Prozba o pomoc (CEP haky)

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Gefik
Nováček
Posts: 2
Joined: 19:05 20. May 2010

Prozba o pomoc (CEP haky)

Post by Gefik »

Mám takový malý problém.. Nejde mi nainstalovat nebo rozbalit (nebo jsem tak blb*j, že už si nepamatuju co s tím) hak CEP 2.1, který je na ke stažení na domovském webu.. Přesněji mi chybí CEP2_core1 až CEP2_core6 + CEP2_custom.. Nějak mi to háže chybu asi v 56% při instalaci..
Tak jsem se chtěl zeptat jestli by šlo a jestli by byl někdo tak ochotný, kdo by mi to upnul někde na netu nebo jestli nejsou nějak zvlášť velké tak poslat na maila..
Předem dík!!
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Prozba o pomoc (CEP haky)

Post by kucik »

Je to velké. Když použiješ google, na první pokus tě to hodí na vault, kde je ke stažení CEP:

http://nwvault.ign.com/View.php?view=ha ... il&id=7000
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Prozba o pomoc (CEP haky)

Post by Bahnak »

u toho CEPu... měl jsem ten samý problém, instaloval se a pak na nějakém procentu se instalovat přestal.
Po pul hodce jsem to stornil a byl šlus i se všim...
Nakonec jsem přišel na to, že ten instalator když necham v klidu třeba hodinku - dvě (nepamatuju si přesně, koukal jsem na film...) tak to nakonec doinstaluje bez problémů... tak možná máš podobnej problém... když ne tak ne...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Prozba o pomoc (CEP haky)

Post by Radim »

Přesně tohle samý mi to při instalaci dělalo taky,prostě zákus a po nějaký době se naistalovalo
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Gefik
Nováček
Posts: 2
Joined: 19:05 20. May 2010

Re: Prozba o pomoc (CEP haky)

Post by Gefik »

Díky moc všem..
A chyba byla jinde.. Teď to zkouším u kámoše na jeho PC a když to nepude tak to zkusím postahovat z toho valutu.. Dík moc za radu!!
Locked