To snad není možnýkucik wrote:Skutecne se prihlasujes s jinymi klici, nez jake jsi tam zadal.
Tak já to zkusím celé dnes po práci přeinstalovat a udělám to celé znovu, třeba to bude fungovat.
To snad není možnýkucik wrote:Skutecne se prihlasujes s jinymi klici, nez jake jsi tam zadal.
U toho mi to klíč vyhodí, ale pak mi napíše Thalie že zadaný CD klíč je špatnýMuthor6 wrote:Tohle je v podstatě ten samý prográmek...
http://kandelabrie.dontexist.net/files/CDkey_info.exe
Doufám, že jsem neporušil žádný copyright