Search found 947 matches

by Derken-
10:55 13. Aug 2020
Forum: Flames
Topic: Ani nevím jak to pojmenovat.
Replies: 126
Views: 88460

Re: Ani nevím jak to pojmenovat.

@Barbar

Musíš se na to koukat tak, že ty změny postihly všechny. Pořád tvoje postavy budou silnější (ať už číselně či ovládáním) než postavy většiny hráčů na serveru. Vždycky najdeš cestu, když budeš chtít a vždycky vytáhneš z postavy její maximální efektivnost. To znamená, že i za předpokladu ...
by Derken-
10:40 13. Aug 2020
Forum: Srazy a setkání
Topic: Sraz aktivních hráčů
Replies: 23
Views: 20170

Re: Sraz aktivních hráčů

Organizátor je vybanánovanej, musíte se spojit na jiných kanálech :mrgreen:
by Derken-
14:19 02. Jun 2020
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1365271

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Shaman88 wrote:
Derken- wrote:Plánuje se zase alchymie?
Definuj alchymii.
Sbírání bylin, trofejí a surovin za účelem vytvoření lektvarů/obvazů/prášků/bomb/jedů atp.
by Derken-
08:22 02. Jun 2020
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1365271

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Plánuje se zase alchymie?
by Derken-
14:26 21. May 2020
Forum: Chyby - kouzla, odbornosti, dovednosti,...
Topic: Stříbrná dlaň
Replies: 1
Views: 4573

Stříbrná dlaň

Odbornosti Nenápadnost, Bdělost, Umělec, Vláda mágů, Stříbrná dlaň
- původní verze: http://nwn.wikia.com/wiki/Category:General_feats
- úprava: Bonus do dovedností zvýšen na +4 / +4.
Feat Stříbrná dlaň dává jen +2 / +2. Nevím jak to mají ostatní avizované featy.
by Derken-
10:48 16. May 2020
Forum: Chyby - systémy, skripty,...
Topic: Kniha vyvolávání
Replies: 3
Views: 6121

Re: Kniha vyvolávání

Aspoň kdyby bylo na výběr z těch variant bojovník/střelec/mág.

Je mi jedno, že nemám elementála. Vadí mi to, že klerika člověk může jet různými způsoby, ale nemůže si navolit adekvátního summona na kruhu, který umí.

Když budu mít zen klerika, tak ocením I-IX summona co bude stát přede mnou a něco ...
by Derken-
19:45 15. May 2020
Forum: Chyby - NPC, bestie
Topic: Summon creature V - issu_pl_ne_05
Replies: 1
Views: 12559

Re: Summon creature V - issu_pl_ne_05

Summon creature VI

issu_pl_ne_06 nemá v ruce válečné kladivo na které má feat.
by Derken-
18:59 15. May 2020
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Dorenský hvozd - pila - jeskyně
Replies: 1
Views: 3840

OPRAVENO: Dorenský hvozd - pila - jeskyně

V lokaci jsou pouze 2 rudné nánosy. Protože se ostatní suroviny vyskytují skoro vždy ve 3+ ložiscích, tak předpokládám, že se jedná o chybu.
by Derken-
22:25 14. May 2020
Forum: Chyby - systémy, skripty,...
Topic: Kniha vyvolávání
Replies: 3
Views: 6121

Kniha vyvolávání

Klerik neutrálního přesvědčení nemá možnost měnit summony skrz knihu. Na každém kruhu má jen jednoho - toho kterého vždy vyvolá.

U Čaroděje vše funguje jak má, může si tam navolit všechny elementály a ostatní monstra.

Nevím zda se jedná o záměr či ne - pokud ano, bylo by dobré na knížku dát jen ...
by Derken-
17:21 14. May 2020
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Dorenský hvozd - soví lesík
Replies: 1
Views: 3336

OPRAVENO: Dorenský hvozd - soví lesík

Místní boss nemá trofej.
by Derken-
10:42 13. May 2020
Forum: Chyby - NPC, bestie
Topic: Summon creature V - issu_pl_ne_05
Replies: 1
Views: 12559

Summon creature V - issu_pl_ne_05

Dle skladby featů předpokládám, že bludičce chybí v ruce shuriken.
by Derken-
11:33 12. May 2020
Forum: Ostatní chyby
Topic: Překupník
Replies: 3
Views: 8041

Re: Překupník

Po jaké době? :)
by Derken-
01:00 12. May 2020
Forum: Ostatní chyby
Topic: Překupník
Replies: 3
Views: 8041

Překupník

Ahoj,

dal jsem k překupníkovi meteor, který tam už není. Nicméně v bance nemám ani o zlatku víc.

Co s tím?

Edit: Navíc jsem zjistil, že limit 20 ks věcí je na acc a ne na postavu - chyba nebo záměr?
by Derken-
15:04 07. May 2020
Forum: Chyby - lokace
Topic: Poušť - chrám Vševidoucího - komnaty 1/2
Replies: 9
Views: 13639

Re: Poušť - chrám Vševidoucího - komnaty 1/2

A já se ptal, jestli je za jiná monstra jinde víc xp, nebo není, ale odpověď jsem nedostal.

Rejty nevím. Nemám přístup k paletě ani nemám 29. lvl. Expy se stále odvíjí podle CR( CL, už nevím jak se to jmenuje :) ) monstra ne?

Proto je lepší řešit zda je to záměr nebo ne, protože pak už je to jen ...