Search found 109 matches

by Bluud_Elf
15:51 14. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: Merianra - prohřešky a tresty
Replies: 48
Views: 16996

Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru

kucik wrote:...
Hmm v tom mas pravdu no.
Kazdopadne diky za normalni, emocemi nezabarvenou odpoved.
by Bluud_Elf
15:24 14. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: Merianra - prohřešky a tresty
Replies: 48
Views: 16996

Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru

Den:Takze je to jak sem cekal. Chapu, ze DM nemusi nic. DM je preci nejvyssi autorita, ale nebylo by jednodusi napred hrace minimalne jednou upozornit pred strhavanim levelu a podobne? Tobe osobne to neprijde normalni napred nekomu rict, ze dela chybu a co dela spatne, nez zacit banovat?
by Bluud_Elf
15:12 14. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: Merianra - prohřešky a tresty
Replies: 48
Views: 16996

Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru

Uz dvakrát jsem ti napsal, že se ptáš zbytečně. DM nemusí nikoho varovat předem, že mu nemá nadávat. To musí být každýmu jasný že to nemá dělat. Trest za to je popsán na fóru.

DM není povinen říkat "podívej, ty mi ale nadáváš, to bys mohl být ale potrestán, víš?"

Pravidla platí pro všechny ...
by Bluud_Elf
15:05 14. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: Merianra - prohřešky a tresty
Replies: 48
Views: 16996

Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru

Porad jeste cekam jestli mi nekdo odpovi jestli jste ho varovali predem, nebo az potom. Uz jsem se na to zeptal minimalne dvakrat a porad nic. Takze prosim potreti. Diky
by Bluud_Elf
13:48 14. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: Merianra - prohřešky a tresty
Replies: 48
Views: 16996

Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru

Dekuji

de Aers : Diky za inteligentni projev, moc si prispel do diskuse.

Luelle : Kdyz jsi jako jedna z clenu DM teamu rozhodovala o banu, tak by si mi snad mohla zodpovedet tech nekolik otazek na ktery jsem se nahore ptal, protoze jiste mas prehled o celem problemu.

Merianra : Jak rika kucik ...
by Bluud_Elf
04:21 14. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: Merianra - prohřešky a tresty
Replies: 48
Views: 16996

Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru

Az teprve tedka jsem si vsiml co se stalo a doufam, ze neni proti pravidlum pokud pozadam o vysvetleni teto situace. Chapu spravne, ze hrac se odlogoval pred smrti tudiz porusil pravidla a DM maku ho jako trest zabil a strhl mu level? A jelikoz jak vsichni vime po smrti clovek dost casto ztrati ...
by Bluud_Elf
23:31 13. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: Podtemno - chyby lokaci, NPC, prechodu - OPRAVENO
Replies: 6
Views: 3596

Re: Podtemno - chyby lokaci, NPC, prechodu a dalsi malickosti.

Prosim pokud najdete v podtemnu prechod co bude spatne klikatelnej, spatne polozenej, nebo (nedej Xi'An) dokonce bude chybet, nahlaste mi tu mapy mezi nimiz to bude. Opravim hned co to pujde!
by Bluud_Elf
14:28 13. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: Správci nedoobjednávají legendární kameny
Replies: 9
Views: 5970

Re: Správci nedoobjednávají legendární kameny

Uz si to nejak vyresil Scully, nebo porad novy kameny nemaj?
by Bluud_Elf
14:22 13. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: Destičková zbroj
Replies: 7
Views: 4230

Re: Destičková zbroj

Doreseno?
by Bluud_Elf
14:13 13. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: Krejci - update
Replies: 65
Views: 22788

Re: Krejci - update

Opraveno ci stale trva?
by Bluud_Elf
13:57 13. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: Mizí měď
Replies: 11
Views: 5062

Re: Mizí měď

Problem stale trva, nebo bylo opraveno?
by Bluud_Elf
13:45 13. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: mizej pruty
Replies: 13
Views: 7470

Re: mizej pruty

Porad jeste chyba trva, nebo uz se zadarilo?
by Bluud_Elf
13:57 12. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: Hlasovani o novem baneru na forum.
Replies: 26
Views: 12487

Re: Hlasovani o novem baneru na forum.

kucik wrote:To je super. Když budou v rozlišení jako bannery ve stávajících skinech, tak je tam hodim. Bylo by fajn, nechat je tam vybírat náhodně, ale zatim mě nenapadá, jak to tam upravit.
Muze by to bejt ve stejnem rozliseni, kdyz mi reknes jaky ze to je :)
by Bluud_Elf
12:15 12. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: Hlasovani o novem baneru na forum.
Replies: 26
Views: 12487

Re: Hlasovani o novem baneru na forum.

efu_redo wrote:Jak už jsem psal. Kamarád se děláním stránek atp živí. Mohu ho požádat o radu nebo mu to dát udělat. Když bude vědět.
Tak kdyz bude vedet, tak to bude super.
by Bluud_Elf
02:00 12. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: luk s cínovým zdobením
Replies: 5
Views: 3333

Re: luk s cínovým zdobením

Muzu presunout topic do kose, nebo se chyba jeste resi? Uz jsou prodejni ceny v normalu ne?