Search found 757 matches
- 17:35 06. Sep 2013
- Forum: Koš
- Topic: obsidian drow
- Replies: 7
- Views: 4667
Re: obsidian drow
Vždyť je to kupecká matematika 
- 17:27 04. Sep 2013
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1362336
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Beztak si myslím, že skcriptovat se změnou jmen po nasazení helmice je zbytečnost hlavně z pohledu výkon/cena.Shaman88 wrote:Zbytečný opruz a komplikace pro neznalé hráče.xxxMajkyxxx wrote:/tp "acc hráče": tell?
- 15:18 04. Sep 2013
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1362336
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
/tp "acc hráče": tell?
- 18:13 02. Sep 2013
- Forum: Koš
- Topic: Stínový tanečník
- Replies: 6
- Views: 3644
Re: Stínový tanečník
Ah soráč. Jsem si nevšim a teď jsem na to vzpomněl, po včerejším testu.Shaman88 wrote:Ted jsem ten příspěvek odstranil. Počkejte si novou verzi.
- 18:09 02. Sep 2013
- Forum: Koš
- Topic: Stínový tanečník
- Replies: 6
- Views: 3644
Stínový tanečník
1. Hide in plain sight obdržen na 1. lvl SD namísto 11.
Re: Barbar
Potvrzuju, s mnichem to saméJ.F.Payne wrote:No, ale u ostatních se hází normálně na strach. Osoba s imunitou na fear automaticky failne save bez hodu.
- 00:32 01. Sep 2013
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1403687
Re: Poděkování
Na vrahy by se měl vydávat zbrojní pasDarK_cz wrote:Děkuju za možnost si vyzkoušet super nová povolání, doufám že spuštění NT bude již brzy
Také díky za možnost vyzkoušení a všem zúčastněným.
Šampion
1. Neobdržel feat Těžké zbroje a Pavézy
Bard
1. Kouzlo temnota 2x ve výběru kouzel při level up
2. Stejný případ s Ghust of Wind
2. Stejný případ s Ghust of Wind
Šermíř
1. Funkční pouze na rapier
2. Obdržen feat "Létání"
3. zdál se mi nefunkční bonus AC za inteligenci, ale nebylo jak ověřit
2. Obdržen feat "Létání"
3. zdál se mi nefunkční bonus AC za inteligenci, ale nebylo jak ověřit
- 01:02 30. Aug 2013
- Forum: Pokec
- Topic: League of Legends
- Replies: 993
- Views: 385649
Re: League of Legends
Asi bych si to měl zase zahrát. Kdy u toho býváš Jarri?
- 17:51 29. Aug 2013
- Forum: Pokec
- Topic: League of Legends
- Replies: 993
- Views: 385649
Re: League of Legends
Elise a Zyra ftw!
Re: lagy
Nechci to tu hned zaspamovat, tak to klidně po vyřešení smáznu, ale mám takový menší problém s NWN. Vždy, když potkám nějakého PC hráče a nebo narazím na NPC,tak hru mi přepadnou nehorázné lagy. Noťas by to měl po technické stránce bez problému zvládat a tak mě napadají jen nějaké chybějící ...
- 22:35 25. Aug 2013
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1403687
Re: Poděkování
Připojím se k poděkování, ačkoliv jsem na rozlučku nedorazil. Díky Rofovi moc za Arii a za všechny akce, které pořádal, a které oživovali dění na Thalii. Myslím, že jeho snaha byla největším přínosem pro všechny ostatní hráče. Díky Rofe
- 15:13 24. Aug 2013
- Forum: Pokec
- Topic: Jakou hudbu posloucháte?
- Replies: 2134
- Views: 702293
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Twoa!!Molly23 wrote:Vůbec hudbě nerozumíš! Zalez!xxxMajkyxxx wrote:Jako textař moc nápaditý nebyl...Molly23 wrote:Tyjo tak dnes jsem se dozvěděl, že tahle legenda letos v únoru zemřela... tak pro připomenutí jeho hlubokých textů.
MO-DO
http://www.youtube.com/watch?v=HEmgwn8vgr8