Pravdepodobne budu mit spatnou istalaci. bud CD key nebo me chybi nejakej hak. Budu to muset skusit postahovat vsechno znovu.
Postavu mam
Clovek bez subrasy
povolani zlodej bez bodiku (ve hre se na dobrodruha nahodila myslim)
featy silna duse, stesti hrdinu
body sem si dal do sila,obratnost ...
Search found 49 matches
- 17:21 19. Dec 2014
- Forum: Koš
- Topic: Vyřešeno: Nejde mi zalozit postava
- Replies: 4
- Views: 4993
- 23:19 18. Dec 2014
- Forum: Koš
- Topic: Vyřešeno: Nejde mi zalozit postava
- Replies: 4
- Views: 4993
Vyřešeno: Nejde mi zalozit postava
Ahoj,
po letech bych se rad podival na thalii a skusil jestli to umim jeste hrat.
Ale mám trochu guláš v zakladani postavy nebo mozna mam neco spatnbě nainstalovany.
Po zalozeni postavy se oběvim u oltaře se 4 sloupy s -1 hp. Po uplne smrti v podsveti, kde je mi oznameno ze jsem buger.
Acc: miking ...
po letech bych se rad podival na thalii a skusil jestli to umim jeste hrat.
Ale mám trochu guláš v zakladani postavy nebo mozna mam neco spatnbě nainstalovany.
Po zalozeni postavy se oběvim u oltaře se 4 sloupy s -1 hp. Po uplne smrti v podsveti, kde je mi oznameno ze jsem buger.
Acc: miking ...
- 14:41 24. May 2012
- Forum: Koš
- Topic: ST:Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské
- Replies: 125
- Views: 36370
Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Mám pro tebe odvážný návrh, zkoušel jsi.... neběhat? Protože ja tam zkoušel jít s neviditelným npc drowem a pokud nevystřeliš jak poplašena srna.. (což bys neměl když lezeš na povrch očekaval bych ostražitost) tak si jich musíš všimnout zavčas :ewink:
To je výzva! Zkusím to teda eště jednou ...
To je výzva! Zkusím to teda eště jednou ...
- 14:20 24. May 2012
- Forum: Koš
- Topic: ST:Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské
- Replies: 125
- Views: 36370
Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Koukám co jsem rozpoutal za lavinu. Já nechci nijak ničit stávající příběhy. Zavalené a hlídané průchody dávájí mnoho možností jak rozvíjet příběh jak na povrchu, tak v podtemnu. Chápu, že závaly a hlídky se musí odstranit IC cestou a taky, že to zabere nějaký čas. Ale než se tak stane, chci mít ve ...
- 21:19 23. May 2012
- Forum: Koš
- Topic: ST:Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské
- Replies: 125
- Views: 36370
ST:Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské
Západní les, most nad roklí. Posunout trpasličí NPC tak, aby podtemnan mohl kolem nich prolézt v neviditelnosti a zase zpátky.
Naplanoval jsem si výpravu na povrch, že budu prudit povrchnany a možná je snad i trochu bavit. A místo toho si odnáším smrt a nechuť pokračovat v hrani.
Naplanoval jsem si výpravu na povrch, že budu prudit povrchnany a možná je snad i trochu bavit. A místo toho si odnáším smrt a nechuť pokračovat v hrani.
- 18:32 13. Mar 2012
- Forum: Koš
- Topic: NWN na windiows 7
- Replies: 14
- Views: 8076
Re: NWN na windiows 7
nějak to nefachá... nevíte někdo něco co s tim? v zásadě to nainstaluju, bez datadiscu to funguje, po prvnim už ne a po druhym to krachne.... píše mě to acces violation bo tak něco. Nějaké nápady? dik.
Mě to na sedmach funguje normalně. Ale nice sem neinstaloval. jen sem to překopíroval. Už hodně ...
Mě to na sedmach funguje normalně. Ale nice sem neinstaloval. jen sem to překopíroval. Už hodně ...
- 22:25 13. Feb 2012
- Forum: Koš
- Topic: Chyby v Alchymii
- Replies: 270
- Views: 72382
Re: Chyby v Alchymii
Zdravičko,
Objevil sem chybu u lektvaru OST. Nefunguje pro muj Mercurial dlouhý meč (rtuťový dlouhý meč).
Kdyby se našla dobrá duše co by to opravila byl bych moc rád. To by byly pecky až by npcečka koukaly. Kouzlo od barda krásně funguje.
Objevil sem chybu u lektvaru OST. Nefunguje pro muj Mercurial dlouhý meč (rtuťový dlouhý meč).
Kdyby se našla dobrá duše co by to opravila byl bych moc rád. To by byly pecky až by npcečka koukaly. Kouzlo od barda krásně funguje.
- 10:38 30. Dec 2011
- Forum: Diskuze
- Topic: Portréty postav
- Replies: 522
- Views: 350770
Re: Portréty postav
Sosákuje, taky díky.
- 11:01 04. Dec 2011
- Forum: Koš
- Topic: NEPRODEJNE TROFEJE
- Replies: 23
- Views: 35605
Re: NEPRODEJNE TROFEJE
Cena výkupu stále stejná 350 gp.
Napsal: 11:05 08. Črc 2010
Nejedna se o neprodejnou trofej, ale o trofej prodejnou za velmi zvlastni cenu.
Pirko mlady erinye z Piskovcovyho dolu, prodava se za 350g, pritom boss samotnej se zdal bejt alespon na stejny urovni jak Starej Drapatec jehoz ostny se ...
Napsal: 11:05 08. Črc 2010
Nejedna se o neprodejnou trofej, ale o trofej prodejnou za velmi zvlastni cenu.
Pirko mlady erinye z Piskovcovyho dolu, prodava se za 350g, pritom boss samotnej se zdal bejt alespon na stejny urovni jak Starej Drapatec jehoz ostny se ...
- 21:22 20. Nov 2011
- Forum: Koš
- Topic: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
- Replies: 76
- Views: 83116
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Lokace: Podtemno: * Daf Jamovy Tunely *
Jde se tam z daf jamova hlubina, východní branou
Nepřátelé: Ethercap, Sekáč jeskyní
Chyby:
1) Nefunguje přechod (vyznačeno šipkou na obrázku). Je tam klasickej jeskynní průchod, modrej po najetí myši, ale nic nedělá. Jak je puntík, tak to vede zpět do daf ...
Jde se tam z daf jamova hlubina, východní branou
Nepřátelé: Ethercap, Sekáč jeskyní
Chyby:
1) Nefunguje přechod (vyznačeno šipkou na obrázku). Je tam klasickej jeskynní průchod, modrej po najetí myši, ale nic nedělá. Jak je puntík, tak to vede zpět do daf ...
- 18:55 15. Nov 2011
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1362600
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
A když se zavede taková zbraň, budou lidi dál hrát siláky, nebo všichni přejdou na dex?
Pak se a bude psát na foru, že siláci mají malou obranu a nevyplatí se nikomu jet na sílu.
Pak se a bude psát na foru, že siláci mají malou obranu a nevyplatí se nikomu jet na sílu.
- 20:26 07. Nov 2011
- Forum: Koš
- Topic: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
- Replies: 306
- Views: 96951
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
K těm penězum mám dva dobré odkazy.
První je čtení. Pohádka o zlatníkovy který se vypracoval až na bankéře.
A to druhé je anglické video s českýma titulkama.
Chci celou Zemi a pět procent navíc
http://www.marketiva.cz/2009/01/chci-celou-zemi-a-pet-procent-navic/
Peníze jako dluh / Money as Debt ...
První je čtení. Pohádka o zlatníkovy který se vypracoval až na bankéře.
A to druhé je anglické video s českýma titulkama.
Chci celou Zemi a pět procent navíc
http://www.marketiva.cz/2009/01/chci-celou-zemi-a-pet-procent-navic/
Peníze jako dluh / Money as Debt ...
- 10:33 27. Oct 2011
- Forum: Koš
- Topic: Arena v podtemnu.
- Replies: 41
- Views: 22351
Arena v podtemnu.
Arena v podtemnu:
Za vstupenku 250zl, se v aréně dá neomezeně restovat. Zmačknu "R" a unava skočí na 0 a doplni se mi všechny kouzla. V praxi to vypadá takhle: Arena-dung-arena-uloženi penez,nakoupení výbavy-arena-dung...
Navic čas od restu v areně se nepočítá jako čas normálního restu.
Teda vyspím ...
Za vstupenku 250zl, se v aréně dá neomezeně restovat. Zmačknu "R" a unava skočí na 0 a doplni se mi všechny kouzla. V praxi to vypadá takhle: Arena-dung-arena-uloženi penez,nakoupení výbavy-arena-dung...
Navic čas od restu v areně se nepočítá jako čas normálního restu.
Teda vyspím ...
Re: Omluva
Jsem smutný, že padl tak krutý trest.
Život krutý a nespravedlivý. Budiž to nám ostatním příkladem.
Kdyby se ten dotyčný DM nepřeklikl a omylem nepauznul hru, ani nevíme že ve hře nejaký je a žádná hlaška by nevznikla. V klidu by se dokončil Qvestík, pak by se ozval a šlo by se na náhrady a všichni ...
Život krutý a nespravedlivý. Budiž to nám ostatním příkladem.
Kdyby se ten dotyčný DM nepřeklikl a omylem nepauznul hru, ani nevíme že ve hře nejaký je a žádná hlaška by nevznikla. V klidu by se dokončil Qvestík, pak by se ozval a šlo by se na náhrady a všichni ...
Re: Omluva
Já jsem rád, že jsi se ten večer ozval. Myslím že omluva z tvé strany rozhodně není nutná. Protože poté co jsi zaurgoval DM tým, byl problém téměř ihned vyřešen. Navíc si bojoval za jiného hráče a ne za sebe. Hráč za kterého si bojoval myslím,že je celkem nováček. Takže ve jménu nováčků v podtemnu a ...