Search found 13 matches

by Aliik
12:57 07. Jun 2010
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1332268

Re: Vtípky

Leti upir a potka kamose uplne od krve a ten rika:
"Vidis tam tu vesnici? Tu jsem celou vysal".
Prileti druhy zkrvaveny upir a rika: "Vidis tamto mesto? To jsem ja cele vysal."
Prileti treti upir od krve:" Hosi, vidite tamten sloup: Tak ten ja nevidel ..."
by Aliik
15:38 03. Jun 2010
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1332268

Re: Vtípky

Luelle wrote:tohle je docela hnus ale zajímavý
to patri do vtipku jo? možná udělat další topic..chudak pes
by Aliik
11:00 09. Mar 2010
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1332268

Re: Vtípky

hej tak to je brutálně genialní..ja si pořád říkal jak to jen je
by Aliik
21:18 08. Mar 2010
Forum: Koš
Topic: Změna vzhledu postavy aneb curmande, miláček publika
Replies: 63
Views: 13429

Re: Změna vzhledu postavy

chudak...se na neco zepta a vy ho hned takhle zkritizujete
by Aliik
13:06 08. Mar 2010
Forum: Koš
Topic: nošení kosy
Replies: 5
Views: 2536

Re: nošení kosy

Aha...no mozna to tím bude...sice to není dlouhovlasa ale příznaky má uplně stejné (tedy na koni jsem to nezkoušel pač ho nemám;) ) ..ale ono u tý kosy to vypada važně divně když jí má před sebou(z určitého uhlu to vypada spíše jako by měla takového toho koníka na tyči;) ) ... takže jak na to koukám ...
by Aliik
11:38 08. Mar 2010
Forum: Koš
Topic: nošení kosy
Replies: 5
Views: 2536

nošení kosy

Mám takový dotaz, možná se jedná jen o mou neznalost ale,

Chtěl jsem své postavičce dát kosu. To že nemám na kosu dostatečnou sílu vím. tudíž jsem očekával bonusy dolu(taky je mám), ale to co mi vadí je to, že tu kosu nenosí na rameni ale nosí ji pred sebou jak slepeckou hůl.

to na co se chci ...
by Aliik
11:16 03. Mar 2010
Forum: Koš
Topic: Nefunkční přechod
Replies: 84
Views: 44170

Re: Nefunkční přechod

dobré... ja si nebyl jistej tak sem to raději napsal.
by Aliik
10:44 03. Mar 2010
Forum: Koš
Topic: Nefunkční přechod
Replies: 84
Views: 44170

Re: Nefunkční přechod

Nevím jestli to tu je a nebo ne ale já to nenašel

Poušt Abghad be Dali- Západní stezka- u propasti

když se jde z lokace Poušt Abghad be Dali- Západní stezka a pokračuje se dále po cestě přes "mustek přes propast" . je tam cesta která dále pokračuje ale není na ní přechod, tudíž slepá ulička či co ...
by Aliik
11:50 25. Feb 2010
Forum: Pokec
Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
Replies: 1330
Views: 469883

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Tak stačí si jen vybrat :)

ta na tom oslikovi je podle me užásná ;)
by Aliik
10:25 25. Feb 2010
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1332268

Re: Vtípky

Tak tomu se řiká povedená reklama :)
by Aliik
15:50 23. Feb 2010
Forum: Koš
Topic: Kridla tieflinga
Replies: 17
Views: 5839

Re: Kridla tieflinga

-RoF- wrote:*Drží si popruhy co má přes ramena, jak vidno na zádech má velký batoh a přes něj přehozený plášt*

:wink:

heh asi takhle co? :D

http://www.youtube.com/watch?v=HDH3PbUr ... re=related

(musí se přeskočit až tak na 01:12)
by Aliik
12:33 21. Feb 2010
Forum: Pokec
Topic: Jakou hudbu posloucháte?
Replies: 2134
Views: 702485

Re: Jakou hudbu posloucháte?

a takové hustárny nikdo neposlouchá jo? :)

http://www.youtube.com/watch?v=CMpzQeFKrYc
by Aliik
12:27 21. Feb 2010
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1332268

Re: Vtípky