Leti upir a potka kamose uplne od krve a ten rika:
"Vidis tam tu vesnici? Tu jsem celou vysal".
Prileti druhy zkrvaveny upir a rika: "Vidis tamto mesto? To jsem ja cele vysal."
Prileti treti upir od krve:" Hosi, vidite tamten sloup: Tak ten ja nevidel ..."
Search found 13 matches
Re: Vtípky
to patri do vtipku jo? možná udělat další topic..chudak pesLuelle wrote:tohle je docela hnus ale zajímavý
Re: Vtípky
hej tak to je brutálně genialní..ja si pořád říkal jak to jen je
- 21:18 08. Mar 2010
- Forum: Koš
- Topic: Změna vzhledu postavy aneb curmande, miláček publika
- Replies: 63
- Views: 13429
Re: Změna vzhledu postavy
chudak...se na neco zepta a vy ho hned takhle zkritizujete
- 13:06 08. Mar 2010
- Forum: Koš
- Topic: nošení kosy
- Replies: 5
- Views: 2536
Re: nošení kosy
Aha...no mozna to tím bude...sice to není dlouhovlasa ale příznaky má uplně stejné (tedy na koni jsem to nezkoušel pač ho nemám;) ) ..ale ono u tý kosy to vypada važně divně když jí má před sebou(z určitého uhlu to vypada spíše jako by měla takového toho koníka na tyči;) ) ... takže jak na to koukám ...
- 11:38 08. Mar 2010
- Forum: Koš
- Topic: nošení kosy
- Replies: 5
- Views: 2536
nošení kosy
Mám takový dotaz, možná se jedná jen o mou neznalost ale,
Chtěl jsem své postavičce dát kosu. To že nemám na kosu dostatečnou sílu vím. tudíž jsem očekával bonusy dolu(taky je mám), ale to co mi vadí je to, že tu kosu nenosí na rameni ale nosí ji pred sebou jak slepeckou hůl.
to na co se chci ...
Chtěl jsem své postavičce dát kosu. To že nemám na kosu dostatečnou sílu vím. tudíž jsem očekával bonusy dolu(taky je mám), ale to co mi vadí je to, že tu kosu nenosí na rameni ale nosí ji pred sebou jak slepeckou hůl.
to na co se chci ...
- 11:16 03. Mar 2010
- Forum: Koš
- Topic: Nefunkční přechod
- Replies: 84
- Views: 44170
Re: Nefunkční přechod
dobré... ja si nebyl jistej tak sem to raději napsal.
- 10:44 03. Mar 2010
- Forum: Koš
- Topic: Nefunkční přechod
- Replies: 84
- Views: 44170
Re: Nefunkční přechod
Nevím jestli to tu je a nebo ne ale já to nenašel
Poušt Abghad be Dali- Západní stezka- u propasti
když se jde z lokace Poušt Abghad be Dali- Západní stezka a pokračuje se dále po cestě přes "mustek přes propast" . je tam cesta která dále pokračuje ale není na ní přechod, tudíž slepá ulička či co ...
Poušt Abghad be Dali- Západní stezka- u propasti
když se jde z lokace Poušt Abghad be Dali- Západní stezka a pokračuje se dále po cestě přes "mustek přes propast" . je tam cesta která dále pokračuje ale není na ní přechod, tudíž slepá ulička či co ...
- 11:50 25. Feb 2010
- Forum: Pokec
- Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
- Replies: 1330
- Views: 469883
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Tak stačí si jen vybrat 
ta na tom oslikovi je podle me užásná
ta na tom oslikovi je podle me užásná
Re: Vtípky
Tak tomu se řiká povedená reklama 
- 15:50 23. Feb 2010
- Forum: Koš
- Topic: Kridla tieflinga
- Replies: 17
- Views: 5839
Re: Kridla tieflinga
-RoF- wrote:*Drží si popruhy co má přes ramena, jak vidno na zádech má velký batoh a přes něj přehozený plášt*
heh asi takhle co?
http://www.youtube.com/watch?v=HDH3PbUr ... re=related
(musí se přeskočit až tak na 01:12)
- 12:33 21. Feb 2010
- Forum: Pokec
- Topic: Jakou hudbu posloucháte?
- Replies: 2134
- Views: 702485