Search found 6 matches

by GT.Hornet
21:21 29. Sep 2012
Forum: Pokec
Topic: Zajímavá videa
Replies: 526
Views: 254966

Re: Zajímavá videa

Jestli tu to bylo? Proč né znovu :twisted:
http://www.youtube.com/watch?v=Ea3RAkGq ... r_embedded#!
by GT.Hornet
10:27 26. Sep 2012
Forum: Pokec
Topic: World of Planes
Replies: 417
Views: 202986

Re: World of Planes

Z nějakého záhadného důvodu mi to nejde spustit. Nechci si připustit,že je to mojí NWN sestavou. :twisted:

Spustím klienta ,stáhne se poslední verze atd, smáčknu play .Problikne nějaké okno a nic se neděje.
Měl jste někdo stejný problém?
by GT.Hornet
21:35 23. Sep 2012
Forum: Pokec
Topic: Fantasy obrazárna
Replies: 984
Views: 382376

Re: Fantasy obrazárna

.
by GT.Hornet
12:42 13. May 2010
Forum: Koš
Topic: Smazání postavy
Replies: 5
Views: 3131

Re: Smazání postavy

jojoj koukám na starší příspěvky děkuju za pomoc:)
by GT.Hornet
12:38 13. May 2010
Forum: Koš
Topic: Smazání postavy
Replies: 5
Views: 3131

Re: Smazání postavy

Radim wrote:
GT.Hornet wrote:Ahoj prosím chtěla bych smazat postavu.
ACC: GT.Hornet
Postava: Gorhynk dračí hněv (1lvl)

Předem děkuji
Nemažou se,v klidu založ novou a začni hrát :mrgreen:

Ale když sem tuhle postavu pokazila a chtěla bych stejné jméno na té další?
by GT.Hornet
12:20 13. May 2010
Forum: Koš
Topic: Smazání postavy
Replies: 5
Views: 3131

Smazání postavy

Ahoj prosím chtěla bych smazat postavu.
ACC: GT.Hornet
Postava: Gorhynk dračí hněv (1lvl)

Předem děkuji