Merianra - prohřešky a tresty
Merianra - prohřešky a tresty
S´účtem Merianra mám tentýž problém. Okolo páte ráno jsem se přihlásil, později okolo 10 dopoledne až doposud se přihlásit nemohu.
Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru
VizMerianra wrote:S´účtem Merianra mám tentýž problém. Okolo páte ráno jsem se přihlásil, později okolo 10 dopoledne až doposud se přihlásit nemohu.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 6&start=30
Vedoucí týmu Thalie
Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru
Aha, tak to je jiná.Rejty wrote:VizMerianra wrote:S´účtem Merianra mám tentýž problém. Okolo páte ráno jsem se přihlásil, později okolo 10 dopoledne až doposud se přihlásit nemohu.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 6&start=30
Děkuji Dm Maku za jeho užasnou reakci, bez zkoumání trestat je jistě oprávněné, takových už tu bylo. Moje řečičky byly do party, kterou tvořila moje postava a moje vyvolaná příšerka. Jak vidno nebyly nikomu adresovány. Když je někdo vztahovačný, no co už. Měl jsem za to že vybublat se do hluchého kanálu je lepší volba než nějaké kraviny. Ne, není.
Pokud by mělo jít o čistě technické posouzení termínu trestu, vypršel by dnes ve 24,00.
Zřejmě nikoho nezaujme co bylo důvodem k mé nespokojenosti jakéo uživatele hry, obecně to shrnu jen do tvrzení, že je na webu několik informací, které nejsou ve hře dodržovány a Dm je odmítají projednávat.
P.S. Werdy, je mi to líto, již mi za další hru nepoděkuješ. Těch zlatek co jsi za moji Alanku (at je po tvém) utratil je mi líto. Ale měla zájem tě spolu s několika dalšími zatáhnout do své hry a cesty k nekromancii. Buď proto rád, měla v úmyslu Vás využít.
Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru
Jen věcná poznámka k systému mluvy do chatu kanál "/p *mluví*" - vidí všechna připojená DM ve hře. Není to hluchý kanál. Takže jsi nadával přímo všem DMkůmMerianra wrote:...do party...
//vskutku geniální úlet
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru
kostra příběhu nebyla ani tak špatná, jako spíš nepříliš sladěná s reáliemi světa. Nebylo z ní navíc zjevné, čeho a jakým způsobem cche postava dosáhnout a kdo jsou postavy avěci v textu zmiňované. Takže asi byla špatná.Merianra wrote:...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru
Děkuji za odpověď, také není moc blbá, ale asi je blbáDenGrasse wrote:kostra příběhu nebyla ani tak špatná, jako spíš nepříliš sladěná s reáliemi světa. Nebylo z ní navíc zjevné, čeho a jakým způsobem cche postava dosáhnout a kdo jsou postavy avěci v textu zmiňované. Takže asi byla špatná.Merianra wrote:...
Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru
Díky za tvůj názor. Normálně bych se s odpovědí nenamáhal, protože odpovídat na podnět někoho, kdo právě dostal roční BAN považuju za plýtvání časem, kterého mám jaksi dost málo. Ale přál sis to a tak jsem ti odpověděl, protože jsem si říkal, že si to zasloužíš. Za svou snahu jsem byl oceněn způsobem tobě vlastním, takže nyní se cítím zcela v pohodě, nesužován žádnými výčitkami, protože jsem se přesvědčil že jsi ten BAN dostal právem.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru
Az teprve tedka jsem si vsiml co se stalo a doufam, ze neni proti pravidlum pokud pozadam o vysvetleni teto situace. Chapu spravne, ze hrac se odlogoval pred smrti tudiz porusil pravidla a DM maku ho jako trest zabil a strhl mu level? A jelikoz jak vsichni vime po smrti clovek dost casto ztrati nervy a chvili nepremysli racionalne, kor pokud postava umre kliknutim nekoho jineho, tak ve vzteku pronesl par blbosti a DM maku nevahal vyuzit sveho prava a postaveni a vybanoval hrace na ROK ze hry?
Dal bych se chtel zeptat. Bylo provineni odpojeni pred smrti opakovane, nebo se to stalo poprve? A pokud poprve ma DM maku jistotu, ze se to nestalo nahodou? Muze se mi k tomu vyjadrit nekdo, kdo vi co se preste stalo? Pochybuju, ze Merianra jeste sleduje forum, tak asi Maku je jediny kdo by mohl. Nebude ti vadit mi to prosim trochu vysvetlit? Protoze ja osobne si predstavim, ze ban na ROK by mel bejt moznosti pouze pro hrace co opakovane porusujou pravidla, prestoze byli varovani a upozorneni jak to dopadne. Neni to trosku moc prehnane?
Kor kdyz vidim, ze ten hrac ma 4 prispevky na foru a mozna ani nevedel, ze party kanal pise i DM. Nebyl by lepsi pristup, nez lidi banovat jim veci vysvetlit a pokusit se namisto policejniho pristupu zkusit treba lidskej? Tohle je proste chovani, ktery me neprosto jde proti srsti a pokud neni OPRAVDU padny duvod proc ten clovek dostal ban, tak nemam co dodat...
Hrac Merianra joined forum 15:36 02. Jul 2010 - 7 dni mel account na foru nez dostal ban.
Tomu se rika privitani jak se patri.
Dal bych se chtel zeptat. Bylo provineni odpojeni pred smrti opakovane, nebo se to stalo poprve? A pokud poprve ma DM maku jistotu, ze se to nestalo nahodou? Muze se mi k tomu vyjadrit nekdo, kdo vi co se preste stalo? Pochybuju, ze Merianra jeste sleduje forum, tak asi Maku je jediny kdo by mohl. Nebude ti vadit mi to prosim trochu vysvetlit? Protoze ja osobne si predstavim, ze ban na ROK by mel bejt moznosti pouze pro hrace co opakovane porusujou pravidla, prestoze byli varovani a upozorneni jak to dopadne. Neni to trosku moc prehnane?
Kor kdyz vidim, ze ten hrac ma 4 prispevky na foru a mozna ani nevedel, ze party kanal pise i DM. Nebyl by lepsi pristup, nez lidi banovat jim veci vysvetlit a pokusit se namisto policejniho pristupu zkusit treba lidskej? Tohle je proste chovani, ktery me neprosto jde proti srsti a pokud neni OPRAVDU padny duvod proc ten clovek dostal ban, tak nemam co dodat...
Hrac Merianra joined forum 15:36 02. Jul 2010 - 7 dni mel account na foru nez dostal ban.
Tomu se rika privitani jak se patri.
"We all are standing in deep mud, but just few of us still look up to stars."
Czech republic RPG klub : http://www.xfire.com/clans/budweiscompany/

Nesnaž se přesvědčid bohy, že nemají pravdu. Je to boj s větrnými mlýny.
Uražená pýcha je ta nejhorší nemoc.
Czech republic RPG klub : http://www.xfire.com/clans/budweiscompany/

Nesnaž se přesvědčid bohy, že nemají pravdu. Je to boj s větrnými mlýny.
Uražená pýcha je ta nejhorší nemoc.
Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru
Na tohle není co říct.... snad jen...Bluud_Elf wrote:Az teprve tedka jsem si vsiml co se stalo a doufam, ze neni proti pravidlum pokud pozadam o vysvetleni teto situace. Chapu spravne, ze hrac se odlogoval pred smrti tudiz porusil pravidla a DM maku ho jako trest zabil a strhl mu level? A jelikoz jak vsichni vime po smrti clovek dost casto ztrati nervy a chvili nepremysli racionalne, kor pokud postava umre kliknutim nekoho jineho, tak ve vzteku pronesl par blbosti a DM maku nevahal vyuzit sveho prava a postaveni a vybanoval hrace na ROK ze hry?
Dal bych se chtel zeptat. Bylo provineni odpojeni pred smrti opakovane, nebo se to stalo poprve? A pokud poprve ma DM maku jistotu, ze se to nestalo nahodou? Muze se mi k tomu vyjadrit nekdo, kdo vi co se preste stalo? Pochybuju, ze Merianra jeste sleduje forum, tak asi Maku je jediny kdo by mohl. Nebude ti vadit mi to prosim trochu vysvetlit? Protoze ja osobne si predstavim, ze ban na ROK by mel bejt moznosti pouze pro hrace co opakovane porusujou pravidla, prestoze byli varovani a upozorneni jak to dopadne. Neni to trosku moc prehnane?
Kor kdyz vidim, ze ten hrac ma 4 prispevky na foru a mozna ani nevedel, ze party kanal pise i DM. Nebyl by lepsi pristup, nez lidi banovat jim veci vysvetlit a pokusit se namisto policejniho pristupu zkusit treba lidskej? Tohle je proste chovani, ktery me neprosto jde proti srsti a pokud neni OPRAVDU padny duvod proc ten clovek dostal ban, tak nemam co dodat...
Hrac Merianra joined forum 15:36 02. Jul 2010 - 7 dni mel account na foru nez dostal ban.
Tomu se rika privitani jak se patri.
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru
* prohřešek: Odlog před smrtí (několikrát)Bluud_Elf wrote:....
+ nadávání DM.
Ikdyž si řikám že rok je možná moc. Dm je sice nejvyšší autorita, ale každýmu jednou ulítne pár slov ne?
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru
opravdu si myslíš, že o BANu rozhoduje jen a jen jedna osoba?
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru
Zřejmě si význam moji odpovědi vztahuješ podle častých výlevů jiných a komentář tvojíi větné stavby převádíš na konstatování o tvé mentální úrovni.DenGrasse wrote:Díky za tvůj názor. Normálně bych se s odpovědí nenamáhal, protože odpovídat na podnět někoho, kdo právě dostal roční BAN považuju za plýtvání časem, kterého mám jaksi dost málo. Ale přál sis to a tak jsem ti odpověděl, protože jsem si říkal, že si to zasloužíš. Za svou snahu jsem byl oceněn způsobem tobě vlastním, takže nyní se cítím zcela v pohodě, nesužován žádnými výčitkami, protože jsem se přesvědčil že jsi ten BAN dostal právem.
Tvůj názor zněl: "Neni to úplně špatné". omáčka a konstatování. "Takže je to špatné".
Stejnou metodou jsem si dovolil vyjádřit názor, že tvoje odpověď je podivná, pro výraznější vyznění s použitím slova blá.
Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru
Odpovím, prot že je tvoje vyptávání hodně blízké mému pohledu.Bluud_Elf wrote:Az teprve tedka jsem si vsiml co se stalo a doufam, ze neni proti pravidlum pokud pozadam o vysvetleni teto situace. Chapu spravne, ze hrac se odlogoval pred smrti tudiz porusil pravidla a DM maku ho jako trest zabil a strhl mu level? A jelikoz jak vsichni vime po smrti clovek dost casto ztrati nervy a chvili nepremysli racionalne, kor pokud postava umre kliknutim nekoho jineho, tak ve vzteku pronesl par blbosti a DM maku nevahal vyuzit sveho prava a postaveni a vybanoval hrace na ROK ze hry?
Dal bych se chtel zeptat. Bylo provineni odpojeni pred smrti opakovane, nebo se to stalo poprve? A pokud poprve ma DM maku jistotu, ze se to nestalo nahodou? Muze se mi k tomu vyjadrit nekdo, kdo vi co se preste stalo? Pochybuju, ze Merianra jeste sleduje forum, tak asi Maku je jediny kdo by mohl. Nebude ti vadit mi to prosim trochu vysvetlit? Protoze ja osobne si predstavim, ze ban na ROK by mel bejt moznosti pouze pro hrace co opakovane porusujou pravidla, prestoze byli varovani a upozorneni jak to dopadne. Neni to trosku moc prehnane?
Kor kdyz vidim, ze ten hrac ma 4 prispevky na foru a mozna ani nevedel, ze party kanal pise i DM. Nebyl by lepsi pristup, nez lidi banovat jim veci vysvetlit a pokusit se namisto policejniho pristupu zkusit treba lidskej? Tohle je proste chovani, ktery me neprosto jde proti srsti a pokud neni OPRAVDU padny duvod proc ten clovek dostal ban, tak nemam co dodat...
Hrac Merianra joined forum 15:36 02. Jul 2010 - 7 dni mel account na foru nez dostal ban.
Tomu se rika privitani jak se patri.
Druhý den na Thalii, první zkušenosti s umrtím. Dlooouhe čekání na stav -10Hp, při 0Hp na mě nic neutočilo. Poprvé mě hra odlogla s nápisem "byl jsi zaveden". Po relogu jsem byl rovnou v očistci. Začal jsem při dalších umrtích relogovat úmyslně, pro úsporu času. Celkem asi 6x z toho jsem zaznamenal dvkrát zajímavou výhodu, objevil jsem se položivý. To mi samotnému docházelo že to není OK. DM zásah byl ale rychlejší. Následoval vztek z chování DM obecně:
1, první postava založena po prozkoumání fora, napsán počáteční příběh, několik hodin čekání před vstupem do světa, než mi Dm oznámil že Tiefling je nemožný.
2, druhá postava, Aasimar, příběh jen vystavěn v mysli a žádost o schválení ve hře, tentokrát odpověd za pár minut, nepovolení postavy, Aasimarů a Tieflingů je ve hře moc. V obou případech ihned odchod Dm postavy pryč. Přitom na webu je info, že postava s příběhem má šanci na podporu prvních úrovní vývoje, o přemnožení ras zmíňka není, ne u pasáže o rasách pro přesnost.
3, postava s prohřeškem, založena na rychlo pro prozkoumání prvních lokací, proto více umrtí. Dm kill, odebrání xp. Hloupý komentář v představě že se jen vykecávám sám sobě, proto ta komunikace s "duší moji".
4, založení postavy s příběhem, stručným, očekával jsem následné začlenění do realií světa s pomocí DM, roční ban, za předchozí jednání, označení sama sebe za naivního idiota.
Rozhodnutí DM akceptuji, je to jejich svět, jen mě to mrzí, po dvou letech pauzy jsem dostal chut na život mimo realitu a zároveň mám cca půl roku šanci na více času.
Neva, třeba se zabavím prací a zbohatnu:)
Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru
Docela by mě zajímalo, jaké jednání očekáváš od svého okolí, pokud někam přijdeš a první, čím na sebe upozorníš jsou opakované pokusy o podvod.
Když jsi za ně potrestán, tak si nevybíravým způsobem otevíráš pusu a ,,nevěděl jsem, že mě slyšíš" pro mě není omluva.
Ani jednou jsi se nepokusil omluvit. Nikde nevidím ani náznak nějaké lítosti nad tím, cos dělal. Stále pokračuješ v agresivním tónu a kopeš kolem sebe.
Jak sakra čekáš, že s tebou budou ostatní po této zkušeností jednat?
Když jsi za ně potrestán, tak si nevybíravým způsobem otevíráš pusu a ,,nevěděl jsem, že mě slyšíš" pro mě není omluva.
Ani jednou jsi se nepokusil omluvit. Nikde nevidím ani náznak nějaké lítosti nad tím, cos dělal. Stále pokračuješ v agresivním tónu a kopeš kolem sebe.
Jak sakra čekáš, že s tebou budou ostatní po této zkušeností jednat?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru
Čím dál víc píšeš tím víc mne utvrzuješ v názoru, že BAN byl správná věc. Zjevně jsi odhodlán dovést vše do hořkého konce, kterým v tomto případě bude BAN na fórum za pokračující urážky.Merianra wrote:Zřejmě si význam moji odpovědi vztahuješ podle častých výlevů jiných a komentář tvojíi větné stavby převádíš na konstatování o tvé mentální úrovni.
Tvůj názor zněl: "Neni to úplně špatné". omáčka a konstatování. "Takže je to špatné".
Stejnou metodou jsem si dovolil vyjádřit názor, že tvoje odpověď je podivná, pro výraznější vyznění s použitím slova blá.
Bluud_elf:
Pokud máš nějaké pochybnosti, je lepší obrátit se na příslušného DM pomocí pM, případně napsat PM Rejtymu, který řeší spory s DM. K tvému dotazu lze uvést toto:
- informace je vzata zde z fóra, lze dohledat v topicu Časté prohřešky.Rejty wrote:Odlog před jistou smrtí
* Stačí svědectví daného DM. O situaci se nedebatuje, spadnutí internetu, vypnutí PC rozhněvaným tatínkem, není dokazatelné a nebude se dohledávat.
Obvyklý trest:
- DM kill, smrt navíc, popř. stržení levelu.
Postupu DM Maku nelze nic vytknout, počínal si přesně v duchu instrukce.
Není rozhodující jak dlouho hráč na serveru hraje. Když přijdeš do prodejny lustrů a jeden rozbiješ taky tě nebudou omlouvat že jsi tam nový.
Hráč Merianra se neobtěžoval přečíst si informace na fóru, kde jsou okolnosti ohledně tieflingů a aasimarů jasně řečeny.
Udělení BANu nebylo rozhodnutím DM Maku, dokonce ho ani nenavrhoval.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...