@Barbar
Musíš se na to koukat tak, že ty změny postihly všechny. Pořád tvoje postavy budou silnější (ať už číselně či ovládáním) než postavy většiny hráčů na serveru. Vždycky najdeš cestu, když budeš chtít a vždycky vytáhneš z postavy její maximální efektivnost. To znamená, že i za předpokladu ...
Search found 947 matches
- 10:55 13. Aug 2020
- Forum: Flames
- Topic: Ani nevím jak to pojmenovat.
- Replies: 126
- Views: 88460
- 10:40 13. Aug 2020
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Sraz aktivních hráčů
- Replies: 23
- Views: 20170
Re: Sraz aktivních hráčů
Organizátor je vybanánovanej, musíte se spojit na jiných kanálech 
- 14:19 02. Jun 2020
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1365271
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Sbírání bylin, trofejí a surovin za účelem vytvoření lektvarů/obvazů/prášků/bomb/jedů atp.Shaman88 wrote:Definuj alchymii.Derken- wrote:Plánuje se zase alchymie?
- 08:22 02. Jun 2020
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1365271
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Plánuje se zase alchymie?
- 14:26 21. May 2020
- Forum: Chyby - kouzla, odbornosti, dovednosti,...
- Topic: Stříbrná dlaň
- Replies: 1
- Views: 4573
Stříbrná dlaň
Feat Stříbrná dlaň dává jen +2 / +2. Nevím jak to mají ostatní avizované featy.Odbornosti Nenápadnost, Bdělost, Umělec, Vláda mágů, Stříbrná dlaň
- původní verze: http://nwn.wikia.com/wiki/Category:General_feats
- úprava: Bonus do dovedností zvýšen na +4 / +4.
- 10:48 16. May 2020
- Forum: Chyby - systémy, skripty,...
- Topic: Kniha vyvolávání
- Replies: 3
- Views: 6121
Re: Kniha vyvolávání
Aspoň kdyby bylo na výběr z těch variant bojovník/střelec/mág.
Je mi jedno, že nemám elementála. Vadí mi to, že klerika člověk může jet různými způsoby, ale nemůže si navolit adekvátního summona na kruhu, který umí.
Když budu mít zen klerika, tak ocením I-IX summona co bude stát přede mnou a něco ...
Je mi jedno, že nemám elementála. Vadí mi to, že klerika člověk může jet různými způsoby, ale nemůže si navolit adekvátního summona na kruhu, který umí.
Když budu mít zen klerika, tak ocením I-IX summona co bude stát přede mnou a něco ...
- 19:45 15. May 2020
- Forum: Chyby - NPC, bestie
- Topic: Summon creature V - issu_pl_ne_05
- Replies: 1
- Views: 12559
Re: Summon creature V - issu_pl_ne_05
Summon creature VI
issu_pl_ne_06 nemá v ruce válečné kladivo na které má feat.
issu_pl_ne_06 nemá v ruce válečné kladivo na které má feat.
- 18:59 15. May 2020
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Dorenský hvozd - pila - jeskyně
- Replies: 1
- Views: 3840
OPRAVENO: Dorenský hvozd - pila - jeskyně
V lokaci jsou pouze 2 rudné nánosy. Protože se ostatní suroviny vyskytují skoro vždy ve 3+ ložiscích, tak předpokládám, že se jedná o chybu.
- 22:25 14. May 2020
- Forum: Chyby - systémy, skripty,...
- Topic: Kniha vyvolávání
- Replies: 3
- Views: 6121
Kniha vyvolávání
Klerik neutrálního přesvědčení nemá možnost měnit summony skrz knihu. Na každém kruhu má jen jednoho - toho kterého vždy vyvolá.
U Čaroděje vše funguje jak má, může si tam navolit všechny elementály a ostatní monstra.
Nevím zda se jedná o záměr či ne - pokud ano, bylo by dobré na knížku dát jen ...
U Čaroděje vše funguje jak má, může si tam navolit všechny elementály a ostatní monstra.
Nevím zda se jedná o záměr či ne - pokud ano, bylo by dobré na knížku dát jen ...
- 17:21 14. May 2020
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Dorenský hvozd - soví lesík
- Replies: 1
- Views: 3336
OPRAVENO: Dorenský hvozd - soví lesík
Místní boss nemá trofej.
- 10:42 13. May 2020
- Forum: Chyby - NPC, bestie
- Topic: Summon creature V - issu_pl_ne_05
- Replies: 1
- Views: 12559
Summon creature V - issu_pl_ne_05
Dle skladby featů předpokládám, že bludičce chybí v ruce shuriken.
- 11:33 12. May 2020
- Forum: Ostatní chyby
- Topic: Překupník
- Replies: 3
- Views: 8041
Re: Překupník
Po jaké době? 
- 01:00 12. May 2020
- Forum: Ostatní chyby
- Topic: Překupník
- Replies: 3
- Views: 8041
Překupník
Ahoj,
dal jsem k překupníkovi meteor, který tam už není. Nicméně v bance nemám ani o zlatku víc.
Co s tím?
Edit: Navíc jsem zjistil, že limit 20 ks věcí je na acc a ne na postavu - chyba nebo záměr?
dal jsem k překupníkovi meteor, který tam už není. Nicméně v bance nemám ani o zlatku víc.
Co s tím?
Edit: Navíc jsem zjistil, že limit 20 ks věcí je na acc a ne na postavu - chyba nebo záměr?
- 15:04 07. May 2020
- Forum: Chyby - lokace
- Topic: Poušť - chrám Vševidoucího - komnaty 1/2
- Replies: 9
- Views: 13639
Re: Poušť - chrám Vševidoucího - komnaty 1/2
A já se ptal, jestli je za jiná monstra jinde víc xp, nebo není, ale odpověď jsem nedostal.
Rejty nevím. Nemám přístup k paletě ani nemám 29. lvl. Expy se stále odvíjí podle CR( CL, už nevím jak se to jmenuje :) ) monstra ne?
Proto je lepší řešit zda je to záměr nebo ne, protože pak už je to jen ...
Rejty nevím. Nemám přístup k paletě ani nemám 29. lvl. Expy se stále odvíjí podle CR( CL, už nevím jak se to jmenuje :) ) monstra ne?
Proto je lepší řešit zda je to záměr nebo ne, protože pak už je to jen ...
- 09:21 07. May 2020
- Forum: Chyby - lokace
- Topic: Poušť - chrám Vševidoucího - komnaty 1/2
- Replies: 9
- Views: 13639
Re: Poušť - chrám Vševidoucího - komnaty 1/2
Tedy záměr? 