Search found 39 matches

by predyk
09:44 31. Mar 2013
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1406189

Re: Poděkování

Dík za hru Podtemňákům a Podtemňačkám :P
by predyk
17:19 29. Mar 2013
Forum: Pokec
Topic: Vaše plocha
Replies: 274
Views: 152941

Re: Vaše plocha

:)
by predyk
17:38 18. Mar 2013
Forum: Diskuze
Topic: Portréty postav
Replies: 522
Views: 351905

Re: Portréty postav

Zargos :
zargos(1).zip
(280.54 KiB) Downloaded 357 times
Sab'thrae Zau'ndar :
sabportret(1).zip
(347.87 KiB) Downloaded 370 times
by predyk
15:21 16. Mar 2013
Forum: Koš
Topic: Připojení
Replies: 29
Views: 11680

Re: Připojení

Má pravdu ten chlapec - nedávno jsem přeinstalovával a ten kompletní balík haků byl porušenej. Musí se to stahovat po jednom :evil:
by predyk
16:35 23. Jan 2013
Forum: Koš
Topic: NPC puldračice
Replies: 27
Views: 11109

Re: NPC puldračice

Jasně. Protože na věcech, co lidi řeknou na foru strašně záleží. Nemůžu se přes to dostat, RoFe. :)
by predyk
16:21 23. Jan 2013
Forum: Koš
Topic: NPC puldračice
Replies: 27
Views: 11109

Re: NPC puldračice

Jakoby sis na to tady už nezvykl Darku. :P
by predyk
01:29 26. Dec 2012
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1655826

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Dark Messiah of Might and Magic a Fallout 3. A DotA samozřejmě. 8)
by predyk
23:26 11. Dec 2012
Forum: Nápady, připomínky
Topic: Co Vám na Thalii vadí?
Replies: 2123
Views: 811436

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Ad magove a vudčí osobnosti. Myslím že mezi mágem a vůdčí osobností není přímá žádná korelace. Závislost je asi stejná jako slovo vědec a vůdce.
Váženou osobou by být mohl a měl. Pokud si to zaslouží.

Nehrál jsi nikdy DrD? Tam to bylo skoro logickou záležitostí. Mág řešil, bojovník mlátil ...
by predyk
13:29 11. Dec 2012
Forum: Nápady, připomínky
Topic: Co Vám na Thalii vadí?
Replies: 2123
Views: 811436

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Na mnicha mi nikdo sahat nebude ! :mrgreen:
by predyk
02:32 08. Dec 2012
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1406189

Re: Poděkování

Dík Sielencerovi za večerní setkání :)
by predyk
02:56 02. Dec 2012
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1406189

Re: Poděkování

Dík Ačku a Ačku za pěknej večer :)
by predyk
14:32 01. Dec 2012
Forum: Pokec
Topic: League of Legends
Replies: 993
Views: 386013

Re: League of Legends

Jo, taky mám na steamu nějaký nerozdaný invity na Dotu 2, takže kdo by chtěl, pište.
by predyk
22:03 07. Nov 2012
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1406189

Re: Poděkování

Děkuji Aulovi a jednomu nejmenovanému hráči za odpolední/večerní hru, super ! :)
by predyk
13:07 26. Oct 2012
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1406189

Re: Poděkování

Děkuju hráčce Forlorness za super polední hru :)
by predyk
19:23 24. Oct 2012
Forum: Pokec
Topic: Fantasy obrazárna
Replies: 984
Views: 382113

Re: Fantasy obrazárna

Amber wrote:Drowí róby? Co se vůbec nosí v Podtemnu, hm? :idea:
Image