Search found 11 matches
- 18:52 09. Mar 2010
- Forum: Koš
- Topic: Změna vzhledu postavy aneb curmande, miláček publika
- Replies: 63
- Views: 13441
Re: Změna vzhledu postavy
njn jak se zda proste s tim nic neudelam a tak to taky je....tys to zabil berserku

- 18:41 09. Mar 2010
- Forum: Koš
- Topic: Změna vzhledu postavy aneb curmande, miláček publika
- Replies: 63
- Views: 13441
- 18:29 09. Mar 2010
- Forum: Koš
- Topic: Změna vzhledu postavy aneb curmande, miláček publika
- Replies: 63
- Views: 13441
Re: Změna vzhledu postavy
no ja bych chtel proste kobolda...ale zaroven hrat na povrchu da se udelat nejakej kompromis? kobold zijici na povrchu?
- 16:43 09. Mar 2010
- Forum: Koš
- Topic: Změna vzhledu postavy aneb curmande, miláček publika
- Replies: 63
- Views: 13441
Re: Změna vzhledu postavy
Kobold
klíčové slovo:
Kobold
-2 charisma
+2 skryvani
+2 tichý pohyb
imunita na nemoci a jedy
ecl 1
No nikde tam slepotu nevidim....nespletli ste si to s Hiran
kličová slova:
Hiran
+4 sila
+2 odolnost
-2 obratnost
-2 moudrost
+4 záchranný hod proti strachu
+4 zastrašování
+4 výcvik
Darkvision ...
klíčové slovo:
Kobold
-2 charisma
+2 skryvani
+2 tichý pohyb
imunita na nemoci a jedy
ecl 1
No nikde tam slepotu nevidim....nespletli ste si to s Hiran
kličová slova:
Hiran
+4 sila
+2 odolnost
-2 obratnost
-2 moudrost
+4 záchranný hod proti strachu
+4 zastrašování
+4 výcvik
Darkvision ...
- 16:37 09. Mar 2010
- Forum: Koš
- Topic: Změna vzhledu postavy aneb curmande, miláček publika
- Replies: 63
- Views: 13441
Re: Změna vzhledu postavy
ted do chce jeste ty hikarany (nebo jak se to menuje)
no nwm no na tom screenu je kobold venku nebo ne? a slepotu nema....(fakt mi nejdou zly postavicky a v podtemnu bejt nechci ale zaroven chci kobolda tak nwm)
no nwm no na tom screenu je kobold venku nebo ne? a slepotu nema....(fakt mi nejdou zly postavicky a v podtemnu bejt nechci ale zaroven chci kobolda tak nwm)
- 16:09 09. Mar 2010
- Forum: Koš
- Topic: Změna vzhledu postavy aneb curmande, miláček publika
- Replies: 63
- Views: 13441
Re: Změna vzhledu postavy
no jo kdyby to někdo vyscreenoval bylo by to fakt úžasný no....a jeste mi vysvetlit jestli je mozny aby treba kobold zil na povrchu a uctíval dobrýho boha....něco jako deekin třeba ten taky zlej nebyl že jo
- 13:20 09. Mar 2010
- Forum: Koš
- Topic: Změna vzhledu postavy aneb curmande, miláček publika
- Replies: 63
- Views: 13441
Re: Změna vzhledu postavy
takže hrát kobolda neni žádná výhra (tak si rozjedu neco co je spíše dobro...např: Aasimar)
- 13:11 09. Mar 2010
- Forum: Koš
- Topic: Změna vzhledu postavy aneb curmande, miláček publika
- Replies: 63
- Views: 13441
Re: Změna vzhledu postavy
dobre dik moc a nejaky rady ohledne kobola? nabozenstvi?
- 13:02 09. Mar 2010
- Forum: Koš
- Topic: Změna vzhledu postavy aneb curmande, miláček publika
- Replies: 63
- Views: 13441
Re: Změna vzhledu postavy
ten kobold se muze pres externi program nebo ho musim vytvořit a kdybych ho musel nějak udělat tak jak..a tu hikavranu fakt neznam:D
- 09:55 09. Mar 2010
- Forum: Koš
- Topic: Změna vzhledu postavy aneb curmande, miláček publika
- Replies: 63
- Views: 13441
Re: Změna vzhledu postavy
díky Daanri...opravdu nemam v plánu tady bugovat protože aspoň někde ban mít nechci (já na arkhu nebugoval nevim co ty dmka na mě tam narafičili a pak mi dali bezduvodnej ban-na demone to byla pomsta za kamose:))
no a abych moc neodbočoval od tématu...opravdu by to nějak nešlo kdybych si třeba ...
no a abych moc neodbočoval od tématu...opravdu by to nějak nešlo kdybych si třeba ...
- 17:52 08. Mar 2010
- Forum: Koš
- Topic: Změna vzhledu postavy aneb curmande, miláček publika
- Replies: 63
- Views: 13441
Změna vzhledu postavy aneb curmande, miláček publika
Chtěl by sem se zeptat jestli je na thalii povolena uprava apperance postavy
např jestli si můžu nastavit vzhled třeba na starou babičku nebo třeba sukuba atd...
např jestli si můžu nastavit vzhled třeba na starou babičku nebo třeba sukuba atd...