Arena v podtemnu.
Arena v podtemnu.
Arena v podtemnu:
Za vstupenku 250zl, se v aréně dá neomezeně restovat. Zmačknu "R" a unava skočí na 0 a doplni se mi všechny kouzla. V praxi to vypadá takhle: Arena-dung-arena-uloženi penez,nakoupení výbavy-arena-dung...
Navic čas od restu v areně se nepočítá jako čas normálního restu.
Teda vyspím v aréně, du do dungu, vypráskám kouzla a hned mužu restovat namístě. A teprve po tomto restu se počítá doba do dalšího restu.
Rychlé řešení: Podstatně zdražit vstupenku. (10.000zl..50.000zl)
Složitější řešení: Vstupenka platí jen na jedno restnutí v aréně. Cena by se mohla snížit na cca 5000 zl, případně variabilní dle levelu.
Ps: mělo to spadnout do tématu "Co vam na Thalii vadí ", přesunout prosím tam.
Za vstupenku 250zl, se v aréně dá neomezeně restovat. Zmačknu "R" a unava skočí na 0 a doplni se mi všechny kouzla. V praxi to vypadá takhle: Arena-dung-arena-uloženi penez,nakoupení výbavy-arena-dung...
Navic čas od restu v areně se nepočítá jako čas normálního restu.
Teda vyspím v aréně, du do dungu, vypráskám kouzla a hned mužu restovat namístě. A teprve po tomto restu se počítá doba do dalšího restu.
Rychlé řešení: Podstatně zdražit vstupenku. (10.000zl..50.000zl)
Složitější řešení: Vstupenka platí jen na jedno restnutí v aréně. Cena by se mohla snížit na cca 5000 zl, případně variabilní dle levelu.
Ps: mělo to spadnout do tématu "Co vam na Thalii vadí ", přesunout prosím tam.
Re: Arena v podtemnu.
Vstupenka podle levelu zní celkem dobře. Jinak by asi stačilo kdyby to neobnovovalo unavu, pak by lidi i nadale museli spát v hospode. Videl bych to jako kompromis.
Re: Arena v podtemnu.
A nebo prostě si najit, že se to nesmí a jestli vás někdo uvidí, nepříjdete jen o levely

_______________________________________________
"Dejte muži volnou ruku - a najdete ji někde na sobě." - Mae Westová
"Dejte muži volnou ruku - a najdete ji někde na sobě." - Mae Westová
Re: Arena v podtemnu.
Asi nejsnazší řešení by bylo, že by se po opuštění arény považovala všechna kouzla za zakouzlená a schopnosti využité. Efekt by mohl být stejný jako u neúpěšné mediace.
Re: Arena v podtemnu.
Jděte někam. To se má zas vymejšlet systém, jak zamezit ochcávání něčeho? To neni možný prostě používat mozek a nedělat, co se nemá?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Arena v podtemnu.
No v tomhle teda souhlasím s kucikem.kucik wrote:Jděte někam. To se má zas vymejšlet systém, jak zamezit ochcávání něčeho? To neni možný prostě používat mozek a nedělat, co se nemá?
Vy ste fakt už banba *píp* to fakt není možné. Musíte furt jen prasit skrz to, aby jste měli víc a byli silnější a měli vyšší ego?
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Arena v podtemnu.
Takže se nahoře nenajde nikdo kdo dojde do areny pak vyběhne ven vyčaruje kupu vyvolanych a zabahne jo?-RoF- wrote:No v tomhle teda souhlasím s kucikem.kucik wrote:Jděte někam. To se má zas vymejšlet systém, jak zamezit ochcávání něčeho? To neni možný prostě používat mozek a nedělat, co se nemá?
Vy ste fakt už banba *píp* to fakt není možné. Musíte furt jen prasit skrz to, aby jste měli víc a byli silnější a měli vyšší ego?
Ja bych tim chtěl jen upravit, že se to netýká jen areny v podtemnu, i když tam je líp přistupná.
Myslim, že bude stačit, když se to napiše na strankach jako zákaz, který bude trestá a tím se to vyřeší.
Re: Arena v podtemnu.
Věřím, že určitě najde, tohle platilo pro povrch i pro podtemno.Zindo wrote:Takže se nahoře nenajde nikdo kdo dojde do areny pak vyběhne ven vyčaruje kupu vyvolanych a zabahne jo?-RoF- wrote:No v tomhle teda souhlasím s kucikem.kucik wrote:Jděte někam. To se má zas vymejšlet systém, jak zamezit ochcávání něčeho? To neni možný prostě používat mozek a nedělat, co se nemá?
Vy ste fakt už banba *píp* to fakt není možné. Musíte furt jen prasit skrz to, aby jste měli víc a byli silnější a měli vyšší ego?
Ja bych tim chtěl jen upravit, že se to netýká jen areny v podtemnu, i když tam je líp přistupná.
Myslim, že bude stačit, když se to napiše na strankach jako zákaz, který bude trestá a tím se to vyřeší.
Ale prostě vymýšlet skrz takové osoby nový systém je nehorázná kravina. Páč to vede k tomu, že WB nedělá nic jiné jak upravuje systém pro jisté prasata a DM nedělá nic jiné než že ty prasata hlídá.
Tak zákaz je jen prevence, ale když bdue ,holt to třeba někteří nebudou dělat.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Arena v podtemnu.
Miking wrote:Arena v podtemnu:
Za vstupenku 250zl, se v aréně dá neomezeně restovat. Zmačknu "R" a unava skočí na 0 a doplni se mi všechny kouzla. V praxi to vypadá takhle: Arena-dung-arena-uloženi penez,nakoupení výbavy-arena-dung...
Navic čas od restu v areně se nepočítá jako čas normálního restu.
Teda vyspím v aréně, du do dungu, vypráskám kouzla a hned mužu restovat namístě. A teprve po tomto restu se počítá doba do dalšího restu.
Rychlé řešení: Podstatně zdražit vstupenku. (10.000zl..50.000zl)
Složitější řešení: Vstupenka platí jen na jedno restnutí v aréně. Cena by se mohla snížit na cca 5000 zl, případně variabilní dle levelu.
Ps: mělo to spadnout do tématu "Co vam na Thalii vadí ", přesunout prosím tam.
Mě by osobně zajímalo proč ti to vadí?
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Arena v podtemnu.
RoFe tím "nás" myslíš koho všechny? Já jen že prd do toho vidíš a vobouváš se do všech podtemnáku !
Já arenu používal jen kvůli tomu, že byl linej napsat "/pc soul" a čekat az meditnu ..
Jednou za restart jsem se tam vyspal .. aby se mi doplnil muj jediny a strasne zivotne dulezity ionsky kamen na silu ..
Vlastně jsem se okradl o to, při meditaci, jít si real na wc nebo pro pití. Hroznej problém.
EDIT:
No když se podívám jak to jde pod sebou. Tak Kucik reagoval na post mikinga (což je podtemnan), RoF reagoval na post kucika, tudíž na podtemno.
To co bylo dále, to už jen rozvinul, že myslí tam i onam.
Já arenu používal jen kvůli tomu, že byl linej napsat "/pc soul" a čekat az meditnu ..
Jednou za restart jsem se tam vyspal .. aby se mi doplnil muj jediny a strasne zivotne dulezity ionsky kamen na silu ..
Vlastně jsem se okradl o to, při meditaci, jít si real na wc nebo pro pití. Hroznej problém.
EDIT:
No když se podívám jak to jde pod sebou. Tak Kucik reagoval na post mikinga (což je podtemnan), RoF reagoval na post kucika, tudíž na podtemno.
To co bylo dále, to už jen rozvinul, že myslí tam i onam.
Last edited by -darkvision- on 12:52 27. Oct 2011, edited 1 time in total.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Arena v podtemnu.
nepsal nahodou o par radku vys,ze mysli vsechny? i dole i nahore? .. 
Lossë Hyaro
Re: Arena v podtemnu.
A mě z toho přišlo spíš, že to RoF směřuje všem "ochcávačům" systému-darkvision- wrote:.
Elverin z rodu Darwolf - Všechno ví, všechno zná, všude byla dvakrát, za moře vidí a klíče má i od lesa
Re: Arena v podtemnu.
...bez ohledu, na rasu, barvu kůže a vyznání. Amen.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Arena v podtemnu.
Taky se mi to zneužívání nezdá no
. Jinak Darku, je to tvůj problém, že vidíš pod pojmem "zneužívači" právě podtemňany, ne li přímo útok, či narážku na tebe. No offence
. Jakýkoliv zneužívání něčeho se mi příčí, at už nahoře, dole, nebo u DM, u politiků..... blá blá... a tak dál.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬