XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Prosím, abyste zde psali vaše zprávy o NPC, za které nejsou adekvátní xp (ať už je za ně málo a nebo hodně). Doufám, že to vezmete zodpovědně.
Napište to nějak rozumně i s argumenty PROČ. Např. skalní obr je daleko silnejší než jeskynní obr, díky tomu, že má sražení, pohled smrti, atd. a i tak je za něj méně xp.
Napište to nějak rozumně i s argumenty PROČ. Např. skalní obr je daleko silnejší než jeskynní obr, díky tomu, že má sražení, pohled smrti, atd. a i tak je za něj méně xp.
Vedoucí týmu Thalie
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
za bosse u trolů kousek od Ivor je stejně xp jako za obyčejného, navrhuji přidat xp.
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
To jest sice pravda, na druhou stranu však je slabší než obyčejní, takže je to dle mě adekvátní.tao kan wrote:za bosse u trolů kousek od Ivor je stejně xp jako za obyčejného, navrhuji přidat xp.
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
za bosse by měli bejt větší expi, vůdce trolů je slabší pro vysoké lvl ale pro low lvl je pořád silnej
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
V Prahvozdu je vudce starých vodních elementálů bez trofeje a bez expů
Poupátko - :-O
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Trofej má, ale expy ne.Firefox_ wrote:V Prahvozdu je vudce starých vodních elementálů bez trofeje a bez expů
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
tygrodlaci v prahvozdu vzhledem k jejich sile a sile ostatnich zvirat a monster jsou bych rekl expove nedohodnoceny.
nevim teda jestli se s nimi ted nejak nehejbalo
nevim teda jestli se s nimi ted nejak nehejbalo
Obuki - ten vod Škopku
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Věž hnilobníka: první lokace - poslední patro (to s portálem někam)
- za tamní NPC je stejně jako za potvory v ostatních 3 patrech, ale AB o 10 větší se srážením a kouzlama = dle mě podhodnocenné
Ledový palác - Ledový wyrm:
- boss, za kterého je stejně XP jako za ohnivého wyrma. Ohnivý je o hoodně slabší. = dle mě posílit XP za ledového
- další potvory v paláci jsme jen načnuli, tak nevím, kolik za ně je, ale nedivil bych se, kdyby byli za pár XP
- Malarovi pantíci - je to oproti prahvozdu těžší, XP je méně (nebo stejně)
Krynské hory - lední medvědi
- obtížnost srovnatelná s medvědama v prahvozdu. XP je znatelně méně. = vzhledem k lokalitě bych ponechal XP, ale snížil obtížnost (třeba poloviční HP)
- za tamní NPC je stejně jako za potvory v ostatních 3 patrech, ale AB o 10 větší se srážením a kouzlama = dle mě podhodnocenné
Ledový palác - Ledový wyrm:
- boss, za kterého je stejně XP jako za ohnivého wyrma. Ohnivý je o hoodně slabší. = dle mě posílit XP za ledového
- další potvory v paláci jsme jen načnuli, tak nevím, kolik za ně je, ale nedivil bych se, kdyby byli za pár XP
- Malarovi pantíci - je to oproti prahvozdu těžší, XP je méně (nebo stejně)
Krynské hory - lední medvědi
- obtížnost srovnatelná s medvědama v prahvozdu. XP je znatelně méně. = vzhledem k lokalitě bych ponechal XP, ale snížil obtížnost (třeba poloviční HP)
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
ono u tech pralesnich medvedu je bych rek spis problem ,ze si vetsinou zapnou power atack a pak se snazi srazet coz je celkem -9 do utoku.takze i postava prumernym AC se tam muze postavit a cekat az se o ni rozbijou
Obuki - ten vod Škopku
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Upíří netopyr
Slenej utok, dava nemoc, je v lokacích, kam chodej postavy kolem 8 lvl, tem nezbyva nez utikat. Navrhuji snizit vyznamně útok.
Slenej utok, dava nemoc, je v lokacích, kam chodej postavy kolem 8 lvl, tem nezbyva nez utikat. Navrhuji snizit vyznamně útok.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Panter
Podle mne je cílen na lvl 8-12 +-, je za něj mín xp než za leoparda, ale sila je neuměrně vysoká, je skoda, že se jim cílová skupina vyhýbá obloukem, doporučuji upravit sílu, tak aby bylo možné na ně chodit pro tu cílovku.
Podle mne je cílen na lvl 8-12 +-, je za něj mín xp než za leoparda, ale sila je neuměrně vysoká, je skoda, že se jim cílová skupina vyhýbá obloukem, doporučuji upravit sílu, tak aby bylo možné na ně chodit pro tu cílovku.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Koboldi ve větrných kopcích jsou drsnější než koboldi z kanálu, přesto je za koboldy z kaálu víc xp
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Divoký pes
Severní vřesoviště (pod doubkovem)
Dá se zrubat na 1lvl v hadrech :30-45xp
V porovnání s jezevci jsou xp za psa příliš vysoké. Podle mne.
Severní vřesoviště (pod doubkovem)
Dá se zrubat na 1lvl v hadrech :30-45xp
V porovnání s jezevci jsou xp za psa příliš vysoké. Podle mne.
S bratrstvem oceli nikdy na věčné časy a nikdy jinak....ten s Leprou.
Gorhunk Dračí kůžeProtector of mankind! Hrdinný trpaslík, který se pouze s pivem v ruce pustil do klepetnatce a nakonec padl vyčerpán k zemi
http://www.youtube.com/watch?v=gD5tU-5NXd4
Gorhunk Dračí kůžeProtector of mankind! Hrdinný trpaslík, který se pouze s pivem v ruce pustil do klepetnatce a nakonec padl vyčerpán k zemi
http://www.youtube.com/watch?v=gD5tU-5NXd4
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
Starý černý medvěd u Doubkova. Má 2x hp + KD než ostatní, ale není počítán jako "bossik" a nema ani trofej. Je to chyba?
Re: XP - Podhodnocené či nadhodnocené NPC
kostka slizu v kanalech, neprijemna svym utokem, za malo exp a ani zadna trofej
nwn