Smazání postavy

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
GT.Hornet
Nováček
Posts: 12
Joined: 00:56 13. May 2010

Smazání postavy

Post by GT.Hornet »

Ahoj prosím chtěla bych smazat postavu.
ACC: GT.Hornet
Postava: Gorhynk dračí hněv (1lvl)

Předem děkuji
Jedna dvě Freddy jde.....

Ženskou hraju: Muži uctivající Xi´An nesmí být kleriky!! Netrpím žádnou zvrácenou úchykou.
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Smazání postavy

Post by Radim »

GT.Hornet wrote:Ahoj prosím chtěla bych smazat postavu.
ACC: GT.Hornet
Postava: Gorhynk dračí hněv (1lvl)

Předem děkuji
Nemažou se,v klidu založ novou a začni hrát :mrgreen:
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
GT.Hornet
Nováček
Posts: 12
Joined: 00:56 13. May 2010

Re: Smazání postavy

Post by GT.Hornet »

Radim wrote:
GT.Hornet wrote:Ahoj prosím chtěla bych smazat postavu.
ACC: GT.Hornet
Postava: Gorhynk dračí hněv (1lvl)

Předem děkuji
Nemažou se,v klidu založ novou a začni hrát :mrgreen:

Ale když sem tuhle postavu pokazila a chtěla bych stejné jméno na té další?
Jedna dvě Freddy jde.....

Ženskou hraju: Muži uctivající Xi´An nesmí být kleriky!! Netrpím žádnou zvrácenou úchykou.
User avatar
marii
Šlechtic
Posts: 499
Joined: 12:44 02. May 2007

Re: Smazání postavy

Post by marii »

GT.Hornet wrote:
Radim wrote:
GT.Hornet wrote:Ahoj prosím chtěla bych smazat postavu.
ACC: GT.Hornet
Postava: Gorhynk dračí hněv (1lvl)

Předem děkuji
Nemažou se,v klidu založ novou a začni hrát :mrgreen:

Ale když sem tuhle postavu pokazila a chtěla bych stejné jméno na té další?
Se resi tak ..ze si na konec jmena das malou tecku....treba.
Lossë Hyaro
User avatar
GT.Hornet
Nováček
Posts: 12
Joined: 00:56 13. May 2010

Re: Smazání postavy

Post by GT.Hornet »

jojoj koukám na starší příspěvky děkuju za pomoc:)
Jedna dvě Freddy jde.....

Ženskou hraju: Muži uctivající Xi´An nesmí být kleriky!! Netrpím žádnou zvrácenou úchykou.
User avatar
Luelle
Velmistr
Posts: 1086
Joined: 18:54 20. Dec 2009

Re: Smazání postavy

Post by Luelle »

lepší je nacpat tam o mezeru víc někam..nebo mezeru před jméno
vypadá to líp než tečky
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.

„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche
Locked