Search found 9 matches

by alchariot
15:18 11. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: GS
Replies: 189
Views: 50273

Re: GS

Gsko ja je je fakt víc než směšný. Doufám, že to team zváží a vážně ho v brzké době upraví na 1kolo/lvl. Tak jak to je nastavené teď je to přehnané a kdo má aspoň trochu soudnosti mi dá za pravdu.

Nesuhlasim. Takze minimalne ja ti za pravdu nedam. Ale sak skriplime tych casterov este viac, nech ...
by alchariot
23:37 30. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: Vytvoř silnější nemrtvého
Replies: 3
Views: 3834

Re: Vytvoř silnější nemrtvého

Kurna ze vy ty popisy uprav kuzel vobec necitate?

Z webu:
Vytvoř silnějšího nemrtvého (dle úrovně)
18-19 - Vyvolán velitel rytířů zkázy
20+ - Vyvolána silnější spektra

Takze sa ti vyvolava spravny nemrtvy, bug vidim len v tom odvolavani, ale nie v tom co sa vyvola.
by alchariot
23:31 30. Jun 2010
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1332344

Re: Vtípky

by alchariot
13:17 22. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: Persuade
Replies: 33
Views: 12009

Re: Persuade

Ja vacsinou ked hrac hadze, len sa zariadim podla toho aka vysoka je jeho vlastnost vyplyvajuca z hodu a kolko hodil. Tym chcem povedat, ze vo velkem miere nehadzem proti niekomu, ale sluzi to ako informacia pre mna ako zahrat situaciu.

Al.
by alchariot
18:36 20. Jun 2010
Forum: Pokec
Topic: Váš portret
Replies: 489
Views: 240821

Re: Váš portret

V Dansku:

Image
by alchariot
19:57 19. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: Bezva hra...
Replies: 91
Views: 31206

Re: Bezva hra...

Tak kedze mam s DMkovanim v NwN skusenosti (Ach ta Ark 2...) tiez napisem svoje zazitky.

Verte tomu, ze cielom DM nie je vam zavriet niekde postavu, ci zneprijemnit hru a idealny stav na serveri je, ked sa DM logne a miesto toho, aby robil policajta, moze pre skupinu hracov rozvinut zaujimavy ...
by alchariot
14:39 12. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: ---Klub přátel permanentní smrti---
Replies: 71
Views: 22581

Re: ---Klub přátel permanentní smrti---

Vsetky vase reakcie chapem a aspon mi dalo citanie tohoto topicu predstavu o tom ako zmyslaju niektori hraci.

Prosim len sa zamyslite, ze ak by niekto necitil potrebu napisat tento topic, tak by ho nenapisal a ten dovod nebol bat sa o postavu, ale aby hraci uvazovali, nez niekoho zabiju byt len ...
by alchariot
20:52 11. Jun 2010
Forum: Diskuze
Topic: Portréty postav
Replies: 522
Views: 350929

Re: Portréty postav

Anade Maevirr:

Image
by alchariot
20:43 11. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: ---Klub přátel permanentní smrti---
Replies: 71
Views: 22581

Re: ---Klub přátel permanentní smrti---

Jen tím vším chci říct, že se mi to celé zdá jako vyhrožování a honění ega. Rozhodně nikdy nebudu jakkoliv zohleďnovat to, jestli si chce někdo dobrovolně dát Permku. Je to jeho rozhodnutí a já to po něm nechci. A přijde mi trapné že tím někdo mává někomu před nosem.

Mno doby kedy som si "honil ...