Search found 4 matches

by Kopyto
22:54 03. Jan 2012
Forum: Koš
Topic: Zbran
Replies: 28
Views: 13171

Re: Zbran

xxxMajkyxxx wrote:
Kopyto wrote:
Acros wrote:Mě dostává to....."chci poprosit" a na konci dva vykřičníky 8)
Joo sorry ze to nehraju 24 hodin denne a nechodim se sermovat drevenyma mecika :X Klobouk toto
Stejne tak bych zkusil uvazovat o lidech, kteri se o server staraji a delaji to ve volnem case :roll:
No ty radsi neuvazuj
by Kopyto
15:36 03. Jan 2012
Forum: Koš
Topic: Zbran
Replies: 28
Views: 13171

Re: Zbran

Acros wrote:Mě dostává to....."chci poprosit" a na konci dva vykřičníky 8)
Joo sorry ze to nehraju 24 hodin denne a nechodim se sermovat drevenyma mecika :X Klobouk toto
by Kopyto
13:44 03. Jan 2012
Forum: Koš
Topic: Zbran
Replies: 28
Views: 13171

Re: Zbran

Rejty wrote:O vyřešení jakého problému? Opravení přepisku na webu?
No o opraveni ve hre ...zbytecne jsem si dal odbornost na to co mi je ted na nic akorat to mate hrace.
by Kopyto
13:34 03. Jan 2012
Forum: Koš
Topic: Zbran
Replies: 28
Views: 13171

Zbran

Dal jsem si odbornost zamereni na zbran Falchion a pisou rozsah kritickych zraneni 18-20/x4 ale je to jen x2 tak chci poprosit o vyreseni problemu.!!