Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli když sem kvůli pádu serveru umřel, mohu požádat o vytažení z podsvětí? Pokud ano, předem děkuji.
Acc: Final_Treason
Char: Bivrik
nebo
Acc: Bishop
Char: Kahrka
Kahrka mě kdyžtak logne, když nebudu ve hře a to asi nebudu pze jdu do práce :?
EDIT: VYŘEŠENO ...
Search found 13 matches
- 14:39 05. Oct 2010
- Forum: Koš
- Topic: Pady serveru
- Replies: 750
- Views: 235237
- 12:46 05. Oct 2010
- Forum: Koš
- Topic: kouzlo - kouzelná zbraň a silnější kouzelná zbraň
- Replies: 16
- Views: 6737
Re: kouzlo - kouzelná zbraň a silnější kouzelná zbraň
Zdravím, chci se zeptat jestli byste nechtěli upravit GMW ap. aby šli sesílat i na familiary prskavek?
Re: Hag-grar
Ehm mohl bych poprosit nějaké ochotné DM, aby mě a bráchu vytáhlo z lodi směr Kel - Hag? Já vůbec nevěděl, že se tam nedá dostat
acc: Final_Treason, Bivrik
acc: Bishop, Kahrka
Díky.
EDIT: Už sme venku
acc: Final_Treason, Bivrik
acc: Bishop, Kahrka
Díky.
EDIT: Už sme venku
- 21:34 24. Sep 2010
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
- Replies: 1723
- Views: 725606
Re: Co Vás ve hře potkalo a dostalo...
...Už tak jsem byl otrávený ze hry a ztratil jsem chut a elán hrát...
Škoda, že sis tohle neuvědomil, než sis se nám do toho vetřel...nikdo nemusel být znechucen. Pokud jde o následky, věř že je rád příjmu, i kdyby mi byla prokázána vina, za ehm obtěžování občana, tak bych řekl, že snad i pokuta ...
Škoda, že sis tohle neuvědomil, než sis se nám do toho vetřel...nikdo nemusel být znechucen. Pokud jde o následky, věř že je rád příjmu, i kdyby mi byla prokázána vina, za ehm obtěžování občana, tak bych řekl, že snad i pokuta ...
- 13:39 16. Sep 2010
- Forum: Koš
- Topic: Nizké FPS/sekání hry
- Replies: 19
- Views: 8614
Re: RP NPC
Mno konkrétně v Ivory jsou spousty objektů, ale jsou to většinou baráky, to mi chcete říct, že takhle zalagujou lokaci baráky?
- 12:26 16. Sep 2010
- Forum: Koš
- Topic: Nizké FPS/sekání hry
- Replies: 19
- Views: 8614
Nizké FPS/sekání hry
Zdravm, tak mě napadlo jestli by nešlo udělat nějakej command na despawn NPC, kteří nejsou nezbytně nutný pro hru např. obyvatelé. Rozhodně by to ulehčilo spousty hráčům. Já osobně mám teda dual 3.00 Ghz a 4 GB RAMky a stejně se mě to kouše, když dojdu někam do osídlené části.
Btw: Musím dodat že o ...
Btw: Musím dodat že o ...
Re: Dynamické zobrazení zbraní
Však to je v plánu, ne?
- 17:34 02. Sep 2010
- Forum: Koš
- Topic: Kouzelná zbraň, temný plamen a ostrost vs. CEP zbraně
- Replies: 9
- Views: 5714
Re: Kouzelná zbraň, temný plamen a ostrost vs. CEP zbraně
Really? Mazec, díky!
- 16:59 02. Sep 2010
- Forum: Koš
- Topic: Kouzelná zbraň, temný plamen a ostrost vs. CEP zbraně
- Replies: 9
- Views: 5714
Re: Kouzelná zbraň, temný plamen a ostrost vs. CEP zbraně
Zdravíčko, já bych se chtěl zeptat, jestli plánujete udělat featy na tyto CEPové zbraně?
Re: Emoteri
Chlape, uplně si mi to vzal z jazyka *vstane a zatleská*kucik wrote:Pardon, ale myslim ze kazdy, s IQ vyssim nez je jeho cislo bot dokaze poznat, zda nekdo nechtene odbehne a hned se zas vrati, nebo kdyz vstane a proste odejde.
- 14:09 28. Aug 2010
- Forum: Pokec
- Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
- Replies: 1330
- Views: 469866
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Docela mi připomíná Kitiaru 
Re: Emoteri
Já osobně sem taky papírák a snad ještě víc čtenář. Psal jsem sem protože mě připadá dejme tomu divný, že někdo(příklad dohnanej do extrému jen pro pochopení pointy)vstane a odejde a napíše *vstane a odejde* to je přece každýmu jasný, když o vidí na vlastní oči ne? 8) a vlastně mě to ani nevadí, je ...
Re: Emoteri
Jo někteří to s těma hvězdičkama fakt přehání, ale aspon se vždycky zasměju
jen malej příklad: postava sedí na lavičce a napíše *sedí na lavičce a čumí na hrnek* pak vstane a jde k jiným postavám a napíše *vstane a jde k nim*
To mě vždycky zlepší náladu po práci
jen malej příklad: postava sedí na lavičce a napíše *sedí na lavičce a čumí na hrnek* pak vstane a jde k jiným postavám a napíše *vstane a jde k nim*
To mě vždycky zlepší náladu po práci