Zbran

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Kopyto
Nováček
Posts: 4
Joined: 09:54 23. Nov 2010

Zbran

Post by Kopyto »

Dal jsem si odbornost zamereni na zbran Falchion a pisou rozsah kritickych zraneni 18-20/x4 ale je to jen x2 tak chci poprosit o vyreseni problemu.!!
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Zbran

Post by Rejty »

O vyřešení jakého problému? Opravení přepisku na webu?
Vedoucí týmu Thalie
Kopyto
Nováček
Posts: 4
Joined: 09:54 23. Nov 2010

Re: Zbran

Post by Kopyto »

Rejty wrote:O vyřešení jakého problému? Opravení přepisku na webu?
No o opraveni ve hre ...zbytecne jsem si dal odbornost na to co mi je ted na nic akorat to mate hrace.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Zbran

Post by Rejty »

Proč na nic? To snad nikdo nemohl věřit tomu, že některá zbraň bude mít kritiku 18-20/*4, zatímco jiné mají 19-20/*2...
Vedoucí týmu Thalie
Zindo
Měšťan
Posts: 175
Joined: 20:22 03. Aug 2011

Re: Zbran

Post by Zindo »

Rejty wrote:Proč na nic? To snad nikdo nemohl věřit tomu, že některá zbraň bude mít kritiku 18-20/*4, zatímco jiné mají 19-20/*2...
Teda by jeden neřekl, jak takove prosté téma může pobavit :D
User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Zbran

Post by -RoF- »

Rejty wrote:Proč na nic? To snad nikdo nemohl věřit tomu, že některá zbraň bude mít kritiku 18-20/*4, zatímco jiné mají 19-20/*2...
Rejty, tahle chyba je už hooodně dlouho nahlášená a neopravená a pořád to hráče mate ;)
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
Acros
Nováček
Posts: 13
Joined: 17:56 19. Dec 2011
Contact:

Re: Zbran

Post by Acros »

Mě dostává to....."chci poprosit" a na konci dva vykřičníky 8)
Acrus Vrelus - Nezvěstný
Shar´tyrr -
Pokud nemáš co dělat, nedělej to u mě.
Kopyto
Nováček
Posts: 4
Joined: 09:54 23. Nov 2010

Re: Zbran

Post by Kopyto »

Acros wrote:Mě dostává to....."chci poprosit" a na konci dva vykřičníky 8)
Joo sorry ze to nehraju 24 hodin denne a nechodim se sermovat drevenyma mecika :X Klobouk toto
xxxMajkyxxx
Urozený
Posts: 1619
Joined: 12:43 01. Mar 2010

Re: Zbran

Post by xxxMajkyxxx »

Kopyto wrote:
Acros wrote:Mě dostává to....."chci poprosit" a na konci dva vykřičníky 8)
Joo sorry ze to nehraju 24 hodin denne a nechodim se sermovat drevenyma mecika :X Klobouk toto
Stejne tak bych zkusil uvazovat o lidech, kteri se o server staraji a delaji to ve volnem case :roll:
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Zbran

Post by Shaman88 »

Oprava tlk:
http://leteckaposta.cz/607842940
Úprava popisku falchionu z 18-20/x4 na 18-20/x2

Doporučuju dát to pak na web.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Zbran

Post by Shaman88 »

Mohl by si to někdo z těch co Falchion používaj stáhnout a napsat mi jestli to funguje?
Kopyto
Nováček
Posts: 4
Joined: 09:54 23. Nov 2010

Re: Zbran

Post by Kopyto »

xxxMajkyxxx wrote:
Kopyto wrote:
Acros wrote:Mě dostává to....."chci poprosit" a na konci dva vykřičníky 8)
Joo sorry ze to nehraju 24 hodin denne a nechodim se sermovat drevenyma mecika :X Klobouk toto
Stejne tak bych zkusil uvazovat o lidech, kteri se o server staraji a delaji to ve volnem case :roll:
No ty radsi neuvazuj
xxxMajkyxxx
Urozený
Posts: 1619
Joined: 12:43 01. Mar 2010

Re: Zbran

Post by xxxMajkyxxx »

Kopyto wrote:No ty radsi neuvazuj
:mrgreen: S timhle pristupem urcite dosahnes sveho :wink:
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Zbran

Post by Derken- »

xxxMajkyxxx wrote:
Kopyto wrote:No ty radsi neuvazuj
:mrgreen: S timhle pristupem urcite dosahnes sveho :wink:
Je drsnej :lol: :roll:
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Zbran

Post by G-ladiator »

4 příspěvky, z toho jedna pochybně napsaná prosba a dva útočné/urážlivé příspěvky. Fajnová bilance, jen tak dál :D
Locked