Hmm v tom mas pravdu no.kucik wrote:...
Kazdopadne diky za normalni, emocemi nezabarvenou odpoved.
Hmm v tom mas pravdu no.kucik wrote:...
Muze by to bejt ve stejnem rozliseni, kdyz mi reknes jaky ze to jekucik wrote:To je super. Když budou v rozlišení jako bannery ve stávajících skinech, tak je tam hodim. Bylo by fajn, nechat je tam vybírat náhodně, ale zatim mě nenapadá, jak to tam upravit.
Tak kdyz bude vedet, tak to bude super.efu_redo wrote:Jak už jsem psal. Kamarád se děláním stránek atp živí. Mohu ho požádat o radu nebo mu to dát udělat. Když bude vědět.