Změna vzhledu postavy aneb curmande, miláček publika
Re: Změna vzhledu postavy
neboj se, už jsem s ním měla "tu čest" potkat ho ve hře, překvapivě na Thalii. Tak mi tu nedělej kázání, ano? Však uvidíme...
Re: Změna vzhledu postavy
Nemá to smysl se tu dohadovat. Já jsem svůj názor napsal, někdo jej pochopil *koukne na Pajky* někdo ne...Esuliams wrote:neboj se, už jsem s ním měla "tu čest" potkat ho ve hře, překvapivě na Thalii. Tak mi tu nedělej kázání, ano? Však uvidíme...
Navíc jsme v docela špatném tématu.
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Změna vzhledu postavy
Pajky ho chtela urcite ztrestat, proto ma rada tak tvy jmeno.... Trestáse(m)Tretas wrote:Nemrv mi to jméno pokaždé, když je to možné.Pajule wrote:Trestasem
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Změna vzhledu postavy
trálalááá tam tam dumdy dumdy dum...bude hřbitůvačka kvůli tomu ménu nakonec..
ted přijde daanri seřere nás a nařkne ze spamu...
dm si ho jistě ohlídá
ted přijde daanri seřere nás a nařkne ze spamu...
dm si ho jistě ohlídá
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Změna vzhledu postavy
my ho totiž dobře známeAliik wrote:chudak...se na neco zepta a vy ho hned takhle zkritizujete
a jasně že by měli všichni dostat šanci, jenže ono to je občas jako metat tuny hrachu na stěnu
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Změna vzhledu postavy
Ja uz to vzdal s vami spameri...zaspamujete vsetko co len mozete a potom sa ma clovek prerabovat v hromade zbytocnych prispevok. Ked nemate k tomu povedat nieco rozumne tak sa radsej nevyjadrujte.Pajule wrote:trálalááá tam tam dumdy dumdy dum...bude hřbitůvačka kvůli tomu ménu nakonec..
ted přijde daanri seřere nás a nařkne ze spamu...
dm si ho jistě ohlídá
A aby som nebol uplne off topic aj ja, tak co sa tyka tych prichodzich...ked skusia bugovat, porusovat pravidla alebo inac znechucovat hru ostatnym tak velmi rychlo poletia...inac je Thalia otvorena kazdemu.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Změna vzhledu postavy
díky Daanri...opravdu nemam v plánu tady bugovat protože aspoň někde ban mít nechci (já na arkhu nebugoval nevim co ty dmka na mě tam narafičili a pak mi dali bezduvodnej ban-na demone to byla pomsta za kamose:))
no a abych moc neodbočoval od tématu...opravdu by to nějak nešlo kdybych si třeba udělal sukuba a hrál s nim pěkný rp v podtemnu ?
no a abych moc neodbočoval od tématu...opravdu by to nějak nešlo kdybych si třeba udělal sukuba a hrál s nim pěkný rp v podtemnu ?
Re: Změna vzhledu postavy
Msta nikdy není dobrý důvod k něčemu špatnému. Tím se již do Tebe nijak nenavážím, pouze... spamuji ? 
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Změna vzhledu postavy
ne.curmande wrote: no a abych moc neodbočoval od tématu...opravdu by to nějak nešlo kdybych si třeba udělal sukuba a hrál s nim pěkný rp v podtemnu ?
ale je mozne si dole udleat kobolda, kterej opravdu vypada jako kobold, nebo hikavrana, je to takova obri korba.. a neco co asi neznas. dokonce na nej funguje vetsina vybaveni , a kazde vypada jinak.. tot me doporuceni.
Pokud by si hral moooooc dobre RP tak sem znal jednu postavu, ktera CASEM ziskala jednu premenu ... takze asi tak.. urcite ne od zacatku.
PS: Ten kobold je fakt nadhernej, zkus si ho a uvidis. doporucuji jen sedou kuzi, at ti sedi s nastavenim toho kobolda a nemas divny prechod mezi tvoji kuzi a nasatavenou kuzi postavicky. chce to vyzkouset.
A zase se craftí...
Re: Změna vzhledu postavy
ten kobold se muze pres externi program nebo ho musim vytvořit a kdybych ho musel nějak udělat tak jak..a tu hikavranu fakt neznam:D
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Změna vzhledu postavy
ať nezakládám nový topic, je možné někde požádat o změnu portrétu postavy? já u jedné své postavy portrét nevidím (tzn. není ani v balíku pro thalii) a nevím kam jsem ho dal ani jaký má být
potřeboval bych nový
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Změna vzhledu postavy
Viz stranky a forum Thalie.
http://thalie.pilsfree.cz/rasy-53.htm
Najdes tam vsetko podstatne od vlasnosti, cez navod ako nastavit subrasu a realie zo sveta. Staci citat.
Co sa tyka externych programkov tak tie na Thalii podporovane nie su a pouzivanie takehoto programku je v podstate porusenie pravidiela.
http://thalie.pilsfree.cz/rasy-53.htm
Najdes tam vsetko podstatne od vlasnosti, cez navod ako nastavit subrasu a realie zo sveta. Staci citat.
Co sa tyka externych programkov tak tie na Thalii podporovane nie su a pouzivanie takehoto programku je v podstate porusenie pravidiela.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Změna vzhledu postavy
dobre dik moc a nejaky rady ohledne kobola? nabozenstvi?
Re: Změna vzhledu postavy
reálie koboldů nejsou ještě úplně dotažené, každopádně je to menšinová rasa nemající vlastní sídliště, takže RP kobolda je poměrně těžké (buď jsi otrok někoho mocnějšího, nebo si musíš nějak fikaně poradit).
S náboženstvím je to snadné, koboldi se bohů (těch temných) spíš bojí, než by je uctívali, takže jim občas skládají jednoduché oběti, aby odvrátili jejich hněv. Pokud někde narazí na sílu, která je pro ně nepředstavitelná, mohou ji začít uctívat.
Kobold - otrok bude obvykle uctívat božstvo svých pánů.
PS: v budoucnu se to může změnit, pokud budou dotvořeny reálie této rasy podrobněji.
S náboženstvím je to snadné, koboldi se bohů (těch temných) spíš bojí, než by je uctívali, takže jim občas skládají jednoduché oběti, aby odvrátili jejich hněv. Pokud někde narazí na sílu, která je pro ně nepředstavitelná, mohou ji začít uctívat.
Kobold - otrok bude obvykle uctívat božstvo svých pánů.
PS: v budoucnu se to může změnit, pokud budou dotvořeny reálie této rasy podrobněji.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Změna vzhledu postavy
takže hrát kobolda neni žádná výhra (tak si rozjedu neco co je spíše dobro...např: Aasimar)