Search found 39 matches
- 09:44 31. Mar 2013
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1406189
Re: Poděkování
Dík za hru Podtemňákům a Podtemňačkám 
- 17:19 29. Mar 2013
- Forum: Pokec
- Topic: Vaše plocha
- Replies: 274
- Views: 152941
- 17:38 18. Mar 2013
- Forum: Diskuze
- Topic: Portréty postav
- Replies: 522
- Views: 351905
Re: Portréty postav
Zargos :
Sab'thrae Zau'ndar :
Re: Připojení
Má pravdu ten chlapec - nedávno jsem přeinstalovával a ten kompletní balík haků byl porušenej. Musí se to stahovat po jednom 
- 16:35 23. Jan 2013
- Forum: Koš
- Topic: NPC puldračice
- Replies: 27
- Views: 11109
Re: NPC puldračice
Jasně. Protože na věcech, co lidi řeknou na foru strašně záleží. Nemůžu se přes to dostat, RoFe. 
- 16:21 23. Jan 2013
- Forum: Koš
- Topic: NPC puldračice
- Replies: 27
- Views: 11109
Re: NPC puldračice
Jakoby sis na to tady už nezvykl Darku. 
- 01:29 26. Dec 2012
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1655826
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Dark Messiah of Might and Magic a Fallout 3. A DotA samozřejmě. 
- 23:26 11. Dec 2012
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: Co Vám na Thalii vadí?
- Replies: 2123
- Views: 811436
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Ad magove a vudčí osobnosti. Myslím že mezi mágem a vůdčí osobností není přímá žádná korelace. Závislost je asi stejná jako slovo vědec a vůdce.
Váženou osobou by být mohl a měl. Pokud si to zaslouží.
Nehrál jsi nikdy DrD? Tam to bylo skoro logickou záležitostí. Mág řešil, bojovník mlátil ...
Váženou osobou by být mohl a měl. Pokud si to zaslouží.
Nehrál jsi nikdy DrD? Tam to bylo skoro logickou záležitostí. Mág řešil, bojovník mlátil ...
- 13:29 11. Dec 2012
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: Co Vám na Thalii vadí?
- Replies: 2123
- Views: 811436
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Na mnicha mi nikdo sahat nebude ! 
- 02:32 08. Dec 2012
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1406189
Re: Poděkování
Dík Sielencerovi za večerní setkání 
- 02:56 02. Dec 2012
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1406189
Re: Poděkování
Dík Ačku a Ačku za pěknej večer 
- 14:32 01. Dec 2012
- Forum: Pokec
- Topic: League of Legends
- Replies: 993
- Views: 386013
Re: League of Legends
Jo, taky mám na steamu nějaký nerozdaný invity na Dotu 2, takže kdo by chtěl, pište.
- 22:03 07. Nov 2012
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1406189
Re: Poděkování
Děkuji Aulovi a jednomu nejmenovanému hráči za odpolední/večerní hru, super ! 
- 13:07 26. Oct 2012
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1406189
Re: Poděkování
Děkuju hráčce Forlorness za super polední hru 
- 19:23 24. Oct 2012
- Forum: Pokec
- Topic: Fantasy obrazárna
- Replies: 984
- Views: 382113
