědý medvě vs. Skalní medvěd - hnědý medvěd je silnější než skalní, přesto je za něho méně xp než za skalního medvěda který je slabší, tyto dvě hodnoty navrhuji prohodit
ty mědvědi se tu řešili, obecně jde o to že ten hnědák ...
by Mobill
19:57 08. Dec 2010
Forum: Koš
Topic: Barvíř-zbroj
Replies: 12
Views: 5906

Re: Barvíř-zbroj

Bahnak wrote:už se zde někde taky řešilo, jde o to že když dáš plátovce vzhled nějaký ten vzhled který s plechem nema nic společnyho, upravilo ji to tuším i AC... každopádně chyba, spamuj PJ kanal kolem 22:30... to budu u PC...
ok pokud neodumřu vyčerpáním, po dnešních 2 hodinách v práci po tejdu a pů nemoci !
by Mobill
19:56 08. Dec 2010
Forum: Koš
Topic: Barvíř-zbroj
Replies: 12
Views: 5906

Re: Barvíř-zbroj

pokud někdo tvrdohlavě narve jedničku.... tak to vypíše zvolený vzhled není pdoporován.
mohl bych tedy něko poprosit o výměnu toho zmetku? díky
pokud ne moje chyba budu muset škudlit a sežere mě už i liška natož jezevec
by Mobill
22:45 07. Dec 2010
Forum: Koš
Topic: Barvíř-zbroj
Replies: 12
Views: 5906

Re: Barvíř-zbroj

čaues nebudu zakládat novej topic, a jestli to tu někde je tak jsem to nenašel a předem se omlouvám
dneska jsem si změnil u barvýře zbroj, (zbroj ze startovací lokace - trpasličí destičková) chci si hrát barba takže bez hrudního plátu ale s pořádnou náloží na ramenou a pravé ruce.
problém je ten že ...
by Mobill
17:42 05. Dec 2010
Forum: Koš
Topic: Loot
Replies: 75
Views: 79535

Re: Loot

tak o tom nepiště a začněte na tom makat, akorát teda budu mít konkurenci no :)
by Mobill
15:28 03. Dec 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1405910

Re: Poděkování

já se přidávám k poděkování za laberta a největší radost mam z tý hlavy, která si ce nic nestojí ale pro měšce je to mocná trofej :)
by Mobill
15:26 03. Dec 2010
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1334043

Re: Vtípky

boha kdes to vhrabal? to je super
by Mobill
19:14 29. Nov 2010
Forum: Koš
Topic: level bez učitele
Replies: 0
Views: 4105

level bez učitele

Zdar tak dneska jsem měl při pádu exp na lvl-up, po restartu jsem si skusil cvičně nahodit lvl čaroděje, a hele ono to drželo, takže chyba je v tom, že jsem dotal ten lvl čaroděje, zadarmo, bez učitele, v krynu a navíc jako třetí class

jinak díky za okamžité řešení
by Mobill
10:06 19. Nov 2010
Forum: Koš
Topic: Gsko po úpravě
Replies: 62
Views: 22791

Re: Gsko po úpravě

GS Greater Sanctuary (lepší útočiště) jsem vždycky chápal pouze jako kouzlo, prvoplánovitě sloužící k řešení krizové situace, tím myslím sloužící hlavně pro útěk od někud, kde se to už nedá ustát a to je s krátkou dobou působení naprosto dostačující, já jsem spokojen jak to ted je až na ty drobné ...
by Mobill
16:28 18. Nov 2010
Forum: Koš
Topic: Vyvolavaní
Replies: 61
Views: 17795

Re: Vyvolavaní

jo párače jsem potkal ve stokách tenkrát jsem byl na 4 lvl? tak nějak taky s popiskem "povolaný" jak tam kilej toho rakashu a koboldy
pak jsem tam potkal pasti a jelikož je postava zloděj viděl jsem to jako příjemné zpestření, a přikládal jsem to dinamickému "spawnu" pastí
já s nima problém nemám ...
by Mobill
15:55 18. Nov 2010
Forum: Koš
Topic: Krejci - update
Replies: 65
Views: 22832

Re: Krejci - update

cena za výdělek je vcelku vtipná na kameni kde leštidlos stojí dejme tomu 400 jsou to 2zl takže je tu % dané 0,5 výdělek to ovšem neplatí u surovin po prvním zpracování
což je možná chyba a tak ji tu hlásím u brusičství se dají prodávat i pouze broušené kameny a to za velice zajímací ceny
řekněme ...