Díky moc všem..
A chyba byla jinde.. Teď to zkouším u kámoše na jeho PC a když to nepude tak to zkusím postahovat z toho valutu.. Dík moc za radu!!
Search found 2 matches
- 21:17 08. Jun 2010
- Forum: Koš
- Topic: Prozba o pomoc (CEP haky)
- Replies: 4
- Views: 2896
- 16:42 07. Jun 2010
- Forum: Koš
- Topic: Prozba o pomoc (CEP haky)
- Replies: 4
- Views: 2896
Prozba o pomoc (CEP haky)
Mám takový malý problém.. Nejde mi nainstalovat nebo rozbalit (nebo jsem tak blb*j, že už si nepamatuju co s tím) hak CEP 2.1, který je na ke stažení na domovském webu.. Přesněji mi chybí CEP2_core1 až CEP2_core6 + CEP2_custom.. Nějak mi to háže chybu asi v 56% při instalaci..
Tak jsem se chtěl ...
Tak jsem se chtěl ...