Zdravicko, mam problem s pripojenim do hry. Jeste vcera vse fungovalo jak ma, dnes, kdyz se chci pripojit, se dostanu k vyberu postavy, kliknu na hrát a zůstane pouze černá obrazovka, někdy spadne celá hra.
Na foru jsem nasel, ze mel nekdo stejny problem, mu ovsem pomohla kontrola ip adresy. Ja ip adresu zkontroloval, zaskrtnul at se kontroluje i nekontroluje, zkousel se pripojit pres nekolik ruznych portu zkousel se pripojit prsz asupce na thalii i pres normalni hru a rucnim vypisovanim cesty k serveru a nic ...
Singleplayer normalne funguje, ip adresa sedi, cd klice sedi ...
Pad hry/nemoznost pripojeni
Re: Pad hry/nemoznost pripojeni
Mas tu smulu, ze se prihlasujes ze stejnych adres, jako zabanovany uzivatel freezey.
Pokud se za tebe zaruci alespon jeden duveryhodny hrac, tak ti pro tenhle ucet nastavim vyjimku z banu.
Pokud se za tebe zaruci alespon jeden duveryhodny hrac, tak ti pro tenhle ucet nastavim vyjimku z banu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Pad hry/nemoznost pripojeni
za hrace s hernim uctem kafoo se zarucuji svym vlastnim "krkem" dekuji.
Re: Pad hry/nemoznost pripojeni
ja mam problem že někdy ani neřekne že je restart a prostě se server vypne ani to neni že by spadl ale prostě jak kdyby ho někdo z DM/WB vypnul na tvrdo
Vruug Kostilam- Ohromně silný hakavarn.
Salles Walten- sukničkář a typickej chlap jak má být !
Yormo - neznámý pochůzkář
Salles Walten- sukničkář a typickej chlap jak má být !
Yormo - neznámý pochůzkář