Search found 33 matches

by Strigo
01:05 29. Mar 2015
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1655295

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

The Pillars of Eternity

Doporučuji....
by Strigo
10:27 22. Oct 2014
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1362293

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

To co navrhuje sandoftime je taky jedna z možností, příspěvek jsem tady dal převážně proto, že bych rád aby různá povolání byly zajímavé i v jiných věcech.

Nyní se dívám na mechaniku a vidí +2 k AB +1 AC, sesílání kouzel, magická odolnost apod.
Což je pěkné, nicméně by se mi líbilo, aby povolání ...
by Strigo
17:45 21. Oct 2014
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1362293

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Zkratky pro Druidy, Hraničáře a Tuláky

Druidové by v lesích a hvozdech měli možnost v duši bytosti vybrat cestování a tam by měli všechny (nebo většinu) lokací daného hvozdu, vybrali by kam chtějí jít a po pár kolech by je to do dané lokace portlo

Druidové přeci chodí lesem skrytí, znají ...
by Strigo
22:15 20. Oct 2014
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1362293

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Zkratky pro Druidy, Hraničáře a Tuláky

Druidové by v lesích a hvozdech měli možnost v duši bytosti vybrat cestování a tam by měli všechny (nebo většinu) lokací daného hvozdu, vybrali by kam chtějí jít a po pár kolech by je to do dané lokace portlo

Druidové přeci chodí lesem skrytí, znají všeljaké ...
by Strigo
12:51 29. Sep 2014
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1362293

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Já bych uvítal možnost rozdělání ohniště kdekoli na Thalii.

S tím že by tam byl nějaký logický systém ... Na sněhu to bude těžší.
by Strigo
12:47 29. Sep 2014
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1362293

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

sandoftime wrote:Procentuální bonus do časovek rovný procentu opilosti postavy v hospodských lokacích.
Joooo to bych uvítal :-D
by Strigo
12:44 29. Sep 2014
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1362293

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Fryn wrote:Dispelovací pasti (pokud teda už na NT nejsou, zatím jsem na ně nikde nenarazil).
Jo ty by nebyly od věci.
by Strigo
11:27 25. Sep 2014
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403531

Re: Poděkování

Jop, byla to sranda. Děk
by Strigo
21:11 21. Sep 2014
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: CRAFT - NPC a jiné
Replies: 14
Views: 12153

Re: CRAFT - NPC a jiné

Karatha -Basilika - pomocník kováře - výkup surovin

...


Jo musím souhlasit.... narobil jsem si pruty mědi, přišel k pomocníkovi, chtěl po mě 3 tak jsem si řekl že ty tři mu prodám, uvidím co mi dá za cen, jenže mi zblajzl všechny co jsem měl u sebe, na jednu stranu pěkné že mi přišly penízky ...
by Strigo
02:57 24. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Koule nezranitelnosti
Replies: 4
Views: 3070

Re: Koule nezranitelnosti

Chapadla tuším obcházejí obecně tím fyzickým dmg i imky na magii.

jojo, na evardovky se nevztahují imky na magii ani magická odolnost
Jedná se o fyzický damage, jelikož je to tuším vyvolávání, je to podobné jako když někdo vyvolá zvíře, také tě může zranit a korát v tomhle případě se vyvolávají ...
by Strigo
19:55 21. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Meditace
Replies: 14
Views: 8313

Re: Meditace

Nalkanar wrote:
Theogil I wrote:Potvrzuji, obtíž přetrvává, vyhnalo mě to spolu s neuvěřitelnými lagy ze hry. :?
Hardcore DM akce ve hře. Nejde mi restit vůbec, lagy těžké.
Potvrzuji že nejméně u dalších 4 postavách restit nejde, taky mě to vyhnalo spolu s lagy ze hry.
by Strigo
00:13 19. Dec 2013
Forum: Nápady, připomínky
Topic: Co Vám na Thalii vadí?
Replies: 2123
Views: 809994

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Diemo wrote:Kazdy umi neco.
Každý má na to jiný názor a každý si ho logicky vysvětlí, takže otázkou teď zůstává, jaký postoj zastanou DM.

Myslím si však, že lidé, kteří hrají zloděje mají více co říci k této věci, jelikož se s výše uvedeným problémem potkávají často.
by Strigo
23:55 18. Dec 2013
Forum: Nápady, připomínky
Topic: Co Vám na Thalii vadí?
Replies: 2123
Views: 809994

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Pasti. TO na odendání...to trochu beru, zloděj kterej se zaměří na pasti, bude to featovat, bude dexa a poejde jen pasti to odpastí. (ale ani to se mi vůbec nelíbí, je to prostě děsně striktně daná parta pak). Ale to hledání je hnus. Mám hledání +-30 a jsou pasti které nevidím. Tzn že TO pasti bude ...
by Strigo
19:04 17. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Barbar, řev
Replies: 6
Views: 3499

Re: Barbar, řev

Puxina wrote:To máš jak u barda a jeho písně, tam ti taky narostou HP nad max.
Jasně, nemám nic proti ;-) .. jen je otázkou, zda-li po skončení efektu barbarského řevu má nadále přetrvávat bonus k HP nebo jak to tam je.
by Strigo
16:19 17. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Barbar, řev
Replies: 6
Views: 3499

VYŘEŠENO: Barbar, řev

Jednomu barbarovi, postava Pushard, se stává, že když si zařve, dostane navíc HP, když řev opadne, síla apod. klesne, ale HP navíc mu stále přetrvávají ikdyž efekt skončí.