Zdravicko, mam problem s pripojenim do hry. Jeste vcera vse fungovalo jak ma, dnes, kdyz se chci pripojit, se dostanu k vyberu postavy, kliknu na hrát a zůstane pouze černá obrazovka, někdy spadne celá hra.
Na foru jsem nasel, ze mel nekdo stejny problem, mu ovsem pomohla kontrola ip adresy. Ja ip ...
Search found 1 match
- 21:28 26. May 2010
- Forum: Koš
- Topic: Pad hry/nemoznost pripojeni
- Replies: 3
- Views: 2396