Ahoj prosím chtěla bych smazat postavu.
ACC: GT.Hornet
Postava: Gorhynk dračí hněv (1lvl)
Předem děkuji
Smazání postavy
Smazání postavy
Jedna dvě Freddy jde.....
Ženskou hraju: Muži uctivající Xi´An nesmí být kleriky!! Netrpím žádnou zvrácenou úchykou.
Ženskou hraju: Muži uctivající Xi´An nesmí být kleriky!! Netrpím žádnou zvrácenou úchykou.
Re: Smazání postavy
Nemažou se,v klidu založ novou a začni hrátGT.Hornet wrote:Ahoj prosím chtěla bych smazat postavu.
ACC: GT.Hornet
Postava: Gorhynk dračí hněv (1lvl)
Předem děkuji
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Smazání postavy
Radim wrote:Nemažou se,v klidu založ novou a začni hrátGT.Hornet wrote:Ahoj prosím chtěla bych smazat postavu.
ACC: GT.Hornet
Postava: Gorhynk dračí hněv (1lvl)
Předem děkuji
Ale když sem tuhle postavu pokazila a chtěla bych stejné jméno na té další?
Jedna dvě Freddy jde.....
Ženskou hraju: Muži uctivající Xi´An nesmí být kleriky!! Netrpím žádnou zvrácenou úchykou.
Ženskou hraju: Muži uctivající Xi´An nesmí být kleriky!! Netrpím žádnou zvrácenou úchykou.
Re: Smazání postavy
Se resi tak ..ze si na konec jmena das malou tecku....treba.GT.Hornet wrote:Radim wrote:Nemažou se,v klidu založ novou a začni hrátGT.Hornet wrote:Ahoj prosím chtěla bych smazat postavu.
ACC: GT.Hornet
Postava: Gorhynk dračí hněv (1lvl)
Předem děkuji
Ale když sem tuhle postavu pokazila a chtěla bych stejné jméno na té další?
Lossë Hyaro
Re: Smazání postavy
jojoj koukám na starší příspěvky děkuju za pomoc:)
Jedna dvě Freddy jde.....
Ženskou hraju: Muži uctivající Xi´An nesmí být kleriky!! Netrpím žádnou zvrácenou úchykou.
Ženskou hraju: Muži uctivající Xi´An nesmí být kleriky!! Netrpím žádnou zvrácenou úchykou.
Re: Smazání postavy
lepší je nacpat tam o mezeru víc někam..nebo mezeru před jméno
vypadá to líp než tečky
vypadá to líp než tečky
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche