Search found 101 matches

by Lenulasek
02:49 07. Aug 2010
Forum: Koš
Topic: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Replies: 301
Views: 90330

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Tao Kane díky, moc hezký fotky a hlavně ze soubojů.

Jo a BACHA! začínám trénovat aby se mi podařilo se probojovat aspon přes první souboj :)
by Lenulasek
22:29 01. Aug 2010
Forum: Koš
Topic: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Replies: 301
Views: 90330

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

pěkná fota :) ještě se těším na fota ostatních ;)
by Lenulasek
14:55 01. Aug 2010
Forum: Koš
Topic: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Replies: 301
Views: 90330

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Krata wrote:delegace z kolína taky právě dorazila.. sraz byl epickej, prodloužil bych kdyby šlo :D
Nešlo... sotva se vleču :D
by Lenulasek
14:15 27. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Replies: 301
Views: 90330

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Bere někdo kytaru a umí na ní hrát? :) Případně vemu kytaru kdyžtak já ale k táboráčku nic bohužel zahrát nedovedu.
by Lenulasek
10:29 07. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: Hratelnost versus RP
Replies: 70
Views: 26825

Re: Hratelnost versus RP

Taky mám historku :).
Vězen: *uvolnil si pouta a vytáhl nůž, přišel k drowce a bodl ji mezi prsa*
Sinkacha(tell): //Tak zaútoč, takhle to hrát fakt nebudu...
Vězeň útočí: *minul*
Sinkacha útočí: *zásah* mrtvej.... (omráčenej, bylo to pěstma)


To byl jedinej případ kdy můj zajatec přišel o hlavu ...
by Lenulasek
13:13 12. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: ---Klub přátel permanentní smrti---
Replies: 71
Views: 22581

Re: ---Klub přátel permanentní smrti---

No... taky si rýpnu. Přiznávám se, mám už jednoho z KPPS na svědomí :roll: . Předtsavte si že hrajete třeba vraha, je síla v prvním útoku a když ho prostě sundám, tak je mrtvej. To tak se dá přiřadit k Neutrálnímu zlu, což beru jako svini bez svědomí. Hold tak ale musím hrát, ikdyž je mi moc líto ...
by Lenulasek
18:23 30. May 2010
Forum: Galerie
Topic: Galerie - ze života postav
Replies: 260
Views: 177574

Re: Galerie - ze života postav

Takhle to ale vůbec nebylo! Tam se bojovalo!
by Lenulasek
15:35 25. May 2010
Forum: Koš
Topic: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Replies: 301
Views: 90330

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Mozna prijedu. Mozna vezmu Ravangorna. Mozna pojede i jogobello... mozna :roll:

tak to se ozvete jestli pojedete, pridal bych se k vam do auta pokud neukecam naky zakupaky:)

Hehe jen pojedte! čím víc drowů tím líp :)...
PS: Nomisi, kdepak... já už ten převlek vymýšlím dlouho tak se nech ...
by Lenulasek
14:06 25. May 2010
Forum: Koš
Topic: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Replies: 301
Views: 90330

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Jako já bych tam i možná přijel, ale černý huby nikdo nikdy neměl rád, tak nebudu riskovat zdraví :lol:
Budu tam já :). Tak vem i Alyffyn ne a budeme tři... nebo rovnou i tamti dva kdyby mohli. To je už pět. Já tam jako drow teda pojedu a už si chystám obleček :D Podařilo se mi najít dobrý způsob ...
by Lenulasek
13:47 25. May 2010
Forum: Pokec
Topic: Váš portret
Replies: 489
Views: 240821

Re: Váš portret

tak sme prekvapive prezili ten boj o vejkedu ... dik zucastnenejm a esi mate nekdo naky foto ja nasel jen na rajceti todle (poznej se v davu) :)

http://img5.rajce.idnes.cz/d0505/3/3449/3449737_220f330faee422d74548d133506f1d7b/images/100_2770.jpg

http://img5.rajce.idnes.cz/d0501/3/3457/3457655 ...
by Lenulasek
10:34 25. May 2010
Forum: Pokec
Topic: Váš portret
Replies: 489
Views: 240821

Re: Váš portret

tak sme prekvapive prezili ten boj o vejkedu ... dik zucastnenejm a esi mate nekdo naky foto ja nasel jen na rajceti todle (poznej se v davu) :)

http://img5.rajce.idnes.cz/d0505/3/3449/3449737_220f330faee422d74548d133506f1d7b/images/100_2770.jpg

http://img5.rajce.idnes.cz/d0501/3/3457/3457655 ...
by Lenulasek
19:16 24. May 2010
Forum: Koš
Topic: Dynamické zobrazení zbraní
Replies: 18
Views: 5880

Re: Dynamické zobrazení zbraní

víš,že vypnutí jsou dvě? jednu skrz to menu a pak klikneš pravou na duši a dáš to "druhé" použité vlevo a tím přímo klikneš na danou zbran
Takže chápu li dobře, když použiji to druhé, budou se mi zobrazovat jen ty, které třeba povolím a tak? Mě jde o to, že mi to vypínání prostě nějak nejde, tak ...
by Lenulasek
19:01 24. May 2010
Forum: Koš
Topic: Dynamické zobrazení zbraní
Replies: 18
Views: 5880

Dynamické zobrazení zbraní

Pořád ho vypínám, ale chová se to jako by byli pořád zaplé. Vytasením zatasení = objeví se celý arzenál na zádech. Vždy po logu taky.
by Lenulasek
14:10 24. May 2010
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1332344

Re: Vtípky

Tak takovou kočku chci domů. Vynalézavá, ale občas pěkně hloupá a hravá :D.

EDIT: PArdon! chybějící link: http://www.youtube.com/watch?v=w-iIbotFkzQ
by Lenulasek
12:36 24. May 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1404299

Re: Poděkování

Děkuji Urlraenovi, Garretovi, Cvikymu, Práčkovy, Sobíkovi, Sapalovi a taky Bersovi (snad se na nikoho nezapomnělo) za super výkend.

Také děkuji Hammerfallům za skvělý živý doprovod k finálovému zápasu v hokeji, hokejistům a hlavně pořadatelům Metalfestu, za to že nám po skončení konzertu Hammerfall ...