http://www.youtube.com/watch?v=Ea3RAkGq ... r_embedded#!
Search found 6 matches
- 21:21 29. Sep 2012
- Forum: Pokec
- Topic: Zajímavá videa
- Replies: 526
- Views: 254966
- 10:27 26. Sep 2012
- Forum: Pokec
- Topic: World of Planes
- Replies: 417
- Views: 202986
Re: World of Planes
Z nějakého záhadného důvodu mi to nejde spustit. Nechci si připustit,že je to mojí NWN sestavou.
Spustím klienta ,stáhne se poslední verze atd, smáčknu play .Problikne nějaké okno a nic se neděje.
Měl jste někdo stejný problém?
Spustím klienta ,stáhne se poslední verze atd, smáčknu play .Problikne nějaké okno a nic se neděje.
Měl jste někdo stejný problém?
- 21:35 23. Sep 2012
- Forum: Pokec
- Topic: Fantasy obrazárna
- Replies: 984
- Views: 382376
- 12:42 13. May 2010
- Forum: Koš
- Topic: Smazání postavy
- Replies: 5
- Views: 3131
Re: Smazání postavy
jojoj koukám na starší příspěvky děkuju za pomoc:)
- 12:38 13. May 2010
- Forum: Koš
- Topic: Smazání postavy
- Replies: 5
- Views: 3131
Re: Smazání postavy
Radim wrote:Nemažou se,v klidu založ novou a začni hrátGT.Hornet wrote:Ahoj prosím chtěla bych smazat postavu.
ACC: GT.Hornet
Postava: Gorhynk dračí hněv (1lvl)
Předem děkuji
Ale když sem tuhle postavu pokazila a chtěla bych stejné jméno na té další?
- 12:20 13. May 2010
- Forum: Koš
- Topic: Smazání postavy
- Replies: 5
- Views: 3131
Smazání postavy
Ahoj prosím chtěla bych smazat postavu.
ACC: GT.Hornet
Postava: Gorhynk dračí hněv (1lvl)
Předem děkuji
ACC: GT.Hornet
Postava: Gorhynk dračí hněv (1lvl)
Předem děkuji