Mám takový dotaz, možná se jedná jen o mou neznalost ale,
Chtěl jsem své postavičce dát kosu. To že nemám na kosu dostatečnou sílu vím. tudíž jsem očekával bonusy dolu(taky je mám), ale to co mi vadí je to, že tu kosu nenosí na rameni ale nosí ji pred sebou jak slepeckou hůl.
to na co se chci zeptat je, jestli nedostatečná síla mění i animaci nošení te zbraně, nebo je to něčím jiným? třeba jestli ženský nosí jinak kosu než chlapy?
nošení kosy
nošení kosy
Hallah Jarriams - hledající sama sebe
Gabrii - RIP, rozcupována kdesi v lesích. bohové tak chtěli
Gabrii - RIP, rozcupována kdesi v lesích. bohové tak chtěli
Re: nošení kosy
co vim tak animace noseni zbrani,destniku,vejire cehokoliv je jine u nekterych druhu hlav,treba vim ze dlouhovlasa hlava u zeny ma problem s animaci tudis takovy obourucak drzi v ruce pred sebou jako by to bylo pirko
nebo takovy destnik tasis pred sebou jak gladiatorsky stit
nevim jak u muzskych hlav,ale nejspis to bude ten samy problem.....
jedine co vim ze pokud postava sedi na koni tak vse drzi jak ma a tva kosa by mela byt na rameni.......muj obourucak tam teda aspon vzdycky na koni je a destnik je take normalne nad hlavou......
nu uz sem to kdysi nahlasovala,ale pak me proste bavilo pozorovat noseni obourucaku jak naky kord na lehko,to jen tak nikdo neumi

nevim jak u muzskych hlav,ale nejspis to bude ten samy problem.....
jedine co vim ze pokud postava sedi na koni tak vse drzi jak ma a tva kosa by mela byt na rameni.......muj obourucak tam teda aspon vzdycky na koni je a destnik je take normalne nad hlavou......
nu uz sem to kdysi nahlasovala,ale pak me proste bavilo pozorovat noseni obourucaku jak naky kord na lehko,to jen tak nikdo neumi
"Černá paní" ISabell Trpěla odsouzená božskou krásou,kurtizánou v tmavých koutech byla.Bičem omotávala pavoučí spásou,dobré i zlé pohledem oslepila.Nenáviděna i milována.Není prolité krve,které by litovala.Kdo přežil její lásku i bolest již nezapomene.To stovkám obětí její znak připomene.Lid jí nazval Černou paní, když se jitro krví zabarvilo.Přesto ticho jen po temné zbylo
Re: nošení kosy
Tak ze sebe nedělejte sedláky a máte po problému 
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: nošení kosy
nespamuj 
"Černá paní" ISabell Trpěla odsouzená božskou krásou,kurtizánou v tmavých koutech byla.Bičem omotávala pavoučí spásou,dobré i zlé pohledem oslepila.Nenáviděna i milována.Není prolité krve,které by litovala.Kdo přežil její lásku i bolest již nezapomene.To stovkám obětí její znak připomene.Lid jí nazval Černou paní, když se jitro krví zabarvilo.Přesto ticho jen po temné zbylo
Re: nošení kosy
Aha...no mozna to tím bude...sice to není dlouhovlasa ale příznaky má uplně stejné (tedy na koni jsem to nezkoušel pač ho nemám;) ) ..ale ono u tý kosy to vypada važně divně když jí má před sebou(z určitého uhlu to vypada spíše jako by měla takového toho koníka na tyči;) ) ... takže jak na to koukám tak je to už starsí problém a nejspíše nejde nejak vyřešit ?
Hallah Jarriams - hledající sama sebe
Gabrii - RIP, rozcupována kdesi v lesích. bohové tak chtěli
Gabrii - RIP, rozcupována kdesi v lesích. bohové tak chtěli
Re: nošení kosy
To souvisi s bojovymi a dalsimi animacemi. Zkoukni, co mas v override, pripadne zkus jine bojove animace.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.