Search found 49 matches

by Miking
17:21 19. Dec 2014
Forum: Koš
Topic: Vyřešeno: Nejde mi zalozit postava
Replies: 4
Views: 4993

Re: Nejde mi zalozit postava

Pravdepodobne budu mit spatnou istalaci. bud CD key nebo me chybi nejakej hak. Budu to muset skusit postahovat vsechno znovu.

Postavu mam
Clovek bez subrasy
povolani zlodej bez bodiku (ve hre se na dobrodruha nahodila myslim)
featy silna duse, stesti hrdinu
body sem si dal do sila,obratnost ...
by Miking
23:19 18. Dec 2014
Forum: Koš
Topic: Vyřešeno: Nejde mi zalozit postava
Replies: 4
Views: 4993

Vyřešeno: Nejde mi zalozit postava

Ahoj,
po letech bych se rad podival na thalii a skusil jestli to umim jeste hrat.
Ale mám trochu guláš v zakladani postavy nebo mozna mam neco spatnbě nainstalovany.
Po zalozeni postavy se oběvim u oltaře se 4 sloupy s -1 hp. Po uplne smrti v podsveti, kde je mi oznameno ze jsem buger.

Acc: miking ...
by Miking
14:41 24. May 2012
Forum: Koš
Topic: ST:Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské
Replies: 125
Views: 36370

Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra

Mám pro tebe odvážný návrh, zkoušel jsi.... neběhat? Protože ja tam zkoušel jít s neviditelným npc drowem a pokud nevystřeliš jak poplašena srna.. (což bys neměl když lezeš na povrch očekaval bych ostražitost) tak si jich musíš všimnout zavčas :ewink:

To je výzva! Zkusím to teda eště jednou ...
by Miking
14:20 24. May 2012
Forum: Koš
Topic: ST:Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské
Replies: 125
Views: 36370

Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra

Koukám co jsem rozpoutal za lavinu. Já nechci nijak ničit stávající příběhy. Zavalené a hlídané průchody dávájí mnoho možností jak rozvíjet příběh jak na povrchu, tak v podtemnu. Chápu, že závaly a hlídky se musí odstranit IC cestou a taky, že to zabere nějaký čas. Ale než se tak stane, chci mít ve ...
by Miking
21:19 23. May 2012
Forum: Koš
Topic: ST:Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské
Replies: 125
Views: 36370

ST:Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské

Západní les, most nad roklí. Posunout trpasličí NPC tak, aby podtemnan mohl kolem nich prolézt v neviditelnosti a zase zpátky.

Naplanoval jsem si výpravu na povrch, že budu prudit povrchnany a možná je snad i trochu bavit. A místo toho si odnáším smrt a nechuť pokračovat v hrani.
by Miking
18:32 13. Mar 2012
Forum: Koš
Topic: NWN na windiows 7
Replies: 14
Views: 8076

Re: NWN na windiows 7

nějak to nefachá... nevíte někdo něco co s tim? v zásadě to nainstaluju, bez datadiscu to funguje, po prvnim už ne a po druhym to krachne.... píše mě to acces violation bo tak něco. Nějaké nápady? dik.
Mě to na sedmach funguje normalně. Ale nice sem neinstaloval. jen sem to překopíroval. Už hodně ...
by Miking
22:25 13. Feb 2012
Forum: Koš
Topic: Chyby v Alchymii
Replies: 270
Views: 72382

Re: Chyby v Alchymii

Zdravičko,
Objevil sem chybu u lektvaru OST. Nefunguje pro muj Mercurial dlouhý meč (rtuťový dlouhý meč).

Kdyby se našla dobrá duše co by to opravila byl bych moc rád. To by byly pecky až by npcečka koukaly. Kouzlo od barda krásně funguje.
by Miking
10:38 30. Dec 2011
Forum: Diskuze
Topic: Portréty postav
Replies: 522
Views: 350770

Re: Portréty postav

Sosákuje, taky díky.
by Miking
11:01 04. Dec 2011
Forum: Koš
Topic: NEPRODEJNE TROFEJE
Replies: 23
Views: 35605

Re: NEPRODEJNE TROFEJE

Cena výkupu stále stejná 350 gp.

Napsal: 11:05 08. Črc 2010
Nejedna se o neprodejnou trofej, ale o trofej prodejnou za velmi zvlastni cenu.

Pirko mlady erinye z Piskovcovyho dolu, prodava se za 350g, pritom boss samotnej se zdal bejt alespon na stejny urovni jak Starej Drapatec jehoz ostny se ...
by Miking
21:22 20. Nov 2011
Forum: Koš
Topic: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Replies: 76
Views: 83116

Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?

Lokace: Podtemno: * Daf Jamovy Tunely *
Jde se tam z daf jamova hlubina, východní branou
Nepřátelé: Ethercap, Sekáč jeskyní

Chyby:
1) Nefunguje přechod (vyznačeno šipkou na obrázku). Je tam klasickej jeskynní průchod, modrej po najetí myši, ale nic nedělá. Jak je puntík, tak to vede zpět do daf ...
by Miking
18:55 15. Nov 2011
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1362600

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

A když se zavede taková zbraň, budou lidi dál hrát siláky, nebo všichni přejdou na dex?
Pak se a bude psát na foru, že siláci mají malou obranu a nevyplatí se nikomu jet na sílu.
by Miking
20:26 07. Nov 2011
Forum: Koš
Topic: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Replies: 306
Views: 96951

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

K těm penězum mám dva dobré odkazy.
První je čtení. Pohádka o zlatníkovy který se vypracoval až na bankéře.
A to druhé je anglické video s českýma titulkama.

Chci celou Zemi a pět procent navíc
http://www.marketiva.cz/2009/01/chci-celou-zemi-a-pet-procent-navic/

Peníze jako dluh / Money as Debt ...
by Miking
10:33 27. Oct 2011
Forum: Koš
Topic: Arena v podtemnu.
Replies: 41
Views: 22351

Arena v podtemnu.

Arena v podtemnu:
Za vstupenku 250zl, se v aréně dá neomezeně restovat. Zmačknu "R" a unava skočí na 0 a doplni se mi všechny kouzla. V praxi to vypadá takhle: Arena-dung-arena-uloženi penez,nakoupení výbavy-arena-dung...
Navic čas od restu v areně se nepočítá jako čas normálního restu.
Teda vyspím ...
by Miking
12:50 19. Oct 2011
Forum: Koš
Topic: Omluva
Replies: 26
Views: 13384

Re: Omluva

Jsem smutný, že padl tak krutý trest.
Život krutý a nespravedlivý. Budiž to nám ostatním příkladem.
Kdyby se ten dotyčný DM nepřeklikl a omylem nepauznul hru, ani nevíme že ve hře nejaký je a žádná hlaška by nevznikla. V klidu by se dokončil Qvestík, pak by se ozval a šlo by se na náhrady a všichni ...
by Miking
09:11 19. Oct 2011
Forum: Koš
Topic: Omluva
Replies: 26
Views: 13384

Re: Omluva

Já jsem rád, že jsi se ten večer ozval. Myslím že omluva z tvé strany rozhodně není nutná. Protože poté co jsi zaurgoval DM tým, byl problém téměř ihned vyřešen. Navíc si bojoval za jiného hráče a ne za sebe. Hráč za kterého si bojoval myslím,že je celkem nováček. Takže ve jménu nováčků v podtemnu a ...