Zdravím, mám takový problémek.
Po spuštění ThalieCDkey.exe a zadání cesty k nwncdkey.ini se mi vypíše následující chybová hláška.
Jsem technický zdatný jedinec ve smyslu nainstaluju a spustím hru, proto si fakt nevím rady a ocením všechny tipy které dostanu.
Acess violation at adress 00468aFD in module 'ThalieCDkey.exe' Read of adress 00000006
Neví někdo co s tím?
Nefunkční software ke zjištění Thalie CD keye
Re: Nefunkční software ke zjištění Thalie CD keye
Mám to stejný 
Re: Nefunkční software ke zjištění Thalie CD keye
software je plně funkční (zkoušeno 5 vteřin zpet)
prosím opravdu se ujistěte že tam jsou všecny klíče ze kterých ma software číst.
Je třeba mít nainstalovány všechny datadisky+patch poslední verze
Příjde mi že pokud to vyplivne takovýdle nesmysl tak nejsou v pořádku zdrojová data.
Případně zkuste prográmek rozjet v režimu kompabiility pokud máte vyšší winy.
Nic jiného mě zatím nenapadá...
prosím opravdu se ujistěte že tam jsou všecny klíče ze kterých ma software číst.
Je třeba mít nainstalovány všechny datadisky+patch poslední verze
Příjde mi že pokud to vyplivne takovýdle nesmysl tak nejsou v pořádku zdrojová data.
Případně zkuste prográmek rozjet v režimu kompabiility pokud máte vyšší winy.
Nic jiného mě zatím nenapadá...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Nefunkční software ke zjištění Thalie CD keye
Tohle je v podstatě ten samý prográmek... 
http://kandelabrie.dontexist.net/files/CDkey_info.exe
Doufám, že jsem neporušil žádný copyright
http://kandelabrie.dontexist.net/files/CDkey_info.exe
Doufám, že jsem neporušil žádný copyright
Magbug - vesnický půlork-žoldák
Mutharil - Okřídlený elf bojující výhradně s oboustranným mečem a vlastnoručně vyrobeným lukem
Raphael le Mars
Tohle by mělo povinně hrát v každé lokaci jako hudba: http://www.youtube.com/watch?v=63W9AKlpGZk
Mutharil - Okřídlený elf bojující výhradně s oboustranným mečem a vlastnoručně vyrobeným lukem
Raphael le Mars
Tohle by mělo povinně hrát v každé lokaci jako hudba: http://www.youtube.com/watch?v=63W9AKlpGZk
Re: Nefunkční software ke zjištění Thalie CD keye
To praveze neni stejny programek. Pokud si vsimnes, tak z toho lezou odlisne kliceMuthor6 wrote:Tohle je v podstatě ten samý prográmek...
http://kandelabrie.dontexist.net/files/CDkey_info.exe
Doufám, že jsem neporušil žádný copyright
Pokud ti to fakt nejde, tak mi ty klice posli a ja ti z toho verejny vylouskam rucne, no
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Nefunkční software ke zjištění Thalie CD keye
Možná máš problém s právama, zkus spustit ten program pod účtem administrátora.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Nefunkční software ke zjištění Thalie CD keye
Super, díky. Nejnovější patch jsem nezkoušel.... Už jsem tu před nějakou dobou hrál a od té doby NWN nepřeinstalovával, možná je to teda tím.Bahnak wrote: Je třeba mít nainstalovány všechny datadisky+patch poslední verze
Příjde mi že pokud to vyplivne takovýdle nesmysl tak nejsou v pořádku zdrojová data.
Případně zkuste prográmek rozjet v režimu kompabiility pokud máte vyšší winy.
Nic jiného mě zatím nenapadá...
Pouštím to pod administrátoremDenGrasse wrote:Možná máš problém s právama, zkus spustit ten program pod účtem administrátora.
Re: Nefunkční software ke zjištění Thalie CD keye - VYŘEŠENO
U toho mi to klíč vyhodí, ale pak mi napíše Thalie že zadaný CD klíč je špatnýMuthor6 wrote:Tohle je v podstatě ten samý prográmek...
http://kandelabrie.dontexist.net/files/CDkey_info.exe
Doufám, že jsem neporušil žádný copyright