No ty radsi neuvazujxxxMajkyxxx wrote:Stejne tak bych zkusil uvazovat o lidech, kteri se o server staraji a delaji to ve volnem caseKopyto wrote:Joo sorry ze to nehraju 24 hodin denne a nechodim se sermovat drevenyma mecika :X Klobouk totoAcros wrote:Mě dostává to....."chci poprosit" a na konci dva vykřičníky
Search found 4 matches
Re: Zbran
Re: Zbran
Joo sorry ze to nehraju 24 hodin denne a nechodim se sermovat drevenyma mecika :X Klobouk totoAcros wrote:Mě dostává to....."chci poprosit" a na konci dva vykřičníky
Re: Zbran
No o opraveni ve hre ...zbytecne jsem si dal odbornost na to co mi je ted na nic akorat to mate hrace.Rejty wrote:O vyřešení jakého problému? Opravení přepisku na webu?
Zbran
Dal jsem si odbornost zamereni na zbran Falchion a pisou rozsah kritickych zraneni 18-20/x4 ale je to jen x2 tak chci poprosit o vyreseni problemu.!!