Search found 3 matches

by Gumakk
20:45 25. Jan 2010
Forum: Koš
Topic: CEP 2.1
Replies: 5
Views: 3259

Re: CEP 2.1

zkusím díky
by Gumakk
20:18 25. Jan 2010
Forum: Koš
Topic: CEP 2.1
Replies: 5
Views: 3259

Re: CEP 2.1

tím by to být nemělo protože jsem ho mazal a zkoušel jsem to asi 4x
by Gumakk
20:08 25. Jan 2010
Forum: Koš
Topic: CEP 2.1
Replies: 5
Views: 3259

CEP 2.1

Zdravím. Rád bych se k vám přidal a chtěl bych si zahrát na Thalii. Stáhl jsem vše potřebné, ale nějak mi zlobí CEP 2.1 když ho dám instalovat tak se +- na 25% zasekne a hlásí chybu v kopírování a nějakej Error:0 chtěl jsem se zeptat jestli měl někdo podobný problém. Děkuji