U tohoto kouzla jsem se setkal hned s několika problémy.
1) na mojí úrovni klerika bych měl mít při povolání licha, nemám objeví se rytíř zkázy
2) rytíř zkázy nejde odvolat a po restu se může přivolat další a první nezmizí, takhle to jde dělat x-krát za sebou (i když dám odvolat)
3) rytíř zkázy se po zabití zvedne i po několika násobném zabití
Vytvoř silnější nemrtvého
Vytvoř silnější nemrtvého
=========================
Elundiren R'rorrok
=========================
Elundiren R'rorrok
=========================
Re: Vytvoř silnější nemrtvého
(omlouvám se za spam OT)
...toť vskutku Silnější nemrtvý!

...toť vskutku Silnější nemrtvý!
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Vytvoř silnější nemrtvého
Kurna ze vy ty popisy uprav kuzel vobec necitate?
Z webu:
Vytvoř silnějšího nemrtvého (dle úrovně)
18-19 - Vyvolán velitel rytířů zkázy
20+ - Vyvolána silnější spektra
Takze sa ti vyvolava spravny nemrtvy, bug vidim len v tom odvolavani, ale nie v tom co sa vyvola.
Z webu:
Vytvoř silnějšího nemrtvého (dle úrovně)
18-19 - Vyvolán velitel rytířů zkázy
20+ - Vyvolána silnější spektra
Takze sa ti vyvolava spravny nemrtvy, bug vidim len v tom odvolavani, ale nie v tom co sa vyvola.
Re: Vytvoř silnější nemrtvého
Tak ten bug toho kouzla, že nejdou odvolat je i na lelvu klerika 20+ spektra se zvedá i po nějakolikanásobném zabití nebo po odvolávání nejde pryč.
Ještě mi přijde trochu divný, že klerik na takový úrovni si dokáže jako nemrtvýho sluhu povolat jen takovou stačičku s odpuštěním to i ten rytíř zkázy byl lepší.
Ještě mi přijde trochu divný, že klerik na takový úrovni si dokáže jako nemrtvýho sluhu povolat jen takovou stačičku s odpuštěním to i ten rytíř zkázy byl lepší.
=========================
Elundiren R'rorrok
=========================
Elundiren R'rorrok
=========================