Search found 13 matches

by Treason
14:39 05. Oct 2010
Forum: Koš
Topic: Pady serveru
Replies: 750
Views: 235237

Re: Pady serveru

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli když sem kvůli pádu serveru umřel, mohu požádat o vytažení z podsvětí? Pokud ano, předem děkuji.

Acc: Final_Treason
Char: Bivrik

nebo

Acc: Bishop
Char: Kahrka

Kahrka mě kdyžtak logne, když nebudu ve hře a to asi nebudu pze jdu do práce :?

EDIT: VYŘEŠENO ...
by Treason
12:46 05. Oct 2010
Forum: Koš
Topic: kouzlo - kouzelná zbraň a silnější kouzelná zbraň
Replies: 16
Views: 6737

Re: kouzlo - kouzelná zbraň a silnější kouzelná zbraň

Zdravím, chci se zeptat jestli byste nechtěli upravit GMW ap. aby šli sesílat i na familiary prskavek?
by Treason
12:27 30. Sep 2010
Forum: Koš
Topic: Hag-grar
Replies: 9
Views: 4700

Re: Hag-grar

Ehm mohl bych poprosit nějaké ochotné DM, aby mě a bráchu vytáhlo z lodi směr Kel - Hag? Já vůbec nevěděl, že se tam nedá dostat :oops:

acc: Final_Treason, Bivrik
acc: Bishop, Kahrka

Díky.

EDIT: Už sme venku
by Treason
21:34 24. Sep 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
Replies: 1723
Views: 725606

Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...

...Už tak jsem byl otrávený ze hry a ztratil jsem chut a elán hrát...

Škoda, že sis tohle neuvědomil, než sis se nám do toho vetřel...nikdo nemusel být znechucen. Pokud jde o následky, věř že je rád příjmu, i kdyby mi byla prokázána vina, za ehm obtěžování občana, tak bych řekl, že snad i pokuta ...
by Treason
13:39 16. Sep 2010
Forum: Koš
Topic: Nizké FPS/sekání hry
Replies: 19
Views: 8614

Re: RP NPC

Mno konkrétně v Ivory jsou spousty objektů, ale jsou to většinou baráky, to mi chcete říct, že takhle zalagujou lokaci baráky?
by Treason
12:26 16. Sep 2010
Forum: Koš
Topic: Nizké FPS/sekání hry
Replies: 19
Views: 8614

Nizké FPS/sekání hry

Zdravm, tak mě napadlo jestli by nešlo udělat nějakej command na despawn NPC, kteří nejsou nezbytně nutný pro hru např. obyvatelé. Rozhodně by to ulehčilo spousty hráčům. Já osobně mám teda dual 3.00 Ghz a 4 GB RAMky a stejně se mě to kouše, když dojdu někam do osídlené části.

Btw: Musím dodat že o ...
by Treason
09:17 07. Sep 2010
Forum: Koš
Topic: Pláště
Replies: 41
Views: 11498

Re: Dynamické zobrazení zbraní

Však to je v plánu, ne?
by Treason
16:59 02. Sep 2010
Forum: Koš
Topic: Kouzelná zbraň, temný plamen a ostrost vs. CEP zbraně
Replies: 9
Views: 5714

Re: Kouzelná zbraň, temný plamen a ostrost vs. CEP zbraně

Zdravíčko, já bych se chtěl zeptat, jestli plánujete udělat featy na tyto CEPové zbraně?
by Treason
19:42 28. Aug 2010
Forum: Koš
Topic: Emoteri
Replies: 131
Views: 46455

Re: Emoteri

kucik wrote:Pardon, ale myslim ze kazdy, s IQ vyssim nez je jeho cislo bot dokaze poznat, zda nekdo nechtene odbehne a hned se zas vrati, nebo kdyz vstane a proste odejde.
Chlape, uplně si mi to vzal z jazyka *vstane a zatleská* 8)
by Treason
14:09 28. Aug 2010
Forum: Pokec
Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
Replies: 1330
Views: 469866

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Docela mi připomíná Kitiaru :)
by Treason
14:02 28. Aug 2010
Forum: Koš
Topic: Emoteri
Replies: 131
Views: 46455

Re: Emoteri

Já osobně sem taky papírák a snad ještě víc čtenář. Psal jsem sem protože mě připadá dejme tomu divný, že někdo(příklad dohnanej do extrému jen pro pochopení pointy)vstane a odejde a napíše *vstane a odejde* to je přece každýmu jasný, když o vidí na vlastní oči ne? 8) a vlastně mě to ani nevadí, je ...
by Treason
09:13 27. Aug 2010
Forum: Koš
Topic: Emoteri
Replies: 131
Views: 46455

Re: Emoteri

Jo někteří to s těma hvězdičkama fakt přehání, ale aspon se vždycky zasměju :mrgreen:

jen malej příklad: postava sedí na lavičce a napíše *sedí na lavičce a čumí na hrnek* pak vstane a jde k jiným postavám a napíše *vstane a jde k nim*

To mě vždycky zlepší náladu po práci :twisted: